Wyniki w sezonie 2023
KolejkaRundaMeczWynik
14runda IMagic Team - Luks Krynki STS8:6
   Andrzej Romanowicz - Marcin Klejna 0:3 ()
Adam Kurlenda - Marcin Langer 0:3 ()
Bartosz Romaniuk - Piotr Kukisz 3:0 ()
Olena Bondareva - Leonard Krysztopowicz 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Marcin Langer 3:2 ()
Adam Kurlenda - Marcin Klejna 1:3 ()
Olena Bondareva - Piotr Kukisz 3:1 ()
Bartosz Romaniuk - Leonard Krysztopowicz 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Piotr Kukisz 3:1 ()
Bartosz Romaniuk - Marcin Klejna 0:3 ()
Adam Kurlenda - Marek Marszałek 3:0 ()
Olena Bondareva - Marcin Langer 0:3 ()
Romanowicz/Romaniuk - Kukisz/Klejna 3:0 ()
Kurlenda/Bodnarewa - Langer/Krysztopowicz 2:3 ()
9runda IMagic Team - Start Białystok5:9
   Andrzej Romanowicz - Krzysztof Dembowski 3:2 ()
Adam Kurlenda - Radosław Adasiewicz 2:3 ()
Bartosz Romaniuk - Michał Storonowicz 0:3 ()
Tomasz Kurlenda - Marek Iwanicki 0:3 ()
Andrzej Romanowicz - Radosław Adasiewicz 3:2 ()
Adam Kurlenda - Krzysztof Dembowski 3:1 ()
Tomasz Kurlenda - Michał Storonowicz 0:3 ()
Bartosz Romaniuk - Marek Iwanicki 0:3 ()
Andrzej Romanowicz - Michał Storonowicz 0:3 ()
Bartosz Romaniuk - Krzysztof Dembowski 3:0 ()
Adam Kurlenda - Marek Iwanicki 3:0 ()
Tomasz Kurlenda - Radosław Adasiewicz 0:3 ()
Kurlenda/Kurlenda - Dembowski/Iwanicki 1:3 ()
Romanowicz/Romaniuk - Storonowicz/Adasiewicz 0:3 ()
8runda ILeszek Team - Magic Team7:7
   Adam Zińczuk - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Krzysztof Walko - Adam Kurlenda 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Bartosz Romaniuk 1:3 ()
Leszek Korytkowski - Tomasz Kurlenda 3:0 ()
Adam Zińczuk - Adam Kurlenda 3:2 ()
Krzysztof Walko - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Leszek Korytkowski - Bartosz Romaniuk 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Tomasz Kurlenda 3:0 ()
Adam Zińczuk - Bartosz Romaniuk 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Krzysztof Walko - Tomasz Kurlenda 3:0 ()
Adam Tomkiel - Adam Kurlenda 2:3 ()
Walko/Robakowski - Kurlenda/Kurlenda 3:0 ()
Charkiewicz/Korytkowski - Romanowicz/Romaniuk 1:3 ()
13runda IUKS Hetman Tykocin - Magic Team9:5
   Karol Kunicki - Andrzej Romanowicz 3:2 ()
Paweł Sawicki - Adam Kurlenda 0:3 ()
Dawid Kopeć - Bartosz Romaniuk 1:3 ()
Tomasz Woś - Tomasz Kurlenda 3:0 ()
Karol Kunicki - Adam Kurlenda 0:3 ()
Paweł Sawicki - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Tomasz Woś - Bartosz Romaniuk 3:1 ()
Dawid Kopeć - Tomasz Kurlenda 3:0 ()
Karol Kunicki - Bartosz Romaniuk 3:0 ()
Dawid Kopeć - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Paweł Sawicki - Tomasz Kurlenda 3:0 ()
Tomasz Woś - Adam Kurlenda 3:2 ()
Woś/Kunicki - Romanowicz/Romaniuk 3:0 ()
Kopeć/Sawicki - Kurlenda/Kurlenda 3:0 ()
12runda IMagic Team - Promień Mońki III10:4
   Andrzej Romanowicz - Marek Zajkowski 3:0 ()
Adam Kurlenda - Andrzej Blaszko 3:0 ()
Bartosz Romaniuk - Bogusław Sokołowski 3:0 ()
Olena Bondareva - Tadeusz Skutnik 2:3 ()
Andrzej Romanowicz - Andrzej Blaszko 3:1 ()
Adam Kurlenda - Marek Zajkowski 3:0 ()
Olena Bondareva - Bogusław Sokołowski 3:0 ()
Bartosz Romaniuk - Tadeusz Skutnik 3:2 ()
Andrzej Romanowicz - Bogusław Sokołowski 3:0 ()
Bartosz Romaniuk - Marek Zajkowski 3:0 ()
Adam Kurlenda - Tadeusz Skutnik 2:3 ()
Olena Bondareva - Andrzej Blaszko 2:3 ()
Romanowicz/Romaniuk - Zajkowski/Blaszko 3:0 ()
Kurlenda/Bodnarewa - Skutnik/Sokołowski 2:3 ()
11runda IUKS Białobrzegi II - Magic Team7:7
   Jerzy Kasjanowicz - Bartosz Romaniuk 3:0 ()
Jacek Motybel - Adam Kurlenda 1:3 ()
Henryk Szeszko - Bartosz Romaniuk 1:3 ()
Krzysztof Wardziejewski - Tomasz Kurlenda 3:0 ()
Jerzy Kasjanowicz - Adam Kurlenda 3:1 ()
Jacek Motybel - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Krzysztof Wardziejewski - Bartosz Romaniuk 0:3 ()
Henryk Szeszko - Tomasz Kurlenda 3:0 ()
Henryk Szeszko - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Jacek Motybel - Tomasz Kurlenda 3:0 ()
Krzysztof Wardziejewski - Adam Kurlenda 1:3 ()
Jerzy Kasjanowicz - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Szeszko/Kasjanowicz - Kurlenda/Kurlenda 3:0 ()
Motybel/Wardziejewski - Romanowicz/Romaniuk 2:3 ()
10runda IJaronati II - Magic Team7:7
   Patryk Kosiński - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Michał Szpak - Adam Kurlenda 1:3 ()
Ryszard Mejsak - Olena Bondareva 1:3 ()
Piotr Kosiński - Jarosław Judzewicz 3:2 ()
Patryk Kosiński - Adam Kurlenda 3:1 ()
Mariusz Borowski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Piotr Kosiński - Olena Bondareva 3:1 ()
Ryszard Mejsak - Bartosz Romaniuk 3:0 ()
Patryk Kosiński - Olena Bondareva 3:0 ()
Ryszard Mejsak - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Mariusz Borowski - Bartosz Romaniuk 3:2 ()
Piotr Kosiński - Adam Kurlenda 3:2 ()
Kosiński/Borowski - Judzewicz/Romanowicz 1:3 ()
Szpak/Mejsak - Kurlenda/Bodnarewa 1:3 ()
7runda ILuks Krynki STS - Magic Team4:10
   Piotr Kukisz - Adam Kurlenda 0:3 ()
Andrzej Dargiewicz - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Leonard Krysztopowicz - Bartosz Romaniuk 0:3 ()
Marcin Langer - Olena Bondareva 3:0 ()
Piotr Kukisz - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Andrzej Dargiewicz - Adam Kurlenda 0:3 ()
Marcin Langer - Bartosz Romaniuk 3:0 ()
Leonard Krysztopowicz - Olena Bondareva 2:3 ()
Piotr Kukisz - Bartosz Romaniuk 0:3 ()
Leonard Krysztopowicz - Adam Kurlenda 0:3 ()
Marek Marszałek - Olena Bondareva 1:3 ()
Marcin Langer - Andrzej Romanowicz 3:2 ()
Dargiewicz/Kukisz - Romanowicz/Romaniuk 0:3 ()
Langer/Krysztopowicz - Kurlenda/Bodnarewa 3:1 ()
6runda IMagic Team - UKS Hetman Tykocin 11:3
   Bartosz Romaniuk - Paweł Sawicki 3:0 ()
Adam Kurlenda - Dawid Kopeć 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Karol Kunicki 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Tomasz Woś 2:3 ()
Bartosz Romaniuk - Dawid Kopeć 3:2 ()
Adam Kurlenda - Paweł Sawicki 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Karol Kunicki 3:2 ()
Andrzej Romanowicz - Tomasz Woś 3:1 ()
Bartosz Romaniuk - Karol Kunicki 3:2 ()
Andrzej Romanowicz - Paweł Sawicki 3:0 ()
Adam Kurlenda - Tomasz Woś 2:3 ()
Jarosław Judzewicz - Dawid Kopeć 3:0 ()
Judzewicz/Romanowicz - Kopeć/Sawicki 3:1 ()
Kurlenda/Romaniuk - Kopeć/Świętokrzyski 2:3 ()
5runda IPromień Mońki III - Magic Team3:11
   Andrzej Blaszko - Adam Kurlenda 0:3 ()
Tadeusz Skutnik - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Marek Zajkowski - Bartosz Romaniuk 1:3 ()
Andrzej Blaszko - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Tadeusz Skutnik - Adam Kurlenda 1:3 ()
Marek Zajkowski - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Bogusław Sokołowski - Bartosz Romaniuk 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Bogusław Sokołowski - Adam Kurlenda 1:3 ()
Tadeusz Skutnik - Bartosz Romaniuk 3:1 ()
Marek Zajkowski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Skutnik/Sokołowski - Judzewicz/Romanowicz 0:3 ()
Zajkowski/Blaszko - Kurlenda/Romaniuk 0:3 ()
4runda IMagic Team - UKS Białobrzegi II5:9
   Adam Kurlenda - Jerzy Kasjanowicz 2:3 ()
Andrzej Romanowicz - Henryk Szeszko 2:3 ()
Jarosław Judzewicz - Wojciech Piotrowski 3:2 ()
Bartosz Romaniuk - Jacek Motybel 2:3 ()
Adam Kurlenda - Henryk Szeszko 1:3 ()
Andrzej Romanowicz - Jerzy Kasjanowicz 1:3 ()
Bartosz Romaniuk - Wojciech Piotrowski 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Jacek Motybel 3:0 ()
Adam Kurlenda - Wojciech Piotrowski 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Jerzy Kasjanowicz 2:3 ()
Andrzej Romanowicz - Jacek Motybel 3:0 ()
Bartosz Romaniuk - Henryk Szeszko 3:1 ()
Judzewicz/Romanowicz - Szeszko/Kasjanowicz 0:3 ()
Kurlenda/Romaniuk - Piotrowski/Motybel 2:3 ()
3runda IMagic Team - Jaronati II8:6
   Adam Kurlenda - Andrzej Kustko 3:0 ()
Olena Bondareva - Marek Niczyporuk 2:3 ()
Andrzej Romanowicz - Ryszard Mejsak 3:0 ()
Bartosz Romaniuk - Michał Szpak 2:3 ()
Adam Kurlenda - Marek Niczyporuk 0:3 ()
Olena Bondareva - Andrzej Kustko 3:0 ()
Bartosz Romaniuk - Ryszard Mejsak 1:3 ()
Andrzej Romanowicz - Michał Szpak 3:0 ()
Adam Kurlenda - Ryszard Mejsak 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Andrzej Kustko 3:0 ()
Olena Bondareva - Michał Szpak 3:1 ()
Bartosz Romaniuk - Marek Niczyporuk 0:3 ()
Kurlenda/Bodnarewa - Niczyporuk/Szpak 2:3 ()
Judzewicz/Romanowicz - Kutsko/Mejsak 3:0 ()
2runda IStart Białystok - Magic Team7:7
   Michał Storonowicz - Adam Kurlenda 3:0 ()
Radosław Adasiewicz - Olena Bondareva 3:1 ()
Krzysztof Dembowski - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Grzegorz Netter - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Michał Storonowicz - Olena Bondareva 3:0 ()
Radosław Adasiewicz - Adam Kurlenda 3:2 ()
Grzegorz Netter - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Krzysztof Dembowski - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Michał Storonowicz - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Krzysztof Dembowski - Adam Kurlenda 0:3 ()
Radosław Adasiewicz - Jarosław Judzewicz 3:2 ()
Marek Iwanicki - Olena Bondareva 1:3 ()
Storonowicz/Adasiewicz - Kurlenda/Bodnarewa 3:0 ()
Dembowski/Iwanicki - Judzewicz/Romanowicz 0:3 ()
1runda IMagic Team - Leszek Team11:3
   Adam Kurlenda - Krzysztof Walko 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Andrzej Więcko 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Adam Jaworski 1:3 ()
Olena Bondareva - Adam Tomkiel 3:0 ()
Adam Kurlenda - Andrzej Więcko 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Krzysztof Walko 1:3 ()
Bartosz Romaniuk - Adam Jaworski 1:3 ()
Andrzej Romanowicz - Adam Tomkiel 3:1 ()
Adam Kurlenda - Adam Jaworski 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Krzysztof Walko 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Adam Tomkiel 3:0 ()
Bartosz Romaniuk - Andrzej Więcko 3:0 ()
Kurlenda/Bodnarewa - Walko/Jaworski 3:2 ()
Judzewicz/Romanowicz - Korytkowski/Więcko 3:1 ()

Klub: Magic Team
Osoba(y) kontakt.: Adam Kurlenda - 603514390
E-mail:
Skad zespou 2023
Bondareva Olena
Judzewicz Jarosław
Kurlenda Adam
Kurlenda Tomasz
Romaniuk Bartosz
Romanowicz Andrzej
Pary deblowe 2023
Judzewicz Jarosław / Romanowicz Andrzej
Kurlenda Adam / Bodnarewa Olena
Kurlenda Adam / Romaniuk Bartosz
Kurlenda Tomasz / Kurlenda Adam
Romanowicz Adrzej / Romaniuk Bartosz

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u