Wyniki w sezonie 2024
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IStart Białystok - UKS Białobrzegi II12:2
   Marek Iwanicki - Wojciech Piotrowski 0:3 ()
Michał Storonowicz - Krzysztof Wardziejewski 3:0 ()
Radosław Adasiewicz - Henryk Szeszko 3:1 ()
Kamil Małyszko - Jerzy Kasjanowicz 3:2 ()
Marek Iwanicki - Krzysztof Wardziejewski 3:1 ()
Michał Storonowicz - Wojciech Piotrowski 3:1 ()
Kamil Małyszko - Henryk Szeszko 3:0 ()
Radosław Adasiewicz - Jerzy Kasjanowicz 3:2 ()
Marek Iwanicki - Henryk Szeszko 3:0 ()
Krzysztof Dembowski - Wojciech Piotrowski 1:3 ()
Michał Storonowicz - Jerzy Kasjanowicz 3:0 ()
Kamil Małyszko - Krzysztof Wardziejewski 3:0 ()
Małyszko/Iwanicki - Piotrowski/Wardziejewski 3:1 ()
Storonowicz/Adasiewicz - Kasjanowicz/Szeszko 3:2 ()
8runda IUKS Białobrzegi II - KTS Wysokie Mazowieckie/Jaronati0:14
   Krzysztof Wardziejewski - Krzysztof Bojanowski 0:3 ()
Jarosław Dobrzyński - Jarosław Szermuszyn 0:3 ()
Jacek Motybel - Leszek Kostro 2:3 ()
Henryk Szeszko - Adam Zińczuk 0:3 ()
Krzysztof Wardziejewski - Andrzej Choncer 2:3 ()
Jarosław Dobrzyński - Krzysztof Bojanowski 0:3 ()
Henryk Szeszko - Leszek Kostro 0:3 ()
Jacek Motybel - Adam Zińczuk 0:3 ()
Krzysztof Wardziejewski - Leszek Kostro 0:3 ()
Jacek Motybel - Krzysztof Bojanowski 0:3 ()
Jarosław Dobrzyński - Adam Zińczuk 0:3 ()
Henryk Szeszko - Andrzej Choncer 2:3 ()
Szeszko/Motybel - Szermuszyn/Bojanowski 0:3 ()
Dobrzyński/Wardziejewski - Kostro/Zińczuk 0:3 ()
7runda IUKS Białobrzegi II - Benetus7:7
   Tyberiusz Królewicz - Adam Radziejewski 3:0 ()
Jerzy Kasjanowicz - Adam Mońko 2:3 ()
Jacek Motybel - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Henryk Szeszko - Hubert Gołaszewski 1:3 ()
Tyberiusz Królewicz - Adam Mońko 3:1 ()
Jerzy Kasjanowicz - Adam Radziejewski 3:1 ()
Henryk Szeszko - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Jacek Motybel - Hubert Gołaszewski 1:3 ()
Tyberiusz Królewicz - Dominik Rutkowski 3:2 ()
Jacek Motybel - Adam Radziejewski 3:0 ()
Jerzy Kasjanowicz - Hubert Gołaszewski 3:1 ()
Henryk Szeszko - Adam Mońko 1:3 ()
Kasjanowicz/Szeszko - Mońko/Rutkowski 1:3 ()
Królewicz/Motybel - Bilkiewicz/Radziejewski 3:0 ()
6runda IPromień Mońki I - UKS Białobrzegi II13:1
   Mariusz Tekień - Wojciech Piotrowski 1:3 ()
Kamil Purta - Jacek Motybel 3:0 ()
Jacek Cybulski - Krzysztof Wardziejewski 3:0 ()
Mateusz Purta - Jarosław Dobrzyński 3:0 ()
Mariusz Tekień - Jacek Motybel 3:0 ()
Kamil Purta - Wojciech Piotrowski 3:1 ()
Mateusz Purta - Krzysztof Wardziejewski 3:0 ()
Jacek Cybulski - Jarosław Dobrzyński 3:0 ()
Mariusz Tekień - Krzysztof Wardziejewski 3:0 ()
Jacek Cybulski - Wojciech Piotrowski 3:0 ()
Kamil Purta - Jarosław Dobrzyński 3:0 ()
Mateusz Purta - Jacek Motybel 3:1 ()
Purta/Tekień - Motybel/Piotrowski 3:0 ()
Purta/Cybulski - Dobrzyński/Wardziejewski 3:0 ()
5runda IUKS Białobrzegi II - Magic Team8:6
   Wojciech Piotrowski - Krzysztof Kurlenda 3:0 ()
Henryk Szeszko - Adam Kurlenda 0:3 ()
Jacek Motybel - Bartosz Romaniuk 2:3 ()
Jerzy Kasjanowicz - Aleksandr Burenko 3:0 ()
Wojciech Piotrowski - Adam Kurlenda 3:1 ()
Henryk Szeszko - Krzysztof Kurlenda 0:3 ()
Jerzy Kasjanowicz - Bartosz Romaniuk 3:2 ()
Jacek Motybel - Aleksandr Burenko 3:1 ()
Wojciech Piotrowski - Bartosz Romaniuk 3:1 ()
Jacek Motybel - Krzysztof Kurlenda 0:3 ()
Henryk Szeszko - Aleksandr Burenko 3:0 ()
Jerzy Kasjanowicz - Adam Kurlenda 1:3 ()
Kasjanowicz/Szeszko - Kurlenda/Kurlenda 0:3 ()
Motybel/Piotrowski - Romaniuk/Burenko 3:0 ()
4runda ITopspin - UKS Białobrzegi II9:5
   Grzegorz Ciuruk - Jacek Motybel 3:0 ()
Rafał Misojed - Jerzy Kasjanowicz 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Wojciech Piotrowski 3:2 ()
Artur Górski - Kazimierz Żyliński 3:0 ()
Grzegorz Ciuruk - Jerzy Kasjanowicz 3:1 ()
Stanisław Bielawski - Jacek Motybel 3:2 ()
Artur Górski - Wojciech Piotrowski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Kazimierz Żyliński 2:3 ()
Grzegorz Ciuruk - Wojciech Piotrowski 1:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Jacek Motybel 1:3 ()
Stanisław Bielawski - Kazimierz Żyliński 0:3 ()
Artur Górski - Jerzy Kasjanowicz 3:0 ()
Górski/Wołosowicz - Kasjanowicz/Piotrowski 3:1 ()
Misojed/Ciuruk - Żyliński/Motybel 2:3 ()
3runda IUKS Białobrzegi II - AdlerAgro MOAK Wasilków3:11
   Krzysztof Wardziejewski - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Henryk Szeszko - Czesław Morzy 0:3 ()
Wojciech Piotrowski - Piotr Szeparowicz 3:2 ()
Jerzy Kasjanowicz - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Krzysztof Wardziejewski - Czesław Morzy 0:3 ()
Henryk Szeszko - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Jerzy Kasjanowicz - Piotr Szeparowicz 3:1 ()
Wojciech Piotrowski - Kazimierz Popławski 2:3 ()
Krzysztof Wardziejewski - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Wojciech Piotrowski - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Henryk Szeszko - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Jerzy Kasjanowicz - Czesław Morzy 2:3 ()
Kasjanowicz/Szeszko - Szeparowicz/Morzy 3:1 ()
Piotrowski/Wardziejewski - Łukaszuk/Sawoniuk 1:3 ()
2runda IMorena - UKS Białobrzegi II12:2
   Jarosław Łajewski - Jerzy Kasjanowicz 3:0 ()
Wojciech Rafałko - Henryk Szeszko 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Jacek Motybel 3:1 ()
Marian Zaniewski - Krzysztof Wardziejewski 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Henryk Szeszko 3:1 ()
Wojciech Rafałko - Jerzy Kasjanowicz 3:0 ()
Marian Zaniewski - Jacek Motybel 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Krzysztof Wardziejewski 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Jacek Motybel 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Jerzy Kasjanowicz 2:3 ()
Wojciech Rafałko - Krzysztof Wardziejewski 3:1 ()
Marian Zaniewski - Henryk Szeszko 3:0 ()
Czarnecki/Zaniewski - Motybel/Wardziejewski 3:1 ()
Łajewski/Rafałk - Kasjanowicz/Szeszko 1:3 ()

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u