Wyniki w sezonie VI edycja - 1 turniej 2014
KolejkaRundaMeczWynik
9runda INowa Prędkość - D.B. 6:10
   Czesław Morzy - Mariusz Baruch 0:3 ()
Tomasz Zieziula - Robert Fechner 3:0 ()
Rafał Misojed - Adam Żołądkowski 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Hubert Fechner 3:1 ()
Czesław Morzy - Robert Fechner 3:0 ()
Tomasz Zieziula - Mariusz Baruch 1:3 ()
Kazimierz Popławski - Adam Żołądkowski 2:3 ()
Rafał Misojed - Hubert Fechner 3:1 ()
Czesław Morzy - Adam Żołądkowski 0:3 ()
Rafał Misojed - Mariusz Baruch 0:3 ()
Tomasz Zieziula - Hubert Fechner 1:3 ()
Kazimierz Popławski - Robert Fechner 3:1 ()
Czesław Morzy - Hubert Fechner 2:3 ()
Kazimierz Popławski - Mariusz Baruch 0:3 ()
Popławski/Morzy - Żołądkowski/Fechner 2:3 ()
Zieziula/Misojed - Fechner/Baruch 1:3 ()
7runda IDream Team - Nowa Prędkość10:0
   Marek Gogiel - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Rafał Misojed 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Czesław Morzy 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Marek Gogiel - Rafał Misojed 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Kazimierz Popławski 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Czesław Morzy 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Piotrowski/Gogiel - Popławski/Morzy 3:0 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Zieziula/Misojed 3:0 ()
6runda ISłowiki - Nowa Prędkość10:8
   Jarosław Łajewski - Czesław Morzy 2:3 ()
Ernest Skowroński - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Marian Zaniewski - Rafał Misojed 2:3 ()
Marek Słowik - Tomasz Zieziula 1:3 ()
Jarosław Łajewski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Ernest Skowroński - Czesław Morzy 2:3 ()
Marek Słowik - Rafał Misojed 3:1 ()
Marian Zaniewski - Tomasz Zieziula 1:3 ()
Jarosław Łajewski - Rafał Misojed 2:3 ()
Marian Zaniewski - Czesław Morzy 0:3 ()
Ernest Skowroński - Tomasz Zieziula 3:1 ()
Stanisław Bielawski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Jarosław Łajewski - Tomasz Zieziula 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Czesław Morzy 2:3 ()
Ernest Skowroński - Rafał Misojed 3:0 ()
Marian Zaniewski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Skowroński/Zaniewski - Morzy/Robakowski 3:1 ()
Słowik/Bielawski - Zieziula/Misojed 3:1 ()
5runda INowa Prędkość - Start Białystok0:10
   Czesław Morzy - Michał Storonowicz 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Krzysztof Drozdowski 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Marek Iwanicki 0:3 ()
Tomasz Zieziula - Andrzej Szynkiewicz 0:3 ()
Czesław Morzy - Krzysztof Drozdowski 0:3 ()
Jarosław Robakowski - Michał Storonowicz 1:3 ()
Kazimierz Popławski - Andrzej Szynkiewicz 0:3 ()
Tomasz Zieziula - Marek Iwanicki 0:3 ()
Zieziula/Robakowski - Drozdowski/Storonowicz 0:3 ()
Popławski/Morzy - Szynkiewicz/Iwanicki 0:3 ()
4runda IM7 Club - Nowa Prędkość10:4
   Jakub Dudziński - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Patryk Doroszko - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Kazimierz Hancewicz - Rafał Misojed 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Czesław Morzy 3:1 ()
Jakub Dudziński - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Patryk Doroszko - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Rafał Misojed 3:0 ()
Kazimierz Hancewicz - Czesław Morzy 0:3 ()
Jakub Dudziński - Rafał Misojed 3:0 ()
Kazimierz Hancewicz - Kazimierz Popławski 1:3 ()
Patryk Doroszko - Czesław Morzy 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Doroszko/Hancewicz - Misojed/Robakowski 1:3 ()
Dudziński/Wołosowicz - Popławski/Morzy 3:0 ()
3runda IWydawnictwo Medius - Nowa Prędkość1:10
   Łukasz Jachołkowski - Czesław Morzy 1:3 ()
Jarosław Judzewicz - Rafał Misojed 1:3 ()
Henryk Wijas - Tomasz Zieziula 2:3 ()
Adam Kurlenda - Kazimierz Popławski 1:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Rafał Misojed 1:3 ()
Jarosław Judzewicz - Czesław Morzy 0:3 ()
Adam Kurlenda - Tomasz Zieziula 1:3 ()
Henryk Wijas - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Łukasz Jachołkowski - Tomasz Zieziula 1:3 ()
Judzewicz/Jachołkowski - Popławski/Morzy 1:3 ()
Kurlenda/Wijas - Zieziula/Misojed 3:2 ()
1runda INowa Prędkość - OKF Łapy4:10
   Kazimierz Popławski - Jerzy Szyluk 0:3 ()
Tomasz Zieziula - Paweł Kućmierowski 1:3 ()
Czesław Morzy - Jarosław Bukłaho 3:1 ()
Rafał Misojed - Damian Szyluk 2:3 ()
Kazimierz Popławski - Paweł Kućmierowski 3:2 ()
Tomasz Zieziula - Jerzy Szyluk 0:3 ()
Rafał Misojed - Jarosław Bukłaho 1:3 ()
Czesław Morzy - Damian Szyluk 3:2 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Bukłaho 0:3 ()
Czesław Morzy - Jerzy Szyluk 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Damian Szyluk 0:3 ()
Rafał Misojed - Paweł Kućmierowski 1:3 ()
Popławski/Morzy - Szyluk/Szyluk 0:3 ()
Zieziula/Misojed - Bukłaho/Kućmierowski 1:3 ()

Klub: Nowa Prędkość
Osoba(y) kontakt.: Tomasz Zieziula - 509038441
E-mail: tomek_zzz1@poczta.onet.pl
Skad zespou VI edycja - 1 turniej 2014
Misojed Rafał
Morzy Czesław
Popławski Kazimierz
Robakowski Jarosław
Zieziula Tomasz
Pary deblowe VI edycja - 1 turniej 2014
Misojed Rafał / Robakowski Jarosław
Morzy Czesław / Robakowski Jarosław
Popławski Kazimierz / Morzy Czesław
Zieziula Tomasz / Robakowski Jarosław
Zieziula Tomasz / Misojed Rafał

Pary deblowe, które w bieżącym sezonie rozegrały przynajmniej 1 spotkanie.

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u