Wyniki w sezonie VIII edycja - 1 turniej 2016
KolejkaRundaMeczWynik
9runda ISłowiki - Nowa Prędkość8:3
   Tadeusz Zdzienicki - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Robert Gwiazdowski - Andrzej Antoniuk 3:1 ()
Jarosław Łajewski - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Marian Zaniewski - Czesław Morzy 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Andrzej Antoniuk 3:1 ()
Robert Gwiazdowski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Marian Zaniewski - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Czesław Morzy 2:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Gwiazdowski/Zdzienicki - Popławski/Morzy 3:2 ()
Zaniewski/Łajewski - Antoniuk/Robakowski 1:3 ()
8runda INowa Prędkość - M7 Club2:8
   Andrzej Antoniuk - Jakub Dudziński 0:3 ()
Czesław Morzy - Kazimierz Hancewicz 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Adam Reucki 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Łukasz Wołosowicz 0:3 ()
Andrzej Antoniuk - Kazimierz Hancewicz 0:3 ()
Czesław Morzy - Jakub Dudziński 3:2 ()
Jarosław Robakowski - Adam Reucki 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Łukasz Wołosowicz 0:3 ()
Antoniuk/Robakowski - Reucki/Hancewicz 0:3 ()
Popławski/Morzy - Dudziński/Wołosowicz 1:3 ()
7runda INowa Prędkość - KTS Wysokie Mazowieckie0:8
   Czesław Morzy - Bartosz Niemyjski 1:3 ()
Andrzej Antoniuk - Piotr Michalski 2:3 ()
Kazimierz Popławski - Jakub Włostowski 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Tomasz Junior Kućmierowski 0:3 ()
Czesław Morzy - Piotr Michalski 2:3 ()
Andrzej Antoniuk - Bartosz Niemyjski 1:3 ()
Antoniuk/Robakowski - Niemyjski/Kućmierowski 1:2 ()
Popławski/Morzy - Michalski/Włostowski 2:3 ()
5runda IDream Team - Nowa Prędkość8:3
   Bartosz Kostro - Czesław Morzy 3:0 ()
Łukasz Mielnicki - Andrzej Antoniuk 1:3 ()
Krzysztof Zieliński - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Jacek Sieńczyło - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Bartosz Kostro - Andrzej Antoniuk 2:3 ()
Łukasz Mielnicki - Czesław Morzy 1:3 ()
Jacek Sieńczyło - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Krzysztof Zieliński - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Bartosz Kostro - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Kostro/Zieliński - Antoniuk/Robakowski 3:0 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Popławski/Morzy 3:1 ()
6runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Nowa Prędkość8:0
   Piotr Szeparowicz - Rafał Misojed 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Andrzej Antoniuk 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Rafał Misojed 3:0 ()
Czarnecki/Szeparowicz - Popławski/Morzy 3:0 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Antoniuk/Misojed 3:0 ()
4runda IATS Białystok - Nowa Prędkość6:8
   Kamil Smoluk - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Rafał Kędyś - Andrzej Antoniuk 3:1 ()
Marcin Przygodzki - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Piotr Smoluk - Czesław Morzy 0:3 ()
Kamil Smoluk - Andrzej Antoniuk 3:0 ()
Rafał Kędyś - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Piotr Smoluk - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Marcin Przygodzki - Czesław Morzy 2:3 ()
Kamil Smoluk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Marcin Przygodzki - Kazimierz Popławski 1:3 ()
Rafał Kędyś - Czesław Morzy 2:3 ()
Piotr Smoluk - Andrzej Antoniuk 0:3 ()
Smoluk/Przygodzki - Antoniuk/Robakowski 3:1 ()
Kędyś/Smoluk - Popławski/Morzy 0:3 ()
3runda IPromień Mońki - Nowa Prędkość2:8
   Mateusz Purta - Andrzej Antoniuk 0:3 ()
Piotr Kolenda - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Hubert Fechner - Rafał Misojed 1:3 ()
Mateusz Purta - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Jacek Kacperski - Andrzej Antoniuk 0:3 ()
Hubert Fechner - Czesław Morzy 1:3 ()
Jacek Cybulski - Czesław Morzy 3:2 ()
Jacek Cybulski - Rafał Misojed 1:3 ()
Purta/Kolendo - Popławski/Morzy 1:3 ()
Fechner/Kacperski - Antoniuk/Misojed 0:3 ()
2runda IKruki - Nowa Prędkość4:8
   Paweł Pośpiech - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Rafał Misojed 0:3 ()
Michał Storonowicz - Andrzej Antoniuk 3:2 ()
Robert Łupiński - Czesław Morzy 1:3 ()
Paweł Pośpiech - Rafał Misojed 3:1 ()
Cezary Stypułkowski - Kazimierz Popławski 2:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Andrzej Antoniuk 0:3 ()
Michał Storonowicz - Czesław Morzy 0:3 ()
Paweł Pośpiech - Andrzej Antoniuk 0:3 ()
Michał Storonowicz - Kazimierz Popławski 2:3 ()
Łupiński/Pośpiech - Antoniuk/Misojed 3:1 ()
Storonowicz/Stypułkowski - Popławski/Morzy 2:3 ()
1runda ID.B. - Nowa Prędkość8:5
   Jan Sawoniuk - Andrzej Antoniuk 3:0 ()
Dariusz Baruch - Czesław Morzy 1:3 ()
Tomasz Piniewski - Rafał Misojed 2:3 ()
Damian Szyluk - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Jan Sawoniuk - Czesław Morzy 3:0 ()
Dariusz Baruch - Andrzej Antoniuk 1:3 ()
Damian Szyluk - Rafał Misojed 3:0 ()
Tomasz Piniewski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Rafał Misojed 3:0 ()
Tomasz Piniewski - Andrzej Antoniuk 1:3 ()
Dariusz Baruch - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Sawoniuk/Piniewski - Antoniuk/Robakowski 3:0 ()
Baruch/Szyluk - Popławski/Morzy 2:3 ()

Klub: Nowa Prędkość
Osoba(y) kontakt.: Tomasz Zieziula - 509038441
E-mail: tomek_zzz1@poczta.onet.pl
Skad zespou VIII edycja - 1 turniej 2016
Antoniuk Andrzej
Ciuruk Grzegorz
Misojed Rafał
Morzy Czesław
Popławski Kazimierz
Robakowski Jarosław
Zieziula Tomasz
Pary deblowe VIII edycja - 1 turniej 2016
Antoniuk Andrzej / Robakowski Jarosław
Antoniuk Andrzej / Misojed Rafał
Popławski Kazimierz / Morzy Czesław

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u