Wyniki w sezonie IX edycja- 1 turniej 2017
KolejkaRundaMeczWynik
9runda INowa Prędkość - Słowiki8:6
   Andrzej Stepanczenko - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Kazimierz Popławski - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Czesław Morzy - Robert Gwiazdowski 3:0 ()
Paweł Żukowski - Marian Zaniewski 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Czesław Morzy - Marian Zaniewski 3:0 ()
Paweł Żukowski - Robert Gwiazdowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Robert Gwiazdowski 3:1 ()
Paweł Żukowski - Stanisław Bielawski 2:3 ()
Kazimierz Popławski - Marian Zaniewski 1:3 ()
Morzy/Popławski - Łajewski/Gwiazdowski 3:0 ()
Stepanczenko/Żukowski - Bielawski/Zaniewski 2:3 ()
8runda INowa Prędkość - Domki - Altanki8:6
   Czesław Morzy - Henryk Wijas 3:0 ()
Paweł Żukowski - Adam Kurlenda 1:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Adam Kurlenda 3:1 ()
Paweł Żukowski - Henryk Wijas 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Czesław Morzy - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Henryk Wijas 2:3 ()
Paweł Żukowski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Adam Kurlenda 3:2 ()
Morzy/Popławski - Wijas/Kurlenda 3:1 ()
Stepanczenko/Żukowski - Judzewicz/Robakowski 2:3 ()
7runda INowa Prędkość - AdlerAgro MOAK Wasilków6:8
   Kazimierz Popławski - Kamil Małyszko 3:1 ()
Czesław Morzy - Dariusz Czarnecki 3:0 ()
Paweł Żukowski - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Krzysztof Drozdowski 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Dariusz Czarnecki 3:2 ()
Czesław Morzy - Kamil Małyszko 3:2 ()
Andrzej Stepanczenko - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Paweł Żukowski - Krzysztof Drozdowski 1:3 ()
Kazimierz Popławski - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Paweł Żukowski - Kamil Małyszko 2:3 ()
Czesław Morzy - Krzysztof Drozdowski 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Dariusz Czarnecki 0:3 ()
Morzy/Popławski - Czarnecki/Małyszko 3:1 ()
Stepanczenko/Żukowski - Łukaszuk/Drozdowski 0:3 ()
5runda IDream Team - Nowa Prędkość13:1
   Jan Sawoniuk - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Adam Reucki - Czesław Morzy 3:1 ()
Bartosz Kostro - Paweł Żukowski 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Czesław Morzy 3:0 ()
Adam Reucki - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Maciej Sieńczyło - Paweł Żukowski 3:2 ()
Bartosz Kostro - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Paweł Żukowski 3:1 ()
Bartosz Kostro - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Adam Reucki - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Czesław Morzy 2:3 ()
Kostro/Reucki - Morzy/Popławski 3:0 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Stepanczenko/Żukowski 3:0 ()
6runda IKTS Wysokie Mazowieckie - Nowa Prędkość11:3
   Jakub Włostowski - Paweł Żukowski 3:0 ()
Paweł Piszczatowski - Czesław Morzy 1:3 ()
Bartosz Niemyjski - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Piotr Michalski - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Jakub Włostowski - Czesław Morzy 3:2 ()
Paweł Piszczatowski - Paweł Żukowski 3:0 ()
Piotr Michalski - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Bartosz Niemyjski - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Jakub Włostowski - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Bartosz Niemyjski - Paweł Żukowski 3:0 ()
Paweł Piszczatowski - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Piotr Michalski - Czesław Morzy 0:3 ()
Piszczatowski/Włostowski - Stepanczenko/Żukowski 3:0 ()
Michalski/Niemyjski - Morzy/Popławski 3:1 ()
3runda INowa Prędkość - Benetus10:4
   Paweł Żukowski - Dominik Rutkowski 2:3 ()
Czesław Morzy - Adam Radziejewski 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Adam Mońko 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Czesław Morzy - Dominik Rutkowski 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Adam Mońko 3:1 ()
Andrzej Stepanczenko - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Paweł Żukowski - Adam Mońko 3:0 ()
Czesław Morzy - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Paweł Żukowski - Aleksy Charkiewicz 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Aleksy Charkiewicz 3:2 ()
Morzy/Popławski - Bilkiewicz/Rutkowski 3:2 ()
Stepanczenko/Żukowski - Radziejewski/Mońko 3:1 ()
1runda ID.B. - Nowa Prędkość12:2
   Tadeusz Zdzienicki - Czesław Morzy 3:2 ()
Dariusz Baruch - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Emanuel Lech - Paweł Żukowski 2:3 ()
Damian Szyluk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Dariusz Baruch - Czesław Morzy 3:2 ()
Tadeusz Zdzienicki - Paweł Żukowski 3:2 ()
Emanuel Lech - Czesław Morzy 3:0 ()
Dariusz Baruch - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Damian Szyluk - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Damian Szyluk - Paweł Żukowski 2:3 ()
Emanuel Lech - Kazimierz Popławski 3:2 ()
Baruch/Lech - Morzy/Popławski 3:0 ()
Szyluk/Zdzienicki - Stepanczenko/Żukowski 3:1 ()
2runda IKruki - Nowa Prędkość8:6
   Marcin Karwowski - Paweł Żukowski 0:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Czesław Morzy 0:3 ()
Michał Storonowicz - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Robert Łupiński - Marek Jurowiec 3:1 ()
Marcin Karwowski - Czesław Morzy 2:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Paweł Żukowski 0:3 ()
Robert Łupiński - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Michał Storonowicz - Andrzej Stepanczenko 3:0 ()
Marcin Karwowski - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Michał Storonowicz - Paweł Żukowski 3:0 ()
Łukasz Jachołkowski - Andrzej Stepanczenko 3:1 ()
Robert Łupiński - Czesław Morzy 1:3 ()
Karwowski/Storonowicz - Stepanczenko/Żukowski 3:0 ()
Łupiński/Jachołkowski - Morzy/Popławski 0:3 ()

Klub: Nowa Prędkość
Osoba(y) kontakt.: Tomasz Zieziula - 509038441
E-mail: tomek_zzz1@poczta.onet.pl
Skad zespou IX edycja- 1 turniej 2017
Jurowiec Marek
Morzy Czesław
Popławski Kazimierz
Stepanczenko Andrzej
Żukowski Paweł
Pary deblowe IX edycja- 1 turniej 2017
Morzy Czesław / Popławski Kazimierz
Stepanczenko Andrzej / Żukowski Paweł

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u