Wyniki w sezonie 2021
KolejkaRundaMeczWynik
9runda IDream Team - Słowiki9:5
   Radosław Połubiński - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Zdzisław Sadowski - Piotr Jończyk 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Adam Tomkiel 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Marian Zaniewski 0:3 ()
Radosław Połubiński - Piotr Jończyk 3:1 ()
Zdzisław Sadowski - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Tadeusz Piotrowski - Łukasz Garbacik 2:3 ()
Dariusz Czarnecki - Marian Zaniewski 1:3 ()
Radosław Połubiński - Łukasz Garbacik 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Zdzisław Sadowski - Marian Zaniewski 3:1 ()
Tadeusz Piotrowski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Połubiński/Czarnecki - Zaniewski/Tomkiel 3:1 ()
Sadowski/Piotrowski - Łajewski/Jończyk 2:3 ()
8runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Słowiki10:4
   Jan Sawoniuk - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Czesław Morzy - Adam Tomkiel 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Marian Zaniewski 2:3 ()
Jan Sawoniuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Czesław Morzy - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Kazimierz Popławski - Marian Zaniewski 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Łukasz Garbacik 2:3 ()
Czesław Morzy - Marian Zaniewski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Łukaszuk/Sawoniuk - Zaniewski/Tomkiel 3:0 ()
Popławski/Morzy - Garbacik/Łajewski 3:1 ()
7runda ISłowiki - Promień Mońki6:8
   Łukasz Garbacik - Mariusz Tekień 3:1 ()
Adam Tomkiel - Piotr Kolenda 3:1 ()
Jarosław Łajewski - Jacek Cybulski 1:3 ()
Marian Zaniewski - Kamil Purta 1:3 ()
Łukasz Garbacik - Piotr Kolenda 3:0 ()
Adam Tomkiel - Mariusz Tekień 0:3 ()
Marian Zaniewski - Jacek Cybulski 3:1 ()
Jarosław Łajewski - Kamil Purta 3:1 ()
Łukasz Garbacik - Jacek Cybulski 1:3 ()
Jarosław Łajewski - Mariusz Tekień 3:0 ()
Adam Tomkiel - Kamil Purta 0:3 ()
Marian Zaniewski - Piotr Kolenda 1:3 ()
Zaniewski/Tomkiel - Purta/Tekień 1:3 ()
Garbacik/Łajewski - Cybulski/Kolenda 0:3 ()
6runda IRodmar - Słowiki9:5
   Jarosław Żołądkowski - Łukasz Garbacik 2:3 ()
Marcin Chwojko - Adam Tomkiel 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Adam Reucki - Marian Zaniewski 3:1 ()
Jarosław Żołądkowski - Adam Tomkiel 3:0 ()
Marcin Chwojko - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Adam Reucki - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Marian Zaniewski 1:3 ()
Jarosław Żołądkowski - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Marek Rodziewicz - Łukasz Garbacik 1:3 ()
Marcin Chwojko - Marian Zaniewski 3:0 ()
Adam Reucki - Adam Tomkiel 3:2 ()
Rodziewicz/Reucki - Garbacik/Łajewski 2:3 ()
Chwojko/Sidorowicz - Zaniewski/Tomkiel 3:0 ()
4runda ISłowiki - Benetus14:0
  
3runda IKTS Wysokie Mazowieckie - Słowiki6:8
   Michał Ignaczewski - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Sławomir Kostrzyński - Piotr Jończyk 1:3 ()
Michał Puziński - Marian Zaniewski 1:3 ()
Michał Ignaczewski - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Łukasz Garbacik 3:1 ()
Michał Puziński - Piotr Jończyk 0:3 ()
Sławomir Kostrzyński - Marian Zaniewski 2:3 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Jończyk 3:1 ()
Sławomir Kostrzyński - Łukasz Garbacik 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Marian Zaniewski 1:3 ()
Michał Puziński - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Ignaczewski/Puziński - Jończyk/Zaniewski 3:2 ()
Dąbrowski/Kostrzyński - Garbacik/Łajewski 1:3 ()
1runda ISłowiki - Domki - Altanki6:8
   Marian Zaniewski - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Jarosław Łajewski - Henryk Wijas 3:0 ()
Piotr Jończyk - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Łukasz Garbacik - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Marian Zaniewski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Jarosław Łajewski - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Łukasz Garbacik - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Piotr Jończyk - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Marian Zaniewski - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Jarosław Łajewski - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Łukasz Garbacik - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Piotr Jończyk - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Jończyk/Zaniewski - Judzewicz/Romanowicz 2:3 ()
Garbacik/Łajewski - Bielawski/Robakowski 2:3 ()

Klub: Słowiki
Osoba(y) kontakt.: Marian Zaniewski - 608400319
E-mail: stachub@wp.pl
Skad zespou 2021
Garbacik Łukasz
Jończyk Piotr
Łajewski Jarosław
Tomkiel Adam
Zaniewski Marian
Pary deblowe 2021
Garbacik Łukasz / Łajewski Jarosław
Jończyk Piotr / Zaniewski Marian
Łajewski Jarosław / Jończyk Piotr
Łajewski Jarosław / Tomkiel Adam
Zaniewski Marian / Tomkiel Adam

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u