Wyniki w sezonie 2024
KolejkaRundaMeczWynik
6runda IRodmar - Promień Mońki II6:8
   Andrzej Romanowicz - Karol Snopko 2:3 ()
Sylwia SIenkiewicz - Hubert Fechner 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Jacek Kacperski 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Grzegorz Głodź 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Hubert Fechner 0:3 ()
Sylwia SIenkiewicz - Karol Snopko 0:3 ()
Marek Rodziewicz - Mieczysław Gawieńczyk 2:3 ()
Jarosław Judzewicz - Grzegorz Głodź 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Mieczysław Gawieńczyk 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Karol Snopko 3:0 ()
Sylwia SIenkiewicz - Grzegorz Głodź 0:3 ()
Marek Rodziewicz - Hubert Fechner 3:2 ()
Sienkiewicz/Rodziewicz - Snopko/Fechner 1:3 ()
Judzewicz/Romanowicz - Głódź/Kacperski 3:0 ()
4runda IJaronati III - Rodmar3:11
   Dawid Chmielewski - Jarosław Samul 3:2 ()
Maciej Jaworski - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Ryszard Mejsak - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Mariusz Borowski - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Dawid Chmielewski - Jarosław Judzewicz 3:2 ()
Maciej Jaworski - Jarosław Samul 3:0 ()
Mariusz Borowski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Ryszard Mejsak - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Dawid Chmielewski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Ryszard Mejsak - Jarosław Samul 0:3 ()
Maciej Jaworski - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Mariusz Borowski - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Chmielewski/Borowski - Samul/Rodziewicz 0:3 ()
Jaworski/Mejsak - Judzewicz/Romanowicz 0:3 ()
3runda IRodmar - Jaronati II8:6
   Andrzej Romanowicz - Piotr Kosiński 0:3 ()
Marek Rodziewicz - Patryk Kosiński 3:2 ()
Jarosław Judzewicz - Maciej Gajdziński 3:0 ()
Jarosław Samul - Marek Niczyporuk 1:3 ()
Andrzej Romanowicz - Patryk Kosiński 2:3 ()
Marek Rodziewicz - Piotr Kosiński 3:1 ()
Jarosław Samul - Mirosław Jaroszuk 2:3 ()
Jarosław Judzewicz - Marek Niczyporuk 3:2 ()
Andrzej Romanowicz - Mirosław Jaroszuk 3:2 ()
Jarosław Judzewicz - Piotr Kosiński 2:3 ()
Marek Rodziewicz - Marek Niczyporuk 3:2 ()
Jarosław Samul - Patryk Kosiński 0:3 ()
Samul/Rodziewicz - Kosiński/Kosiński 3:2 ()
Judzewicz/Romanowicz - Jaroszuk/Niczyporuk 3:1 ()
2runda ILeszek Team - Rodmar5:9
   Aleksy Charkiewicz - Jarosław Samul 3:1 ()
Krzysztof Walko - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Jarosław Robakowski - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Adam Tomkiel - Andrzej Romanowicz 3:1 ()
Aleksy Charkiewicz - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Leszek Korytkowski - Jarosław Samul 1:3 ()
Adam Tomkiel - Marek Rodziewicz 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Jarosław Samul 1:3 ()
Leszek Korytkowski - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Adam Tomkiel - Jarosław Judzewicz 3:2 ()
Walko/Robakowski - Samul/Rodziewicz 0:3 ()
Korytkowski/Tomkiel - Judzewicz/Romanowicz 0:3 ()
1runda IRodmar - Mega Bizony9:5
   Jarosław Judzewicz - Jakub Buzun 3:0 ()
Jarosław Samul - Szymon Toczyłowski 0:3 ()
Andrzej Romanowicz - Albert Różański 3:2 ()
Marek Rodziewicz - Oliwier Kotowicz 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Szymon Toczyłowski 1:3 ()
Jarosław Samul - Jakub Buzun 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Albert Różański 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Oliwier Kotowicz 3:2 ()
Jarosław Judzewicz - Albert Różański 3:2 ()
Andrzej Romanowicz - Jakub Buzun 3:0 ()
Jarosław Samul - Oliwier Kotowicz 2:3 ()
Marek Rodziewicz - Szymon Toczyłowski 3:2 ()
Samul/Rodziewicz - Buzun/Różański 2:3 ()
Judzewicz/Romanowicz - Toczyłowski/Kotowicz 2:3 ()

Klub: Rodmar
Osoba(y) kontakt.: -
E-mail:
Skad zespou 2024
Judzewicz Jarosław
Reucki Adam
Rodziewicz Marek
Romanowicz Andrzej
Samul Jarosław
Sienkiewicz Kamil
SIenkiewicz Sylwia
Pary deblowe 2024
Judzewicz Jarosław / Romanowicz Andrzej
Samul Mirosław / Rodziewicz Marek
Samul Mirosław / Romanowicz Andrzej
Sienkiewicz Sylwia / Rodziewicz Marek

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u