Wyniki w sezonie VII edycja - 2 turniej 2015
KolejkaRundaMeczWynik
9runda ID.B. - Nowa Prędkość8:1
   Dariusz Baruch - Czesław Morzy 3:1 ()
Emanuel Lech - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Damian Szyluk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Tomasz Piniewski - Rafał Misojed 3:0 ()
Dariusz Baruch - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Emanuel Lech - Czesław Morzy 1:3 ()
Tomasz Piniewski - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Lech/Szyluk - Popławski/Morzy 3:2 ()
Baruch/Piniewski - Robakowski/Misojed 3:0 ()
8runda INowa Prędkość - Kruki6:8
   Rafał Misojed - Paweł Pośpiech 3:2 ()
Czesław Morzy - Cezary Stypułkowski 3:2 ()
Kazimierz Popławski - Michał Storonowicz 3:1 ()
Tomasz Zieziula - Robert Łupiński 1:3 ()
Rafał Misojed - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Czesław Morzy - Paweł Pośpiech 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Michał Storonowicz 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Robert Łupiński 3:1 ()
Rafał Misojed - Michał Storonowicz 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Paweł Pośpiech 1:3 ()
Czesław Morzy - Robert Łupiński 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Cezary Stypułkowski 0:3 ()
Popławski/Morzy - Storonowicz/Stypułkowski 3:1 ()
Robakowski/Misojed - Łupiński/Pośpiech 0:3 ()
6runda ISłowiki - Nowa Prędkość6:8
   Ernest Skowroński - Czesław Morzy 3:2 ()
Marian Zaniewski - Rafał Misojed 1:3 ()
Jarosław Łajewski - Kazimierz Popławski 1:3 ()
Stanisław Bielawski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Ernest Skowroński - Rafał Misojed 0:3 ()
Marian Zaniewski - Czesław Morzy 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Jarosław Łajewski - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Ernest Skowroński - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Jarosław Łajewski - Czesław Morzy 1:3 ()
Marian Zaniewski - Tomasz Zieziula 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Rafał Misojed 1:3 ()
Skowroński/Łajewski - Popławski/Morzy 0:3 ()
Bielawski/Zaniewski - Robakowski/Misojed 3:1 ()
5runda IDream Team - Nowa Prędkość8:0
   Dariusz Czarnecki - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Łukasz Mielnicki - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Czesław Morzy 3:2 ()
Dariusz Czarnecki - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Łukasz Mielnicki - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Czarnecki/Mielnicki - Jachołkowski/Robakowski 3:0 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Popławski/Morzy 3:1 ()
4runda IWodociągi Białystok - Nowa Prędkość5:8
   Jan Sawoniuk - Rafał Misojed 3:0 ()
Piotr Androsiuk - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Andrzej Romanowicz - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Zbigniew Zalewski - Czesław Morzy 0:3 ()
Jan Sawoniuk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Piotr Androsiuk - Rafał Misojed 1:3 ()
Zbigniew Zalewski - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Andrzej Romanowicz - Czesław Morzy 1:3 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Andrzej Romanowicz - Rafał Misojed 3:1 ()
Piotr Androsiuk - Czesław Morzy 0:3 ()
Androsiuk/Sawoniuk - Popławski/Morzy 0:3 ()
Zalewski/Romanowicz - Robakowski/Misojed 1:3 ()
3runda IATS Białystok - Nowa Prędkość8:3
   Kamil Smoluk - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Karol Gryko - Rafał Misojed 3:1 ()
Krzysztof Piekarski - Czesław Morzy 0:3 ()
Jakub Maciorowski - Łukasz Jachołkowski 3:1 ()
Kamil Smoluk - Rafał Misojed 3:0 ()
Karol Gryko - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Jakub Maciorowski - Czesław Morzy 0:3 ()
Krzysztof Piekarski - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Kamil Smoluk - Czesław Morzy 3:2 ()
Smoluk/Piekarski - Jachołkowski/Misojed 3:2 ()
Gryko/Maciorowski - Popławski/Morzy 0:3 ()
2runda IM7 Club - Nowa Prędkość8:2
   Jakub Dudziński - Czesław Morzy 3:0 ()
Adam Reucki - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Rafał Misojed 3:0 ()
Kazimierz Hancewicz - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Jakub Dudziński - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Adam Reucki - Czesław Morzy 3:2 ()
Kazimierz Hancewicz - Rafał Misojed 1:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Reucki/Hancewicz - Popławski/Morzy 1:3 ()
Dudziński/Wołosowicz - Ciuruk/Misojed 3:0 ()
1runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Nowa Prędkość8:1
   Mirosław Łukaszuk - Czesław Morzy 3:2 ()
Piotr Szeparowicz - Rafał Misojed 3:0 ()
Paweł Bołtruczyk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Patryk Łuczyński - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Rafał Misojed 3:2 ()
Piotr Szeparowicz - Czesław Morzy 3:2 ()
Patryk Łuczyński - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Bołtruczyk/Szeparowicz - Popławski/Morzy 2:3 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Jachołkowski/Robakowski 3:0 ()

Klub: Nowa Prędkość
Osoba(y) kontakt.: Tomasz Zieziula - 509038441
E-mail: tomek_zzz1@poczta.onet.pl
Skad zespou VII edycja - 2 turniej 2015
Ciuruk Grzegorz
Jachołkowski Łukasz
Misojed Rafał
Morzy Czesław
Popławski Kazimierz
Robakowski Jarosław
Zieziula Tomasz
Pary deblowe VII edycja - 2 turniej 2015
Ciuruk Grzegorz / Misojed Rafał
Jachołkowski Łukasz / Robakowski Jarosław
Jachołkowski Łukasz / Misojed Rafał
Popławski Kazimierz / Morzy Czesław
Robakowski Jarosław / Misojed Rafał

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u