Wyniki w sezonie 2021
KolejkaRundaMeczWynik
1playoff-półfinałJagodzianki - Telesalon8:6
  
5runda ISportowa Pułkowa - Jagodzianki0:14
  
4runda IJagodzianki - Jaronati7:7
   Julia Wasilewska - Jarosław Szermuszyn 0:3 ()
Wiktoria Soczko - Artur Górski 1:3 ()
Alicja Jarkowska - Nizar Saidi 3:1 ()
Anna Pacelt - Daniel Gryc 3:2 ()
Julia Wasilewska - Artur Górski 0:3 ()
Wiktoria Soczko - Jarosław Szermuszyn 3:0 ()
Anna Pacelt - Nizar Saidi 0:3 ()
Alicja Jarkowska - Daniel Gryc 3:2 ()
Julia Wasilewska - Nizar Saidi 0:3 ()
Alicja Jarkowska - Jarosław Szermuszyn 3:2 ()
Anna Pacelt - Michał Szpak 3:0 ()
Anna Pacelt - Artur Górski 3:1 ()
Jarkowska/Soczko - Szermuszyn/Szpak 0:3 ()
Pacelt/Wasilewska - Górski/Nizar 0:3 ()
3runda IJagodzianki - Topspin3:11
   Wiktoria Soczko - Rafał Misojed 0:3 ()
Alicja Jarkowska - Wojciech Kownacki 1:3 ()
Julia Wasilewska - Grzegorz Ciuruk 0:3 ()
Julia Filipowicz - Jarosław Krych 3:1 ()
Wiktoria Soczko - Wojciech Kownacki 2:3 ()
Alicja Jarkowska - Rafał Misojed 0:3 ()
Julia Filipowicz - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Julia Wasilewska - Jarosław Krych 0:3 ()
Wiktoria Soczko - Grzegorz Ciuruk 3:1 ()
Julia Wasilewska - Rafał Misojed 0:3 ()
Alicja Jarkowska - Jarosław Krych 0:3 ()
Julia Filipowicz - Wojciech Kownacki 1:3 ()
Jarkowska/Soczko - Misojed/Kownacki 0:3 ()
Wasilewska/Filipowicz - Ciuruk/Krych 0:3 ()
2runda IPromień Mońki II - Jagodzianki11:3
   Jacek Kacperski - Wiktoria Soczko 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Julia Wasilewska 3:0 ()
Krzysztof Dembowski - Anna Pacelt 3:1 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Julia Filipowicz 3:0 ()
Jacek Kacperski - Julia Wasilewska 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Wiktoria Soczko 3:0 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Anna Pacelt 0:3 ()
Krzysztof Dembowski - Julia Filipowicz 3:0 ()
Jacek Kacperski - Anna Pacelt 3:1 ()
Krzysztof Dembowski - Wiktoria Soczko 2:3 ()
Grzegorz Głodź - Julia Filipowicz 3:0 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Julia Wasilewska 1:3 ()
Dembowski/Głódź - Soczko/Wasilewska 3:1 ()
Kacperski/Gawieńczyk - Pacelt/Filipowicz 3:0 ()
1runda IJagodzianki - Telesalon8:6
   Emilia Filipowicz - Andrzej Konończuk 0:2 ()
Alicja Jarkowska - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Wiktoria Soczko - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Julia Filipowicz - Robert Łupiński 2:3 ()
Emilia Filipowicz - Grzegorz Małaszkiewicz 0:3 ()
Alicja Jarkowska - Andrzej Konończuk 3:1 ()
Julia Filipowicz - Wojciech Konończuk 3:0 ()
Wiktoria Soczko - Robert Łupiński 3:2 ()
Emilia Filipowicz - Wojciech Konończuk 0:3 ()
Wiktoria Soczko - Andrzej Konończuk 3:0 ()
Alicja Jarkowska - Robert Łupiński 3:0 ()
Julia Filipowicz - Grzegorz Małaszkiewicz 3:0 ()
Filipowicz/Filipowicz - Małaszkiewicz/Konończuk 0:3 ()
Jarkowska/Soczko - Konończuk/Łupiński 2:3 ()

Klub: Jagodzianki
Osoba(y) kontakt.: -
E-mail:
Skad zespou 2021
Filipowicz Julia
Filipowicz Emilia
Jarkowska Alicja
Pacelt Anna
Soczko Wiktoria
Wasilewska Julia
Pary deblowe 2021
Filipowicz Julia / Filipowicz Emilia
Jarkowska Alicja / Soczko Wiktoria
Pacelt Anna / Filipowicz Julia
Pacelt Anna / Wasilewska Julia
Soczko Wiktoria / Wasilewska Julia
Wasilewska Julia / Filipowicz Julia

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u