Wyniki w sezonie VIII edycja - 2 turniej 2016
KolejkaRundaMeczWynik
9runda ISłowiki - Nowa Prędkość7:7
   Stanisław Bielawski - Paweł Żukowski 3:0 ()
Marian Zaniewski - Czesław Morzy 1:3 ()
Marek Słowik - Rafał Misojed 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Czesław Morzy 3:2 ()
Marian Zaniewski - Paweł Żukowski 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Rafał Misojed 2:3 ()
Marek Słowik - Kazimierz Popławski 1:3 ()
Stanisław Bielawski - Rafał Misojed 3:0 ()
Marek Słowik - Paweł Żukowski 3:0 ()
Marian Zaniewski - Kazimierz Popławski 2:3 ()
Jarosław Łajewski - Czesław Morzy 0:3 ()
Bielawski/Zaniewski - Misojed/Żukowski 3:0 ()
Słowik/Łajewski - Popławski/Morzy 0:3 ()
8runda INowa Prędkość - Domki - Altanki7:7
   Czesław Morzy - Henryk Wijas 3:0 ()
Paweł Żukowski - Adam Kurlenda 2:3 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Rafał Misojed - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Czesław Morzy - Adam Kurlenda 3:1 ()
Paweł Żukowski - Henryk Wijas 0:3 ()
Rafał Misojed - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Czesław Morzy - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Henryk Wijas 3:0 ()
Paweł Żukowski - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Rafał Misojed - Adam Kurlenda 0:3 ()
Popławski/Morzy - Wijas/Kurlenda 3:1 ()
Misojed/Żukowski - Judzewicz/Robakowski 0:3 ()
7runda INowa Prędkość - KTS Wysokie Mazowieckie1:13
   Rafał Misojed - Jakub Włostowski 0:3 ()
Czesław Morzy - Paweł Piszczatowski 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Bartosz Niemyjski 0:3 ()
Paweł Żukowski - Piotr Michalski 1:3 ()
Rafał Misojed - Paweł Piszczatowski 0:3 ()
Czesław Morzy - Jakub Włostowski 2:3 ()
Paweł Żukowski - Bartosz Niemyjski 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Piotr Michalski 2:3 ()
Rafał Misojed - Bartosz Niemyjski 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Jakub Włostowski 0:3 ()
Czesław Morzy - Piotr Michalski 3:1 ()
Paweł Żukowski - Paweł Piszczatowski 0:3 ()
Misojed/Żukowski - Piszczatowski/Włostowski 0:3 ()
Popławski/Morzy - Michalski/Niemyjski 1:3 ()
5runda IDream Team - Nowa Prędkość12:2
   Bartosz Kostro - Rafał Misojed 3:0 ()
Adam Reucki - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Czesław Morzy 0:3 ()
Maciej Sieńczyło - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Bartosz Kostro - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Adam Reucki - Rafał Misojed 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Czesław Morzy 2:3 ()
Andrzej Antoniuk - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Bartosz Kostro - Czesław Morzy 3:2 ()
Andrzej Antoniuk - Rafał Misojed 3:0 ()
Adam Reucki - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Grzegorz Ciuruk 3:0 ()
Reucki/Kostro - Popławski/Morzy 3:1 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Ciuruk/Misojed 3:1 ()
6runda IAdlerAgro MOAK Wasilków - Nowa Prędkość12:2
   Mirosław Łukaszuk - Paweł Żukowski 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Czesław Morzy 2:3 ()
Dariusz Czarnecki - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Rafał Misojed 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Czesław Morzy 3:1 ()
Piotr Szeparowicz - Paweł Żukowski 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Rafał Misojed 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Paweł Żukowski 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Rafał Misojed 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Czesław Morzy 2:3 ()
Czarnecki/Szeparowicz - Misojed/Żukowski 3:0 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Popławski/Morzy 3:0 ()
3runda INowa Prędkość - Granat Team10:4
   Czesław Morzy - Dariusz Wakuła 3:0 ()
Paweł Żukowski - Robert Fechner 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Mirosław Jaroszuk 3:2 ()
Grzegorz Ciuruk - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Paweł Żukowski - Dariusz Wakuła 3:2 ()
Czesław Morzy - Robert Fechner 3:2 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Wasilewski 3:1 ()
Grzegorz Ciuruk - Mirosław Jaroszuk 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Dariusz Wakuła 3:2 ()
Czesław Morzy - Mirosław Jaroszuk 3:1 ()
Grzegorz Ciuruk - Robert Fechner 1:3 ()
Paweł Żukowski - Jarosław Wasilewski 3:1 ()
Popławski/Morzy - Fechner/Jaroszuk 3:1 ()
Ciuruk/Żukowski - Wakuła/Wasilewski 0:3 ()
2runda IKruki - Nowa Prędkość8:6
   Michał Storonowicz - Paweł Żukowski 3:1 ()
Marcin Karwowski - Czesław Morzy 0:3 ()
Paweł Pośpiech - Rafał Misojed 3:1 ()
Robert Łupiński - Kazimierz Popławski 1:3 ()
Michał Storonowicz - Czesław Morzy 3:2 ()
Marcin Karwowski - Paweł Żukowski 3:0 ()
Robert Łupiński - Rafał Misojed 3:2 ()
Paweł Pośpiech - Kazimierz Popławski 1:3 ()
Michał Storonowicz - Rafał Misojed 3:0 ()
Paweł Pośpiech - Paweł Żukowski 2:3 ()
Marcin Karwowski - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Robert Łupiński - Czesław Morzy 1:3 ()
Karwowski/Storonowicz - Popławski/Morzy 3:2 ()
Łupiński/Pośpiech - Misojed/Żukowski 2:3 ()
1runda ID.B. - Nowa Prędkość9:5
   Dariusz Baruch - Paweł Żukowski 2:3 ()
Jan Sawoniuk - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Damian Szyluk - Kamil Małyszko 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Czesław Morzy 0:3 ()
Dariusz Baruch - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Paweł Żukowski 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Kamil Małyszko 0:3 ()
Damian Szyluk - Czesław Morzy 3:2 ()
Dariusz Baruch - Kamil Małyszko 3:0 ()
Damian Szyluk - Paweł Żukowski 3:2 ()
Jan Sawoniuk - Czesław Morzy 3:2 ()
Ryszard Woronowicz - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Szyluk/Woronowicz - Małyszko/Żukowski 3:2 ()
Sawoniuk/Baruch - Popławski/Morzy 2:3 ()

Klub: Nowa Prędkość
Osoba(y) kontakt.: Tomasz Zieziula - 509038441
E-mail: tomek_zzz1@poczta.onet.pl
Skad zespou VIII edycja - 2 turniej 2016
Andrzejewski Rafał
Ciuruk Grzegorz
Małyszko Kamil
Misojed Rafał
Morzy Czesław
Popławski Kazimierz
Żukowski Paweł
Pary deblowe VIII edycja - 2 turniej 2016
Ciuruk Grzegorz / Misojed Rafał
Ciuruk Grzegorz / Żukowski Paweł
Małyszko Kamil / Żukowski Paweł
Misojed Rafał / Żukowski Paweł
Popławski Kazimierz / Morzy Czesław

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u