Wyniki w sezonie 2024
KolejkaRundaMeczWynik
9runda ILuks Krynki STS - Rodmar5:9
   Marcin Klejna - Adam Reucki 1:3 ()
Piotr Klejna - Jarosław Samul 0:3 ()
Marcin Langer - Andrzej Romanowicz 3:2 ()
Piotr Kukisz - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Marcin Klejna - Jarosław Samul 3:0 ()
Piotr Klejna - Adam Reucki 0:3 ()
Piotr Kukisz - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Marcin Langer - Jarosław Judzewicz 3:2 ()
Marcin Klejna - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Marcin Langer - Adam Reucki 0:3 ()
Piotr Klejna - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Leonard Krysztopowicz - Jarosław Samul 0:3 ()
Klejna/Klejna - Reucki/Samul 3:1 ()
Langer/Krysztopowicz - Judzewicz/Romanowicz 1:3 ()
7runda ILuks Krynki STS - Jaronati III8:6
   Marcin Klejna - Ryszard Mejsak 3:0 ()
Marcin Langer - Maciej Jaworski 3:0 ()
Piotr Klejna - Tomasz Tichoniuk 2:3 ()
Piotr Kukisz - Dawid Chmielewski 3:0 ()
Marcin Klejna - Maciej Jaworski 3:0 ()
Marcin Langer - Ryszard Mejsak 0:3 ()
Piotr Kukisz - Tomasz Tichoniuk 2:3 ()
Piotr Klejna - Dawid Chmielewski 3:1 ()
Marcin Klejna - Tomasz Tichoniuk 2:3 ()
Leonard Krysztopowicz - Ryszard Mejsak 1:3 ()
Marcin Langer - Dawid Chmielewski 3:1 ()
Piotr Kukisz - Maciej Jaworski 1:3 ()
Klejna/Klejna - Tichoniuk/Mejsak 3:0 ()
Langer/Krysztopowicz - Chmielewski/Jaworski 3:2 ()
6runda IJaronati II - Luks Krynki STS7:7
   Mirosław Jaroszuk - Marcin Klejna 1:3 ()
Patryk Kosiński - Marcin Langer 3:1 ()
Piotr Kosiński - Piotr Klejna 1:3 ()
Marek Niczyporuk - Piotr Kukisz 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Marcin Langer 3:0 ()
Patryk Kosiński - Marcin Klejna 0:3 ()
Marek Niczyporuk - Piotr Klejna 2:3 ()
Piotr Kosiński - Andrzej Dargiewicz 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Piotr Klejna 3:0 ()
Piotr Kosiński - Marcin Klejna 0:3 ()
Patryk Kosiński - Leonard Krysztopowicz 3:0 ()
Marek Niczyporuk - Marcin Langer 3:0 ()
Jaroszuk/Szpak - Klejna/Klejna 1:3 ()
Kosiński/Kosiński - Langer/Krysztopowicz 1:3 ()
5runda ILuks Krynki STS - Leszek Team8:6
   Marcin Klejna - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Marcin Langer - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Piotr Klejna - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Piotr Kukisz - Krzysztof Walko 0:3 ()
Marcin Klejna - Adam Tomkiel 3:0 ()
Marcin Langer - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Piotr Kukisz - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Piotr Klejna - Krzysztof Walko 2:3 ()
Marcin Klejna - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Leonard Krysztopowicz - Aleksy Charkiewicz 1:3 ()
Marcin Langer - Krzysztof Walko 0:3 ()
Rafał Dargiewicz - Adam Tomkiel 2:3 ()
Langer/Krysztopowicz - Robakowski/Charkiewicz 3:2 ()
Klejna/Klejna - Jabłoński/Walko 3:0 ()
4runda IMega Bizony - Luks Krynki STS7:7
   Jakub Buzun - Marcin Klejna 0:3 ()
Szymon Toczyłowski - Piotr Klejna 3:1 ()
Oliwier Kotowicz - Marcin Langer 3:1 ()
Albert Różański - Piotr Kukisz 3:2 ()
Jakub Buzun - Piotr Klejna 0:3 ()
Szymon Toczyłowski - Marcin Klejna 3:2 ()
Albert Różański - Marcin Langer 0:3 ()
Oliwier Kotowicz - Piotr Kukisz 3:0 ()
Jakub Buzun - Marcin Langer 0:3 ()
Oliwier Kotowicz - Marcin Klejna 1:3 ()
Szymon Toczyłowski - Andrzej Dargiewicz 3:0 ()
Albert Różański - Piotr Klejna 0:3 ()
Toczyłowski/Kotowicz - Klejna/Klejna 3:2 ()
Buzun/Różański - Kukisz/Langer 1:3 ()
3runda IPromień Mońki II - Luks Krynki STS5:9
   Karol Snopko - Marcin Klejna 0:3 ()
Grzegorz Głodź - Piotr Klejna 3:0 ()
Tadeusz Skutnik - Marcin Langer 1:3 ()
Piotr Kolenda - Leonard Krysztopowicz 0:3 ()
Jacek Kacperski - Piotr Klejna 0:3 ()
Grzegorz Głodź - Marcin Klejna 1:3 ()
Piotr Kolenda - Marcin Langer 2:3 ()
Hubert Fechner - Leonard Krysztopowicz 3:0 ()
Jacek Kacperski - Marcin Langer 0:3 ()
Hubert Fechner - Marcin Klejna 2:3 ()
Piotr Kolenda - Piotr Klejna 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Rafał Dargiewicz 3:0 ()
Kolenda/Snopko - Klejna/Klejna 2:3 ()
Głódź/Skutnik - Langer/Krysztopowicz 3:0 ()
2runda ILuks Krynki STS - Promień Mońki III11:3
   Marcin Klejna - Bogusław Sokołowski 3:0 ()
Marcin Langer - Marek Zajkowski 3:1 ()
Piotr Klejna - Andrzej Blaszko 3:0 ()
Leonard Krysztopowicz - Janusz Fiedorczuk 3:0 ()
Marcin Klejna - Marek Zajkowski 3:0 ()
Marcin Langer - Bogusław Sokołowski 2:3 ()
Rafał Dargiewicz - Andrzej Blaszko 2:3 ()
Piotr Kukisz - Łukasz Jeleniewski 3:0 ()
Marcin Klejna - Andrzej Blaszko 3:0 ()
Piotr Kukisz - Bogusław Sokołowski 1:3 ()
Marcin Langer - Łukasz Jeleniewski 3:0 ()
Andrzej Dargiewicz - Marek Zajkowski 3:0 ()
Klejna/Klejna - Zajkowski/Blaszko 3:0 ()
Langer/Krysztopowicz - Sokołowski/Fiedorczuk 3:0 ()
1runda IUKS Hetman Tykocin - Luks Krynki STS3:11
   Paweł Sawicki - Marcin Klejna 0:3 ()
Dawid Kopeć - Marcin Langer 0:3 ()
Marcin Ostrowski - Piotr Kukisz 1:3 ()
Karol Kunicki - Leonard Krysztopowicz 3:0 ()
Paweł Sawicki - Marcin Langer 1:3 ()
Dawid Kopeć - Marcin Klejna 0:3 ()
Karol Kunicki - Piotr Kukisz 3:0 ()
Marcin Ostrowski - Piotr Klejna 0:3 ()
Paweł Sawicki - Mariusz Stefanowicz 3:0 ()
Marcin Ostrowski - Marcin Klejna 0:3 ()
Dawid Kopeć - Piotr Klejna 0:3 ()
Grzegorz Dąbrowski - Marcin Langer 0:3 ()
Kopeć/Sawicki - Klejna/Klejna 1:3 ()
Ostrowski/Kunicki - Langer/Krysztopowicz 0:3 ()

Klub: Luks Krynki STS
Osoba(y) kontakt.: Leonard Krysztopowicz - 502067853
E-mail:
Skad zespou 2024
Dargiewicz Andrzej
Dargiewicz Rafał
Klejna Marcin
Klejna Piotr
Krysztopowicz Leonard
Kukisz Piotr
Langer Marcin
Marszałek Marek
Oleksza Dariusz
Stefanowicz Mariusz
Pary deblowe 2024
Klejna Marcin / Klejna Piotr
Kukisz Piotr / Langer Marcin
Langer Marcin / Krysztopowicz Leonard

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u