Wyniki w sezonie IX edycja - 2 turniej 2017
KolejkaRundaMeczWynik
6runda INowa Prędkość - Wysokie Mazowieckie II10:4
   Paweł Żukowski - Patrycja Kostro 1:3 ()
Kazimierz Popławski - Leszek Kostro 3:0 ()
Michał Storonowicz - Maciej Piszczatowski 3:1 ()
Czesław Morzy - Sławomir Jarząbek 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Patrycja Kostro 2:3 ()
Paweł Żukowski - Leszek Kostro 2:3 ()
Michał Storonowicz - Sławomir Jarząbek 3:0 ()
Czesław Morzy - Maciej Piszczatowski 3:0 ()
Michał Storonowicz - Patrycja Kostro 2:3 ()
Paweł Żukowski - Maciej Piszczatowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Leszek Kostro 3:2 ()
Kazimierz Popławski - Sławomir Jarząbek 3:1 ()
Żukowski/Popławski - Kostro/Kostro 3:2 ()
Morzy/Storonowicz - Piszczatowski/Jarząbek 3:1 ()
5runda IDream Team - Nowa Prędkość12:2
   Jacek Sieńczyło - Paweł Żukowski 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Michał Storonowicz 3:2 ()
Andrzej Antoniuk - Czesław Morzy 1:3 ()
Jacek Sieńczyło - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Paweł Żukowski 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Michał Storonowicz 3:2 ()
Maciej Sieńczyło - Czesław Morzy 3:1 ()
Jacek Sieńczyło - Michał Storonowicz 3:2 ()
Maciej Sieńczyło - Paweł Żukowski 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Czesław Morzy 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Żukowski/Popławski 3:1 ()
Piotrowski/Sawoniuk - Morzy/Storonowicz 0:3 ()
3runda INowa Prędkość - Benetus9:5
   Czesław Morzy - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Adam Radziejewski 3:2 ()
Paweł Żukowski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Michał Storonowicz - Robert Łupiński 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Czesław Morzy - Adam Radziejewski 3:0 ()
Paweł Żukowski - Robert Łupiński 3:2 ()
Michał Storonowicz - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Paweł Żukowski - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Czesław Morzy - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Michał Storonowicz - Adam Radziejewski 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Robert Łupiński 2:3 ()
Morzy/Storonowicz - Radziejewski/Łupiński 3:0 ()
Stepanczenko/Żukowski - Bilkiewicz/Rutkowski 2:3 ()
2runda INowa Prędkość - Promień Mońki10:4
   Czesław Morzy - Piotr Kolenda 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Mariusz Tekień 3:1 ()
Andrzej Stepanczenko - Jacek Cybulski 0:3 ()
Paweł Żukowski - Zbigniew Cybulski 1:3 ()
Kazimierz Popławski - Piotr Kolenda 3:0 ()
Czesław Morzy - Mariusz Tekień 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Paweł Żukowski - Jacek Cybulski 0:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Piotr Kolenda 0:3 ()
Czesław Morzy - Jacek Cybulski 3:0 ()
Paweł Żukowski - Mariusz Tekień 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Zbigniew Cybulski 3:1 ()
Żukowski/Popławski - Cybulski/Kolenda 3:2 ()
Morzy/Stepanczenko - Cybulski/Tekień 3:1 ()
1runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Nowa Prędkość8:6
   Krzysztof Drozdowski - Czesław Morzy 0:3 ()
Artur Wawrzyniak - Paweł Żukowski 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Michał Storonowicz 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Artur Wawrzyniak - Czesław Morzy 3:2 ()
Krzysztof Drozdowski - Paweł Żukowski 0:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Michał Storonowicz 2:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Czesław Morzy 1:3 ()
Krzysztof Drozdowski - Michał Storonowicz 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Paweł Żukowski 2:3 ()
Artur Wawrzyniak - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Wawrzyniak/Czarnecki - Popławski/Morzy 3:1 ()
Drozdowski/Łukaszuk - Storonowicz/Żukowski 3:1 ()

Klub: Nowa Prędkość
Osoba(y) kontakt.: Tomasz Zieziula - 509038441
E-mail: tomek_zzz1@poczta.onet.pl
Skad zespou IX edycja - 2 turniej 2017
Morzy Czesław
Popławski Kazimierz
Stepanczenko Andrzej
Storonowicz Michał
Żukowski Paweł
Pary deblowe IX edycja - 2 turniej 2017
Morzy Czesław / Storonowicz Łukasz
Morzy Czesław / Stepanczenko Andrzej
Popławski Kazimierz / Morzy Czesław
Stepanczenko Andrzej / Żukowski Paweł
Storonowicz Łukasz / Żukowski Paweł
Żukowski Paweł / Popławski Kazimierz

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u