Wyniki w sezonie 2024
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IPromień Mońki III - UKS Hetman Tykocin 4:10
   Janusz Fiedorczuk - Grzegorz Dąbrowski 1:3 ()
Marek Zajkowski - Karol Kunicki 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Dawid Kopeć 3:0 ()
Andrzej Blaszko - Paweł Sawicki 3:1 ()
Janusz Fiedorczuk - Karol Kunicki 0:3 ()
Marek Zajkowski - Grzegorz Dąbrowski 1:3 ()
Andrzej Blaszko - Dawid Kopeć 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Paweł Sawicki 0:3 ()
Janusz Fiedorczuk - Dawid Kopeć 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Marcin Ostrowski 3:0 ()
Marek Zajkowski - Paweł Sawicki 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Karol Kunicki 0:3 ()
Sokołowski/Fiedorczuk - Dąbrowski/Kunicki 3:0 ()
Zajkowski/Blaszko - Kopeć/Sawicki 2:3 ()
8runda IUKS Hetman Tykocin - Promień Mońki II1:13
   Sebastian Grabowski - Piotr Kolenda 1:3 ()
Grzegorz Dąbrowski - Grzegorz Głodź 0:3 ()
Robert Wnorowski - Hubert Fechner 0:3 ()
Dawid Kopeć - Karol Snopko 1:3 ()
Sebastian Grabowski - Grzegorz Głodź 0:3 ()
Grzegorz Dąbrowski - Piotr Kolenda 3:2 ()
Dawid Kopeć - Hubert Fechner 2:3 ()
Robert Wnorowski - Karol Snopko 0:3 ()
Sebastian Grabowski - Hubert Fechner 0:3 ()
Robert Wnorowski - Piotr Kolenda 0:3 ()
Grzegorz Dąbrowski - Karol Snopko 1:3 ()
Roman Stachurski - Grzegorz Głodź 0:3 ()
Kopeć/Grabowski - Kolenda/Snopko 1:3 ()
Dąbrowski/Wnorowski - Głódź/Fechner 0:3 ()
7runda IRodmar - UKS Hetman Tykocin 10:4
   Andrzej Romanowicz - Tomasz Woś 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Grzegorz Dąbrowski 3:0 ()
Jarosław Samul - Dawid Kopeć 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Sebastian Grabowski 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Grzegorz Dąbrowski 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Tomasz Woś 1:3 ()
Jarosław Judzewicz - Dawid Kopeć 2:3 ()
Jarosław Samul - Sebastian Grabowski 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Dawid Kopeć 3:0 ()
Jarosław Samul - Tomasz Woś 0:3 ()
Marek Rodziewicz - Sebastian Grabowski 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Grzegorz Dąbrowski 3:1 ()
Judzewicz/Romanowicz - Woś/Dąbrowski 1:3 ()
Samul/Rodziewicz - Kopeć/Grabowski 3:1 ()
5runda IUKS Hetman Tykocin - Jaronati III6:8
   Dawid Kopeć - Dawid Chmielewski 3:1 ()
Marcin Ostrowski - Mariusz Borowski 0:3 ()
Tomasz Woś - Paweł Rećko 3:0 ()
Paweł Sawicki - Marcin Przygodzki 2:3 ()
Dawid Kopeć - Mariusz Borowski 2:3 ()
Marcin Ostrowski - Dawid Chmielewski 2:3 ()
Paweł Sawicki - Paweł Rećko 3:1 ()
Tomasz Woś - Maciej Jaworski 3:2 ()
Dawid Kopeć - Paweł Rećko 1:3 ()
Tomasz Woś - Dawid Chmielewski 3:0 ()
Sebastian Grabowski - Maciej Jaworski 0:3 ()
Paweł Sawicki - Mariusz Borowski 3:0 ()
Woś/Sawicki - Chmielewski/Borowski 2:3 ()
Kopeć/Grabowski - Rećko/Przygodzki 0:3 ()
4runda IJaronati II - UKS Hetman Tykocin 13:1
   Patryk Kosiński - Sebastian Grabowski 3:0 ()
Marek Niczyporuk - Dawid Kopeć 3:2 ()
Michał Szpak - Marcin Ostrowski 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Robert Wnorowski 3:0 ()
Patryk Kosiński - Dawid Kopeć 3:0 ()
Marek Niczyporuk - Sebastian Grabowski 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Marcin Ostrowski 3:0 ()
Michał Szpak - Robert Wnorowski 3:0 ()
Patryk Kosiński - Andrzej Rakowicz 3:0 ()
Michał Szpak - Sebastian Grabowski 3:0 ()
Marek Niczyporuk - Robert Wnorowski 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Dawid Kopeć 3:0 ()
Kosiński/Szpak - Kopeć/Grabowski 1:3 ()
Niczyporuk/Jaroszuk - Rakowicz/Grabowski 3:0 ()
3runda IUKS Hetman Tykocin - Leszek Team4:10
   Karol Kunicki - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Grzegorz Dąbrowski - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Sebastian Grabowski - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Andrzej Rakowicz - Adam Tomkiel 0:3 ()
Karol Kunicki - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Grzegorz Dąbrowski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Andrzej Rakowicz - Dariusz Jabłoński 0:3 ()
Sebastian Grabowski - Adam Tomkiel 0:3 ()
Karol Kunicki - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Sebastian Grabowski - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Grzegorz Dąbrowski - Adam Tomkiel 0:3 ()
Roman Stachurski - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Rakowicz/Grabowski - Robakowski/Charkiewicz 1:3 ()
Dąbrowski/Kunicki - Tomkiel/Jabłoński 3:1 ()
2runda IMega Bizony - UKS Hetman Tykocin 10:4
   Albert Różański - Marcin Ostrowski 3:0 ()
Oliwier Kotowicz - Robert Wnorowski 3:0 ()
Szymon Toczyłowski - Grzegorz Dąbrowski 3:0 ()
Jakub Buzun - Sebastian Grabowski 1:3 ()
Albert Różański - Robert Wnorowski 3:0 ()
Oliwier Kotowicz - Marcin Ostrowski 3:0 ()
Jakub Buzun - Grzegorz Dąbrowski 0:3 ()
Szymon Toczyłowski - Andrzej Rakowicz 3:0 ()
Albert Różański - Grzegorz Dąbrowski 2:3 ()
Szymon Toczyłowski - Marcin Ostrowski 3:0 ()
Oliwier Kotowicz - Andrzej Rakowicz 3:0 ()
Jakub Buzun - Robert Wnorowski 1:3 ()
Buzun/Różański - Ostrowski/Wnorowski 3:1 ()
Toczyłowski/Kotowicz - Dąbrowski/Grabowski 3:1 ()
1runda IUKS Hetman Tykocin - Luks Krynki STS3:11
   Paweł Sawicki - Marcin Klejna 0:3 ()
Dawid Kopeć - Marcin Langer 0:3 ()
Marcin Ostrowski - Piotr Kukisz 1:3 ()
Karol Kunicki - Leonard Krysztopowicz 3:0 ()
Paweł Sawicki - Marcin Langer 1:3 ()
Dawid Kopeć - Marcin Klejna 0:3 ()
Karol Kunicki - Piotr Kukisz 3:0 ()
Marcin Ostrowski - Piotr Klejna 0:3 ()
Paweł Sawicki - Mariusz Stefanowicz 3:0 ()
Marcin Ostrowski - Marcin Klejna 0:3 ()
Dawid Kopeć - Piotr Klejna 0:3 ()
Grzegorz Dąbrowski - Marcin Langer 0:3 ()
Kopeć/Sawicki - Klejna/Klejna 1:3 ()
Ostrowski/Kunicki - Langer/Krysztopowicz 0:3 ()

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u