Wyniki w sezonie X edycja 2 turniej
KolejkaRundaMeczWynik
6runda IPerfekta - Słowiki4:10
   Dariusz Wakuła - Ernest Skowroński 3:1 ()
Jarosław Wasilewski - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Artur Liberacki - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Andrzej Choncer - Marian Zaniewski 1:3 ()
Dariusz Wakuła - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Jarosław Wasilewski - Ernest Skowroński 2:3 ()
Andrzej Choncer - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Artur Liberacki - Marian Zaniewski 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Artur Liberacki - Ernest Skowroński 1:3 ()
Jarosław Wasilewski - Marian Zaniewski 3:1 ()
Andrzej Choncer - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Wakuła/Wasilewski - Skowroński/Łajewski 2:3 ()
Choncer/Liberacki - Bielawski/Zaniewski 2:3 ()
7runda IDream Team - Słowiki9:5
   Jan Sawoniuk - Ernest Skowroński 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Maciej Sieńczyło - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Krzysztof Rusiłowicz - Marian Zaniewski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Ernest Skowroński 0:3 ()
Krzysztof Rusiłowicz - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Marian Zaniewski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Marek Słowik 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Ernest Skowroński 1:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Marian Zaniewski 3:0 ()
Krzysztof Rusiłowicz - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Zdzienicki/Rusiłowicz - Skowroński/Łajewski 3:2 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Bielawski/Zaniewski 0:3 ()
5runda ISłowiki - KTS Wysokie Mazowieckie II10:4
   Hubert Fechner - Arkadiusz Dąbrowski 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Michał Puziński 2:3 ()
Jarosław Łajewski - Dariusz Jabłoński 3:1 ()
Marian Zaniewski - Jarosław Bielak 3:1 ()
Hubert Fechner - Michał Puziński 2:3 ()
Stanisław Bielawski - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Marian Zaniewski - Dariusz Jabłoński 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Jarosław Bielak 3:1 ()
Ernest Skowroński - Dariusz Jabłoński 3:2 ()
Jarosław Łajewski - Arkadiusz Dąbrowski 3:1 ()
Stanisław Bielawski - Jarosław Bielak 3:0 ()
Marian Zaniewski - Michał Puziński 3:2 ()
Fechner/Łajewski - Dąbrowski/Puziński 2:3 ()
Bielawski/Zaniewski - Jabłoński/Bielak 3:0 ()
4runda ISłowiki - Leszek Team5:9
   Jarosław Łajewski - Aleksy Charkiewicz 2:3 ()
Stanisław Bielawski - Leszek Tomkiel 3:1 ()
Ernest Skowroński - Mirosław Jaroszuk 2:3 ()
Marian Zaniewski - Adam Tomkiel 1:3 ()
Jarosław Łajewski - Leszek Tomkiel 2:3 ()
Stanisław Bielawski - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Marian Zaniewski - Mirosław Jaroszuk 1:3 ()
Ernest Skowroński - Adam Tomkiel 0:3 ()
Jarosław Łajewski - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Ernest Skowroński - Aleksy Charkiewicz 2:3 ()
Stanisław Bielawski - Adam Tomkiel 2:3 ()
Marian Zaniewski - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Skowroński/Łajewski - Charkiewicz/Jaroszuk 2:3 ()
Bielawski/Zaniewski - Tomkiel/Tomkiel 3:1 ()
3runda ISłowiki - KTS Wysokie Mazowieckie I4:10
   Jarosław Łajewski - Jakub Włostowski 0:3 ()
Hubert Fechner - Michał Ignaczewski 0:3 ()
Ernest Skowroński - Patrycja Kostro 2:3 ()
Marian Zaniewski - Maciej Piszczatowski 3:2 ()
Jarosław Łajewski - Michał Ignaczewski 2:3 ()
Hubert Fechner - Jakub Włostowski 0:3 ()
Marian Zaniewski - Patrycja Kostro 2:3 ()
Ernest Skowroński - Maciej Piszczatowski 2:3 ()
Jarosław Łajewski - Patrycja Kostro 1:3 ()
Ernest Skowroński - Jakub Włostowski 1:3 ()
Stanisław Bielawski - Maciej Piszczatowski 3:1 ()
Marian Zaniewski - Michał Ignaczewski 0:3 ()
Skowroński/Łajewski - Kostro/Ignaczewski 3:0 ()
Bielawski/Zaniewski - Włostowski/Kostro 3:2 ()
2runda ID.B. - Słowiki9:5
   Jakub Fiedorczuk - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Marian Zaniewski 0:3 ()
Dariusz Baruch - Ernest Skowroński 3:1 ()
Jakub Fiedorczuk - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Dariusz Baruch - Marian Zaniewski 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Ernest Skowroński 0:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Marian Zaniewski 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Ernest Skowroński 3:2 ()
Dariusz Baruch - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Czarnecki/Baruch - Skowroński/Łajewski 3:1 ()
Fiedorczuk/Woronowicz - Bielawski/Zaniewski 0:3 ()
1runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Słowiki13:1
   Mirosław Łukaszuk - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Ernest Skowroński 3:0 ()
Czesław Morzy - Hubert Fechner 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Marian Zaniewski 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Ernest Skowroński 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Hubert Fechner 1:3 ()
Czesław Morzy - Marian Zaniewski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Hubert Fechner 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Marian Zaniewski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Ernest Skowroński 3:0 ()
Czesław Morzy - Marek Słowik 3:0 ()
Łukaszuk/Morzy - Skowroński/Łajewski 3:2 ()
Drozdowski/Popławski - Zaniewski/Fechner 3:0 ()

Klub: Słowiki
Osoba(y) kontakt.: Marian Zaniewski - 608400319
E-mail: stachub@wp.pl
Skad zespou X edycja 2 turniej
Bielawski Stanisław
Fechner Hubert
Łajewski Jarosław
Skowroński Ernest
Słowik Marek
Zaniewski Marian
Pary deblowe X edycja 2 turniej
Bielawski Stanisław / Zaniewski Marian
Fechner Hubert / Łajewski Jarosław
Skowroński Ernest / Łajewski Jarosław
Zaniewski Marian / Fechner Hubert

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u