Wyniki w sezonie VII edycja - 1 turniej 2015
KolejkaRundaMeczWynik
9runda ID.B. - Nowa Prędkość10:4
   Jakub Fiedorczuk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Dariusz Baruch - Rafał Misojed 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Łukasz Jachołkowski 0:3 ()
Emanuel Lech - Czesław Morzy 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Rafał Misojed 3:0 ()
Dariusz Baruch - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Emanuel Lech - Łukasz Jachołkowski 3:1 ()
Ryszard Woronowicz - Czesław Morzy 0:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Dariusz Baruch - Czesław Morzy 3:2 ()
Emanuel Lech - Rafał Misojed 3:2 ()
Fiedorczuk /Lech - Jachołkowski/Morzy 3:0 ()
Woronowicz/Baruch - Poplawski/Misojed 0:3 ()
7runda INowa Prędkość - Wodociągi Białystok9:9
   Czesław Morzy - Jacek Skiepko 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Piotr Androsiuk 3:2 ()
Jarosław Robakowski - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Tomasz Zieziula - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Czesław Morzy - Piotr Androsiuk 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Jacek Skiepko 3:0 ()
Tomasz Zieziula - Andrzej Romanowicz 1:3 ()
Rafał Misojed - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Czesław Morzy - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Rafał Misojed - Jacek Skiepko 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Tomasz Zieziula - Piotr Androsiuk 3:0 ()
Czesław Morzy - Jan Sawoniuk 2:3 ()
Tomasz Zieziula - Jacek Skiepko 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Rafał Misojed - Piotr Androsiuk 3:0 ()
Popławski/Morzy - Skiepko/Romanowicz 3:0 ()
Robakowski/Zieziula - Androsiuk/Sawoniuk 1:3 ()
6runda INowa Prędkość - M7 Club2:10
   Rafał Misojed - Jakub Dudziński 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Kazimierz Hancewicz 3:1 ()
Czesław Morzy - Maksymilian RAMBO Kulpa 0:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Adam Reucki 1:3 ()
Rafał Misojed - Kazimierz Hancewicz 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Jakub Dudziński 0:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Maksymilian RAMBO Kulpa 0:3 ()
Czesław Morzy - Łukasz Wołosowicz 0:3 ()
Rafał Misojed - Maksymilian RAMBO Kulpa 0:3 ()
Czesław Morzy - Jakub Dudziński 0:3 ()
Robakowski/Misojed - Reucki/Hancewicz 1:3 ()
Jachołkowski/Morzy - Dudziński/Kulpa 0:3 ()
5runda IFuria - Nowa Prędkość10:5
   Krzysztof Kurlenda - Rafał Misojed 3:1 ()
Michał Storonowicz - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Adam Kurlenda - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Weronika Mielnicka - Czesław Morzy 0:3 ()
Krzysztof Kurlenda - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Michał Storonowicz - Rafał Misojed 0:3 ()
Weronika Mielnicka - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Adam Kurlenda - Czesław Morzy 0:3 ()
Krzysztof Kurlenda - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Adam Kurlenda - Rafał Misojed 0:3 ()
Michał Storonowicz - Czesław Morzy 3:1 ()
Weronika Mielnicka - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Krzysztof Kurlenda - Czesław Morzy 3:2 ()
Adam/Krzysztof - Poplawski/Misojed 3:2 ()
Mielnicka/Storonowicz - Robakowski/Misojed 3:1 ()
4runda ISłowiki - Nowa Prędkość8:10
   Stanisław Bielawski - Czesław Morzy 1:3 ()
Marian Zaniewski - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Ernest Skowroński - Rafał Misojed 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Tomasz Zieziula 1:3 ()
Stanisław Bielawski - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Marian Zaniewski - Czesław Morzy 2:3 ()
Jarosław Łajewski - Rafał Misojed 0:3 ()
Ernest Skowroński - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Rafał Misojed 3:2 ()
Ernest Skowroński - Czesław Morzy 3:0 ()
Marian Zaniewski - Tomasz Zieziula 0:3 ()
Jarosław Łajewski - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Stanisław Bielawski - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Czesław Morzy 3:1 ()
Marian Zaniewski - Rafał Misojed 1:3 ()
Ernest Skowroński - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Bielawski /Skowroński - Zieziula/Misojed 0:3 ()
Zaniewski/Łajewski - Popławski/Morzy 0:3 ()
3runda IDream Team - Nowa Prędkość10:0
   Kamil Smoluk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Czesław Morzy 3:2 ()
Jacek Sieńczyło - Rafał Misojed 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Kamil Smoluk - Czesław Morzy 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Popławski/Morzy 3:2 ()
Piotrowski/Smoluk - Zieziula/Misojed 3:0 ()
2runda INowa Prędkość - AdlerAgro MOAK Wasilków3:10
   Czesław Morzy - Paweł Bołtruczyk 3:2 ()
Kazimierz Popławski - Krzysztof Drozdowski 0:3 ()
Rafał Misojed - Piotr Rećko 1:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Czesław Morzy - Krzysztof Drozdowski 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Paweł Bołtruczyk 1:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Piotr Rećko 3:2 ()
Rafał Misojed - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Czesław Morzy - Piotr Rećko 3:0 ()
Rafał Misojed - Paweł Bołtruczyk 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Jachołkowski/Morzy - Bołtruczyk/Rećko 1:3 ()
Poplawski/Misojed - Łukaszuk/Drozdowski 0:3 ()
1runda INowa Prędkość - Asterm10:2
   Czesław Morzy - Marek Jurowiec 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Judzewicz 3:1 ()
Rafał Misojed - Andrzej Kurianowicz 3:1 ()
Tomasz Zieziula - Wiaczesław Anchim 0:3 ()
Czesław Morzy - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Marek Jurowiec 3:1 ()
Tomasz Zieziula - Andrzej Kurianowicz 1:3 ()
Rafał Misojed - Wiaczesław Anchim 3:1 ()
Czesław Morzy - Andrzej Kurianowicz 3:1 ()
Rafał Misojed - Marek Jurowiec 3:0 ()
Jachołkowski/Morzy - Anchim/Jurowiec 3:0 ()
Zieziula/Misojed - Judzewicz/Kurianowicz 3:0 ()

Klub: Nowa Prędkość
Osoba(y) kontakt.: Tomasz Zieziula - 509038441
E-mail: tomek_zzz1@poczta.onet.pl
Skad zespou VII edycja - 1 turniej 2015
Jachołkowski Łukasz
Misojed Rafał
Morzy Czesław
Popławski Kazimierz
Robakowski Jarosław
Zieziula Tomasz
Pary deblowe VII edycja - 1 turniej 2015
Jachołkowski Łukasz / Morzy Czesław
Poplawski Kazimierz / Misojed Rafał
Popławski Kazimierz / Morzy Czesław
Robakowski Jarosław / Misojed Rafał
Robakowski Jarosław / Zieziula Tomasz
Zieziula Tomasz / Misojed Rafał

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u