Wyniki w sezonie VI edycja - 2 turniej 2014
KolejkaRundaMeczWynik
1playupNowa Prędkość - Benetus9:9
   Morzy/Popławski - Stypułkowski/Łupiński 3:1 ()
Robakowski/Misojed - Bilkiewicz/Małyszko 3:1 ()
9runda IOKF Łapy - Nowa Prędkość10:4
   Jerzy Szyluk - Czesław Morzy 3:2 ()
Damian Szyluk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Jarosław Bukłaho - Rafał Misojed 2:3 ()
Paweł Kućmierowski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Jerzy Szyluk - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Damian Szyluk - Czesław Morzy 3:1 ()
Paweł Kućmierowski - Rafał Misojed 1:3 ()
Jarosław Bukłaho - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Jerzy Szyluk - Rafał Misojed 3:0 ()
Jarosław Bukłaho - Czesław Morzy 0:3 ()
Damian Szyluk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Paweł Kućmierowski - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Bukłaho/Kućmierowski - Morzy/Popławski 1:3 ()
Szyluk/Szyluk - Robakowski/Misojed 3:0 ()
8runda IDream Team - Nowa Prędkość10:0
   Andrzej Antoniuk - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Rafał Misojed 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Czesław Morzy 3:1 ()
Marek Ogrodnik - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Rafał Misojed 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Marek Ogrodnik - Czesław Morzy 3:1 ()
Jacek Sieńczyło - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Piotrowski/Ogrodnik - Robakowski/Misojed 3:0 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Popławski/Morzy 3:0 ()
7runda ISłowiki - Nowa Prędkość10:2
   Ernest Skowroński - Rafał Misojed 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Marian Zaniewski - Czesław Morzy 0:3 ()
Jarosław Łajewski - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Ernest Skowroński - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Rafał Misojed 3:2 ()
Jarosław Łajewski - Czesław Morzy 3:2 ()
Marian Zaniewski - Kazimierz Popławski 1:3 ()
Ernest Skowroński - Czesław Morzy 3:1 ()
Marian Zaniewski - Rafał Misojed 3:1 ()
Łajewski/Zaniewski - Robakowski/Misojed 3:0 ()
Bielawski/Skowroński - Morzy/Zieziula 3:1 ()
6runda ID.B. - Nowa Prędkość10:3
   Dariusz Baruch - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Robert Karniej - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Emanuel Lech - Czesław Morzy 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Tomasz Zieziula 0:3 ()
Dariusz Baruch - Rafał Misojed 3:0 ()
Robert Karniej - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Czesław Morzy 0:3 ()
Emanuel Lech - Tomasz Zieziula 3:1 ()
Dariusz Baruch - Czesław Morzy 3:1 ()
Emanuel Lech - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Robert Karniej - Tomasz Zieziula 3:2 ()
Karniej/Baruch - Popławski/Robakowski 3:0 ()
Woronowicz/Lech - Morzy/Zieziula 2:3 ()
5runda IFuria - Nowa Prędkość10:3
   Łukasz Mielnicki - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Krzysztof Kurlenda - Rafał Misojed 3:0 ()
Łukasz Mielnicki - Czesław Morzy 3:2 ()
Piotr Grygoruk - Tomasz Zieziula 3:2 ()
Weronika Mielnicka - Rafał Misojed 3:2 ()
Krzysztof Kurlenda - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Piotr Grygoruk - Czesław Morzy 1:3 ()
Łukasz Mielnicki - Tomasz Zieziula 3:1 ()
Weronika Mielnicka - Czesław Morzy 1:3 ()
Krzysztof Kurlenda - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Weronika Mielnicka - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Mielnicki/Mielnicka - Poplawski/Misojed 3:1 ()
Grygoruk/Kurlenda - Morzy/Zieziula 1:3 ()
4runda IWydawnictwo Medius - Nowa Prędkość8:10
   Michał Storonowicz - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Henryk Wijas - Rafał Misojed 0:3 ()
Adam Kurlenda - Czesław Morzy 1:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Michał Storonowicz - Rafał Misojed 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Czesław Morzy 2:3 ()
Adam Kurlenda - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Michał Storonowicz - Czesław Morzy 1:3 ()
Adam Kurlenda - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Jarosław Judzewicz - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Łukasz Jachołkowski - Rafał Misojed 2:3 ()
Michał Storonowicz - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Łukasz Jachołkowski - Kazimierz Popławski 2:3 ()
Jarosław Judzewicz - Czesław Morzy 0:3 ()
Adam Kurlenda - Rafał Misojed 0:3 ()
Jachołkowski/Storonowicz - Robakowski/Misojed 3:2 ()
Wijas/Kurlenda - Morzy/Popławski 0:3 ()
3runda IM7 Club - Nowa Prędkość10:3
   Jakub Dudziński - Czesław Morzy 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Tomasz Zieziula 3:1 ()
Kazimierz Hancewicz - Rafał Misojed 1:3 ()
Adam Reucki - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Jakub Dudziński - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Czesław Morzy 3:2 ()
Adam Reucki - Rafał Misojed 3:0 ()
Kazimierz Hancewicz - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Jakub Dudziński - Rafał Misojed 3:0 ()
Kazimierz Hancewicz - Czesław Morzy 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Reucki/Hancewicz - Poplawski/Misojed 3:0 ()
Dudziński/Wołosowicz - Morzy/Zieziula 3:0 ()
2runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Nowa Prędkość10:0
   Paweł Bołtruczyk - Czesław Morzy 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Rafał Misojed 3:0 ()
Patryk Łuczyński - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Paweł Bołtruczyk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Czesław Morzy 3:0 ()
Patryk Łuczyński - Rafał Misojed 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Łuczyński/Bołtruczyk - Robakowski/Misojed 3:0 ()
Drozdowski/Łukaszuk - Morzy/Zieziula 3:1 ()
1runda IWodociągi Białystok - Nowa Prędkość10:4
   Jan Sawoniuk - Czesław Morzy 3:1 ()
Piotr Androsiuk - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Jacek Skiepko - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Piotr Androsiuk - Czesław Morzy 0:3 ()
Andrzej Romanowicz - Rafał Misojed 3:0 ()
Jacek Skiepko - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Jan Sawoniuk - Rafał Misojed 3:0 ()
Jacek Skiepko - Czesław Morzy 2:3 ()
Artur Dołmatow - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Andrzej Romanowicz - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Androsiuk/Sawoniuk - Popławski/Morzy 3:2 ()
Romanowicz/Skiepko - Zieziula/Robakowski 3:0 ()

Klub: Nowa Prędkość
Osoba(y) kontakt.: Tomasz Zieziula - 509038441
E-mail: tomek_zzz1@poczta.onet.pl
Skad zespou VI edycja - 2 turniej 2014
Misojed Rafał
Morzy Czesław
Popławski Kazimierz
Robakowski Jarosław
Zieziula Tomasz
Pary deblowe VI edycja - 2 turniej 2014
Morzy Czesław / Zieziula Tomasz
Morzy Czesław / Popławski Kazimierz
Poplawski Kazimierz / Misojed Rafał
Popławski Kazimierz / Robakowski Jarosław
Popławski Kazimierz / Morzy Czesław
Robakowski Jarosław / Misojed Rafał
Zieziula Tomasz / Robakowski Jarosław

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u