Wyniki w sezonie 2024
KolejkaRundaMeczWynik
6runda IPromień Mońki III - Jaronati III3:11
   Łukasz Jeleniewski - Maciej Jaworski 0:3 ()
Marek Zajkowski - Marcin Przygodzki 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Marcin Wysocki 1:3 ()
Bogusław Sokołowski - Mariusz Borowski 1:3 ()
Łukasz Jeleniewski - Marcin Przygodzki 0:3 ()
Marek Zajkowski - Maciej Jaworski 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Marcin Wysocki 3:0 ()
Andrzej Blaszko - Mariusz Borowski 3:1 ()
Łukasz Jeleniewski - Marcin Wysocki 0:3 ()
Andrzej Blaszko - Maciej Jaworski 1:3 ()
Janusz Fiedorczuk - Mariusz Borowski 0:3 ()
Bogusław Sokołowski - Marcin Przygodzki 0:3 ()
Sokołowski/Fiedorczuk - Jaworski/Przygodzki 2:3 ()
Zajkowski/Blaszko - Wysocki/Borowski 3:2 ()
5runda IUKS Hetman Tykocin - Jaronati III6:8
   Dawid Kopeć - Dawid Chmielewski 3:1 ()
Marcin Ostrowski - Mariusz Borowski 0:3 ()
Tomasz Woś - Paweł Rećko 3:0 ()
Paweł Sawicki - Marcin Przygodzki 2:3 ()
Dawid Kopeć - Mariusz Borowski 2:3 ()
Marcin Ostrowski - Dawid Chmielewski 2:3 ()
Paweł Sawicki - Paweł Rećko 3:1 ()
Tomasz Woś - Maciej Jaworski 3:2 ()
Dawid Kopeć - Paweł Rećko 1:3 ()
Tomasz Woś - Dawid Chmielewski 3:0 ()
Sebastian Grabowski - Maciej Jaworski 0:3 ()
Paweł Sawicki - Mariusz Borowski 3:0 ()
Woś/Sawicki - Chmielewski/Borowski 2:3 ()
Kopeć/Grabowski - Rećko/Przygodzki 0:3 ()
4runda IJaronati III - Rodmar3:11
   Dawid Chmielewski - Jarosław Samul 3:2 ()
Maciej Jaworski - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Ryszard Mejsak - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Mariusz Borowski - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Dawid Chmielewski - Jarosław Judzewicz 3:2 ()
Maciej Jaworski - Jarosław Samul 3:0 ()
Mariusz Borowski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Ryszard Mejsak - Marek Rodziewicz 1:3 ()
Dawid Chmielewski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Ryszard Mejsak - Jarosław Samul 0:3 ()
Maciej Jaworski - Marek Rodziewicz 2:3 ()
Mariusz Borowski - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Chmielewski/Borowski - Samul/Rodziewicz 0:3 ()
Jaworski/Mejsak - Judzewicz/Romanowicz 0:3 ()
2runda IJaronati III - Promień Mońki II1:13
   Marek Długołęcki - Karol Snopko 0:3 ()
Tomasz Tichoniuk - Piotr Kolenda 0:3 ()
Mariusz Borowski - Hubert Fechner 0:3 ()
Ryszard Mejsak - Tadeusz Skutnik 0:3 ()
Marcin Przygodzki - Piotr Kolenda 0:3 ()
Tomasz Tichoniuk - Karol Snopko 3:1 ()
Ryszard Mejsak - Hubert Fechner 0:3 ()
Mariusz Borowski - Tadeusz Skutnik 0:3 ()
Marcin Przygodzki - Hubert Fechner 1:3 ()
Mariusz Borowski - Karol Snopko 2:3 ()
Tomasz Tichoniuk - Tadeusz Skutnik 2:3 ()
Ryszard Mejsak - Piotr Kolenda 2:3 ()
Borowski/Długołęcki - Fechner/Skutnik 0:3 ()
Mejsak/Tichoniuk - Kolenda/Snopko 0:3 ()
1runda IJaronati II - Jaronati III9:5
   Marek Niczyporuk - Maciej Jaworski 3:0 ()
Patryk Kosiński - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Krzysztof Cymbor - Ryszard Mejsak 1:3 ()
Łukasz Koncewicz - Marcin Przygodzki 1:3 ()
Marek Niczyporuk - Tomasz Tichoniuk 3:1 ()
Patryk Kosiński - Marcin Wysocki 3:0 ()
Łukasz Koncewicz - Ryszard Mejsak 0:3 ()
Krzysztof Cymbor - Marcin Przygodzki 3:0 ()
Marek Niczyporuk - Ryszard Mejsak 3:1 ()
Krzysztof Cymbor - Marcin Wysocki 1:3 ()
Patryk Kosiński - Marcin Przygodzki 3:1 ()
Łukasz Koncewicz - Tomasz Tichoniuk 1:3 ()
Jaroszuk/Cymbor - Jaworski/Przygodzki 3:2 ()
Kosiński/Niczyporuk - Mejsak/Tichoniuk 3:1 ()

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u