Wyniki w sezonie XII edycja
KolejkaRundaMeczWynik
6runda IKTS Wysokie Mazowieckie I - Słowiki12:2
   Michał Ignaczewski - Adam Tomkiel 3:1 ()
Jakub Włostowski - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Leszek Kostro - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Maciej Piszczatowski - Marian Zaniewski 0:3 ()
Michał Ignaczewski - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Jakub Włostowski - Adam Tomkiel 3:1 ()
Maciej Piszczatowski - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Leszek Kostro - Marian Zaniewski 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Leszek Kostro - Adam Tomkiel 3:1 ()
Jakub Włostowski - Marian Zaniewski 3:2 ()
Maciej Piszczatowski - Łukasz Garbacik 3:2 ()
Włostowski/Kostro - Tomkiel/Zaniewski 3:0 ()
Ignaczewski/Piszczatowski - Garbacik/Łajewski 3:2 ()
9runda IRODMAR - Słowiki12:2
   Adam Reucki - Adam Tomkiel 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Łukasz Garbacik 0:3 ()
Rafał Marczykowski - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Emanuel Lech - Marian Zaniewski 3:2 ()
Adam Reucki - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Adam Tomkiel 3:1 ()
Emanuel Lech - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Rafał Marczykowski - Marian Zaniewski 3:0 ()
Adam Reucki - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Rafał Marczykowski - Adam Tomkiel 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Marian Zaniewski 1:3 ()
Emanuel Lech - Łukasz Garbacik 3:1 ()
Marczykowski/Sidorowicz - Tomkiel/Zaniewski 3:1 ()
Rodziewicz/Reucki - Garbacik/Łajewski 3:0 ()
7runda ISłowiki - AdlerAgro MOAK Wasilków1:13
   Adam Tomkiel - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Jarosław Łajewski - Czesław Morzy 1:3 ()
Marian Zaniewski - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Łukasz Garbacik - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Adam Tomkiel - Czesław Morzy 1:3 ()
Jarosław Łajewski - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Łukasz Garbacik - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Marian Zaniewski - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Adam Tomkiel - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Marian Zaniewski - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Jarosław Łajewski - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Łukasz Garbacik - Czesław Morzy 0:3 ()
Tomkiel/Zaniewski - Łukaszuk/Sawoniuk 1:3 ()
Garbacik/Łajewski - Szeparowicz/Morzy 3:2 ()
8runda IDragon Białystok - Słowiki7:7
   Dariusz Wakuła - Adam Tomkiel 3:0 ()
Maciej Żęgota - Łukasz Garbacik 1:3 ()
Adrian Kozaczuk - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Jarosław Wasilewski - Marian Zaniewski 0:3 ()
Dariusz Wakuła - Łukasz Garbacik 1:3 ()
Maciej Żęgota - Adam Tomkiel 3:0 ()
Jarosław Wasilewski - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Adrian Kozaczuk - Marian Zaniewski 3:1 ()
Dariusz Wakuła - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Adrian Kozaczuk - Adam Tomkiel 3:1 ()
Maciej Żęgota - Marian Zaniewski 3:0 ()
Jarosław Wasilewski - Łukasz Garbacik 0:3 ()
Wakuła/Żęgota - Garbacik/Łajewski 2:3 ()
Kozaczuk /Wasilewski - Tomkiel/Zaniewski 3:0 ()
5runda IPerfekta - Słowiki8:6
   Piotr Jończyk - Marian Zaniewski 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Łukasz Garbacik 1:3 ()
Andrzej Choncer - Adam Tomkiel 3:2 ()
Adam Kurlenda - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Piotr Jończyk - Łukasz Garbacik 3:1 ()
Jerzy Aleksiuk - Marian Zaniewski 3:2 ()
Adam Kurlenda - Adam Tomkiel 3:0 ()
Andrzej Choncer - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Piotr Jończyk - Adam Tomkiel 3:1 ()
Andrzej Choncer - Marian Zaniewski 1:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Adam Kurlenda - Łukasz Garbacik 0:3 ()
Jończyk/Kurlenda - Tomkiel/Zaniewski 3:0 ()
Aleksiuk/Choncer - Garbacik/Łajewski 2:3 ()
4runda ID.B. - Słowiki11:3
   Jakub Fiedorczuk - Adam Tomkiel 3:0 ()
Damian Szyluk - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Łukasz Wołosowicz - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Marian Zaniewski 3:1 ()
Jakub Fiedorczuk - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Damian Szyluk - Adam Tomkiel 2:3 ()
Bartłomiej Baruch - Łukasz Garbacik 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Marian Zaniewski 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Adam Tomkiel 3:0 ()
Damian Szyluk - Marian Zaniewski 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Szyluk/Baruch - Tomkiel/Zaniewski 2:3 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Garbacik/Łajewski 1:3 ()
3runda IDream Team - Słowiki5:9
   Szymon Patejczuk - Marian Zaniewski 2:3 ()
Filip Perkowski - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Maciej Perkowski - Adam Tomkiel 3:0 ()
Maciej Puchacewicz - Łukasz Garbacik 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Filip Perkowski - Marian Zaniewski 0:3 ()
Maciej Puchacewicz - Adam Tomkiel 0:3 ()
Maciej Perkowski - Łukasz Garbacik 2:3 ()
Szymon Patejczuk - Adam Tomkiel 1:3 ()
Maciej Perkowski - Marian Zaniewski 1:3 ()
Filip Perkowski - Łukasz Garbacik 3:2 ()
Maciej Puchacewicz - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Patejczuk/Perkowski - Garbacik/Łajewski 3:1 ()
Perkowski/Puchacewicz - Tomkiel/Zaniewski 0:3 ()
2runda IKTS Wysokie Mazowieckie II - Słowiki4:10
   Michał Puziński - Arkadiusz Michalski 3:0 ()
Sławomir Kostrzyński - Łukasz Garbacik 2:3 ()
Jarosław Bielak - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Marian Zaniewski 1:3 ()
Michał Puziński - Łukasz Garbacik 1:3 ()
Sławomir Kostrzyński - Arkadiusz Michalski 3:1 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Jarosław Bielak - Marian Zaniewski 2:3 ()
Michał Puziński - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Jarosław Bielak - Arkadiusz Michalski 3:0 ()
Sławomir Kostrzyński - Marian Zaniewski 2:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Łukasz Garbacik 0:3 ()
Kostrzyński/Puziński - Michalski/Zaniewski 1:3 ()
Bielak/Dąbrowski - Garbacik/Łajewski 2:3 ()
1runda IPromień Mońki - Słowiki10:4
   Kamil Purta - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Mariusz Tekień - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Piotr Kolenda - Arkadiusz Michalski 3:0 ()
Jacek Cybulski - Marian Zaniewski 2:3 ()
Kamil Purta - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Mariusz Tekień - Łukasz Garbacik 3:2 ()
Jacek Cybulski - Arkadiusz Michalski 3:2 ()
Piotr Kolenda - Marian Zaniewski 1:3 ()
Kamil Purta - Arkadiusz Michalski 3:0 ()
Piotr Kolenda - Łukasz Garbacik 1:3 ()
Mariusz Tekień - Marian Zaniewski 3:2 ()
Jacek Cybulski - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Purta/Tekień - Garbacik/Łajewski 3:2 ()
Cybulski/Kolenda - Michalski/Zaniewski 3:0 ()

Klub: Słowiki
Osoba(y) kontakt.: Marian Zaniewski - 608400319
E-mail: stachub@wp.pl
Skad zespou XII edycja
Garbacik Łukasz
Łajewski Jarosław
Michalski Arkadiusz
Tomkiel Adam
Zaniewski Marian
Pary deblowe XII edycja
Garbacik Łukasz / Łajewski Jarosław
Michalski Arkadiusz / Zaniewski Marian
Tomkiel Adam / Zaniewski Marian

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u