Wyniki w sezonie V edycja - 2 turniej 2013
KolejkaRundaMeczWynik
7runda ISłowiki - Nowa Prędkość10:8
   Marek Słowik - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Dariusz Jankowski - Czesław Morzy 1:3 ()
Marian Zaniewski - Rafał Misojed 1:3 ()
Jarosław Łajewski - Tomasz Zieziula 3:1 ()
Marek Słowik - Czesław Morzy 1:3 ()
Dariusz Jankowski - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Jarosław Łajewski - Rafał Misojed 3:1 ()
Marian Zaniewski - Tomasz Zieziula 2:3 ()
Marek Słowik - Rafał Misojed 3:0 ()
Marian Zaniewski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Dariusz Jankowski - Tomasz Zieziula 3:2 ()
Jarosław Łajewski - Czesław Morzy 3:1 ()
Marek Słowik - Tomasz Zieziula 2:3 ()
Jarosław Łajewski - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Dariusz Jankowski - Rafał Misojed 3:0 ()
Marian Zaniewski - Czesław Morzy 3:0 ()
Słowik/Jankowski - Morzy/Robakowski 3:1 ()
Zaniewski/Łajewski - Zieziula/Misojed 3:2 ()
6runda IM7 Club - Nowa Prędkość10:4
   Patryk Doroszko - Czesław Morzy 3:0 ()
Jerzy Aleksiuk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Andrzej Choncer - Tomasz Zieziula 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Rafał Misojed 3:0 ()
Patryk Doroszko - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Jerzy Aleksiuk - Czesław Morzy 3:2 ()
Łukasz Wołosowicz - Tomasz Zieziula 3:2 ()
Andrzej Choncer - Rafał Misojed 1:3 ()
Patryk Doroszko - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Andrzej Choncer - Czesław Morzy 0:3 ()
Jerzy Aleksiuk - Rafał Misojed 2:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Doroszko/Wołosowicz - Morzy/Robakowski 3:1 ()
Aleksiuk/Choncer - Zieziula/Misojed 2:3 ()
5runda IDream Team - Nowa Prędkość10:1
   Marek Gogiel - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Czesław Morzy 3:0 ()
Andrzej Kurianowicz - Rafał Misojed 2:3 ()
Maciej Sieńczyło - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Marek Gogiel - Czesław Morzy 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Rafał Misojed 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Marek Gogiel - Rafał Misojed 3:0 ()
Gogiel/Stepanczenko - Zieziula/Misojed 3:0 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Morzy/Robakowski 3:0 ()
4runda INowa Prędkość - D.B. 8:10
   Czesław Morzy - Bartłomiej Baruch 3:2 ()
Jarosław Robakowski - Wiaczesław Anchim 3:2 ()
Rafał Misojed - Adam Żołądkowski 3:2 ()
Łukasz Mielnicki - Mariusz Baruch 0:3 ()
Czesław Morzy - Wiaczesław Anchim 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Bartłomiej Baruch 3:2 ()
Łukasz Mielnicki - Adam Żołądkowski 0:3 ()
Rafał Misojed - Mariusz Baruch 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Adam Żołądkowski 0:3 ()
Rafał Misojed - Bartłomiej Baruch 3:1 ()
Jarosław Robakowski - Mariusz Baruch 0:3 ()
Łukasz Mielnicki - Wiaczesław Anchim 0:3 ()
Czesław Morzy - Mariusz Baruch 0:3 ()
Łukasz Mielnicki - Bartłomiej Baruch 0:3 ()
Czesław Morzy - Adam Żołądkowski 3:1 ()
Rafał Misojed - Wiaczesław Anchim 2:3 ()
Morzy/Robakowski - Anchim/Baruch 3:2 ()
Mielnicki/Misojed - Baruch/Żołądkowski 0:3 ()
2runda INowa Prędkość - BOSiR 2:10
   Łukasz Mielnicki - Marcin Chwojko 2:3 ()
Czesław Morzy - Ryszard Woronowicz 3:0 ()
Weronika Mielnicka - Aleksy Charkiewicz 1:3 ()
Rafał Misojed - Marcin Jarkowski 0:3 ()
Łukasz Mielnicki - Ryszard Woronowicz 3:0 ()
Czesław Morzy - Marcin Chwojko 2:3 ()
Rafał Misojed - Aleksy Charkiewicz 2:3 ()
Weronika Mielnicka - Marcin Jarkowski 0:3 ()
Łukasz Mielnicki - Aleksy Charkiewicz 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Marcin Jarkowski 0:3 ()
Mielnicki/Mielnicka - Jarkowski/Woronowicz 1:3 ()
Morzy/Robakowski - Chwojko/Charkiewicz 0:3 ()
3runda INowa Prędkość - Start Białystok0:10
   Czesław Morzy - Michał Storonowicz 1:3 ()
Łukasz Mielnicki - Marek Iwanicki 1:3 ()
Rafał Misojed - Krzysztof Drozdowski 0:3 ()
Weronika Mielnicka - Tomasz Piniewski 0:3 ()
Czesław Morzy - Andrzej Szynkiewicz 0:3 ()
Łukasz Mielnicki - Michał Storonowicz 2:3 ()
Weronika Mielnicka - Krzysztof Drozdowski 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Tomasz Piniewski 1:3 ()
Morzy/Mielnicki - Drozdowski/Szynkiewicz 2:3 ()
Misojed/Mielnicka - Piniewski/Storonowicz 1:3 ()
1runda IWydawnictwo Medius - Nowa Prędkość10:3
   Krzysztof Kurlenda - Czesław Morzy 3:2 ()
Łukasz Jachołkowski - Rafał Misojed 1:3 ()
Adam Kurlenda - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Krzysztof Kurlenda - Rafał Misojed 3:2 ()
Łukasz Jachołkowski - Czesław Morzy 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Czesław Morzy 1:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Kurlenda/Kurlenda - Krukowski/Zieziula 3:0 ()

Klub: Nowa Prędkość
Osoba(y) kontakt.: Tomasz Zieziula - 509038441
E-mail: tomek_zzz1@poczta.onet.pl
Skad zespou V edycja - 2 turniej 2013
Mielnicka Weronika
Mielnicki Łukasz
Misojed Rafał
Morzy Czesław
Robakowski Jarosław
Zieziula Tomasz
Pary deblowe V edycja - 2 turniej 2013
Krukowski Dominik / Zieziula Tomasz
Mielnicki Łukasz / Misojed Rafał
Mielnicki Łukasz / Mielnicka Weronika
Misojed Rafał / Mielnicka Weronika
Morzy Czesław / Mielnicki Łukasz
Morzy Czesław / Robakowski Jarosław
Morzy Czesław / Misojed Rafał
Zieziula Tomasz / Misojed Rafał

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u