Wyniki w sezonie 2024
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IPromień Mońki III - UKS Hetman Tykocin 4:10
   Janusz Fiedorczuk - Grzegorz Dąbrowski 1:3 ()
Marek Zajkowski - Karol Kunicki 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Dawid Kopeć 3:0 ()
Andrzej Blaszko - Paweł Sawicki 3:1 ()
Janusz Fiedorczuk - Karol Kunicki 0:3 ()
Marek Zajkowski - Grzegorz Dąbrowski 1:3 ()
Andrzej Blaszko - Dawid Kopeć 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Paweł Sawicki 0:3 ()
Janusz Fiedorczuk - Dawid Kopeć 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Marcin Ostrowski 3:0 ()
Marek Zajkowski - Paweł Sawicki 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Karol Kunicki 0:3 ()
Sokołowski/Fiedorczuk - Dąbrowski/Kunicki 3:0 ()
Zajkowski/Blaszko - Kopeć/Sawicki 2:3 ()
8runda IPromień Mońki III - Rodmar0:14
   Andrzej Blaszko - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Łukasz Jeleniewski - Jarosław Samul 1:3 ()
Bogusław Sokołowski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Marek Zajkowski - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Jarosław Samul 1:3 ()
Łukasz Jeleniewski - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Marek Zajkowski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Łukasz Jeleniewski - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Marek Zajkowski - Jarosław Samul 0:3 ()
Jeleniewski/Sokołowski - Samul/Rodziewicz 1:3 ()
Zajkowski/Blaszko - Judzewicz/Romanowicz 1:3 ()
6runda IPromień Mońki III - Jaronati III3:11
   Łukasz Jeleniewski - Maciej Jaworski 0:3 ()
Marek Zajkowski - Marcin Przygodzki 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Marcin Wysocki 1:3 ()
Bogusław Sokołowski - Mariusz Borowski 1:3 ()
Łukasz Jeleniewski - Marcin Przygodzki 0:3 ()
Marek Zajkowski - Maciej Jaworski 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Marcin Wysocki 3:0 ()
Andrzej Blaszko - Mariusz Borowski 3:1 ()
Łukasz Jeleniewski - Marcin Wysocki 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Maciej Jaworski 1:3 ()
Janusz Fiedorczuk - Mariusz Borowski 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Marcin Przygodzki 0:3 ()
Sokołowski/Fiedorczuk - Jaworski/Przygodzki 2:3 ()
Zajkowski/Blaszko - Wysocki/Borowski 3:2 ()
5runda IPromień Mońki III - Jaronati II2:12
   Marek Zajkowski - Marek Niczyporuk 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Krzysztof Cymbor 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Łukasz Jachołkowski 3:2 ()
Janusz Fiedorczuk - Michał Szpak 0:3 ()
Marek Zajkowski - Krzysztof Cymbor 1:3 ()
Bogusław Sokołowski - Marek Niczyporuk 0:3 ()
Janusz Fiedorczuk - Łukasz Jachołkowski 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Michał Szpak 2:3 ()
Marek Zajkowski - Łukasz Jachołkowski 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Marek Niczyporuk 2:3 ()
Bogusław Sokołowski - Michał Szpak 0:3 ()
Janusz Fiedorczuk - Krzysztof Cymbor 0:3 ()
Sokołowski/Fiedorczuk - Jaroszuk/Niczyporuk 1:3 ()
Zajkowski/Blaszko - Szpak/Cymbor 3:0 ()
4runda ILeszek Team - Promień Mońki III8:6
   Adam Tomkiel - Andrzej Blaszko 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Łukasz Jeleniewski 3:0 ()
Leszek Korytkowski - Bogusław Sokołowski 0:3 ()
Edward Ejsmont - Marek Zajkowski 3:0 ()
Adam Tomkiel - Łukasz Jeleniewski 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Andrzej Blaszko 1:3 ()
Edward Ejsmont - Bogusław Sokołowski 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Marek Zajkowski 3:1 ()
Adam Tomkiel - Bogusław Sokołowski 3:2 ()
Leszek Korytkowski - Andrzej Blaszko 1:3 ()
Jarosław Robakowski - Marek Zajkowski 3:1 ()
Edward Ejsmont - Łukasz Jeleniewski 3:2 ()
Korytkowski/Tomkiel - Zajkowski/Blaszko 1:3 ()
Robakowski/Ejsmont - Jeleniewski/Sokołowski 3:1 ()
3runda IPromień Mońki III - Mega Bizony3:11
   Janusz Fiedorczuk - Oliwier Kotowicz 1:3 ()
Bogusław Sokołowski - Jakub Buzun 3:1 ()
Andrzej Blaszko - Szymon Toczyłowski 0:3 ()
Marek Zajkowski - Albert Różański 0:3 ()
Janusz Fiedorczuk - Jakub Buzun 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Oliwier Kotowicz 1:3 ()
Marek Zajkowski - Szymon Toczyłowski 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Janusz Różański 3:1 ()
Janusz Fiedorczuk - Szymon Toczyłowski 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Oliwier Kotowicz 2:3 ()
Bogusław Sokołowski - Janusz Różański 3:1 ()
Marek Zajkowski - Jakub Buzun 0:3 ()
Zajkowski/Blaszko - Toczyłowski/Kotowicz 0:3 ()
Sokołowski/Fiedorczuk - Buzun/Różański 1:3 ()
2runda ILuks Krynki STS - Promień Mońki III11:3
   Marcin Klejna - Bogusław Sokołowski 3:0 ()
Marcin Langer - Marek Zajkowski 3:1 ()
Piotr Klejna - Andrzej Blaszko 3:0 ()
Leonard Krysztopowicz - Janusz Fiedorczuk 3:0 ()
Marcin Klejna - Marek Zajkowski 3:0 ()
Marcin Langer - Bogusław Sokołowski 2:3 ()
Rafał Dargiewicz - Andrzej Blaszko 2:3 ()
Piotr Kukisz - Łukasz Jeleniewski 3:0 ()
Marcin Klejna - Andrzej Blaszko 3:0 ()
Piotr Kukisz - Bogusław Sokołowski 1:3 ()
Marcin Langer - Łukasz Jeleniewski 3:0 ()
Andrzej Dargiewicz - Marek Zajkowski 3:0 ()
Klejna/Klejna - Zajkowski/Blaszko 3:0 ()
Langer/Krysztopowicz - Sokołowski/Fiedorczuk 3:0 ()
1runda IPromień Mońki II - Promień Mońki III14:0
   Piotr Kolenda - Bogusław Sokołowski 3:0 ()
Karol Snopko - Andrzej Blaszko 3:2 ()
Tadeusz Skutnik - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Grzegorz Głodź - Marek Zajkowski 3:0 ()
Piotr Kolenda - Andrzej Blaszko 3:0 ()
Karol Snopko - Bogusław Sokołowski 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Hubert Fechner - Marek Zajkowski 3:2 ()
Piotr Kolenda - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Hubert Fechner - Bogusław Sokołowski 3:0 ()
Karol Snopko - Marek Zajkowski 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Andrzej Blaszko 3:0 ()
Głódź/Skutnik - Cybulski/Fiedorczuk 3:0 ()
Kolenda/Snopko - Zajkowski/Blaszko 3:1 ()

Klub: Promień Mońki III
Osoba(y) kontakt.: -
E-mail:
Skad zespou 2024
Blaszko Andrzej
Cybulski Zbigniew
Fiedorczuk Janusz
Grycio Wojciech
Jeleniewski Łukasz
Sienkiewicz Robert
Sokołowski Bogusław
Wojtach Józef
Zajkowski Marek
Pary deblowe 2024
Cybulski Zbigniew / Fiedorczuk Janusz
Jeleniewski Łukasz / Sokołowski Bogdan
Sokołowski Bogusław / Fiedorczuk Janusz
Zajkowski Marek / Blaszko Andrzej

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u