Aktualne wyniki 3 kolejki
Benetus - Promień Mońki 4:10
Dominik Rutkowski - Mariusz Tekień 3:2 ()
Mateusz Zdanuczyk - Karol Snopko 1:3 ()
Hubert Gołaszewski - Piotr Kolenda 0:3 ()
Adam Mońko - Jacek Cybulski 1:3 ()
Dominik Rutkowski - Karol Snopko 3:1 ()
Mateusz Zdanuczyk - Mariusz Tekień 0:3 ()
Adam Mońko - Piotr Kolenda 0:3 ()
Hubert Gołaszewski - Jacek Cybulski 1:3 ()
Dominik Rutkowski - Piotr Kolenda 3:1 ()
Hubert Gołaszewski - Mariusz Tekień 0:3 ()
Mateusz Zdanuczyk - Jacek Cybulski 0:3 ()
Adam Mońko - Karol Snopko 3:0 ()
Zdanuczyk/Gołaszewski - Cybulski/Kolenda 0:3 ()
Mońko/Rutkowski - Snopko/Tekień 2:3 ()
KTS Wysokie Mazowieckie - Słowiki 6:8
Michał Ignaczewski - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Sławomir Kostrzyński - Piotr Jończyk 1:3 ()
Michał Puziński - Marian Zaniewski 1:3 ()
Michał Ignaczewski - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Łukasz Garbacik 3:1 ()
Michał Puziński - Piotr Jończyk 0:3 ()
Sławomir Kostrzyński - Marian Zaniewski 2:3 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Jończyk 3:1 ()
Sławomir Kostrzyński - Łukasz Garbacik 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Marian Zaniewski 1:3 ()
Michał Puziński - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Ignaczewski/Puziński - Jończyk/Zaniewski 3:2 ()
Dąbrowski/Kostrzyński - Garbacik/Łajewski 1:3 ()
Dream Team - AdlerAgro MOAK Wasilków 5:9
Zdzisław Sadowski - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Czesław Morzy 0:3 ()
Radosław Połubiński - Piotr Szeparowicz 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Zdzisław Sadowski - Czesław Morzy 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Piotr Szeparowicz 1:3 ()
Radosław Połubiński - Mirosław Łukaszuk 3:0 ()
Zdzisław Sadowski - Piotr Szeparowicz 1:3 ()
Radosław Połubiński - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Czesław Morzy 3:2 ()
Sadowski/Zdzienicki - Szeparowicz/Morzy 3:1 ()
Połubiński/Czarnecki - Łukaszuk/Sawoniuk 2:3 ()
Wyniki 2 kolejki
AdlerAgro MOAK Wasilków - Promień Mońki 13:1
Jan Sawoniuk - Mariusz Tekień 3:0 ()
Czesław Morzy - Piotr Kolenda 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Jacek Cybulski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Karol Snopko 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Piotr Kolenda 3:0 ()
Czesław Morzy - Mariusz Tekień 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Jacek Cybulski 3:2 ()
Piotr Szeparowicz - Karol Snopko 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Jacek Cybulski 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Mariusz Tekień 2:3 ()
Czesław Morzy - Karol Snopko 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Piotr Kolenda 3:1 ()
Szeparowicz/Morzy - Snopko/Tekień 3:0 ()
Łukaszuk/Sawoniuk - Cybulski/Kolenda 3:0 ()
Dream Team - Rodmar 5:9
Dariusz Czarnecki - Adam Reucki 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Zdzisław Sadowski - Jarosław Żołądkowski 0:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Marcin Chwojko 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Adam Reucki 0:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Jarosław Żołądkowski 0:3 ()
Zdzisław Sadowski - Marcin Chwojko 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Jarosław Żołądkowski 1:3 ()
Zdzisław Sadowski - Adam Reucki 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Marcin Chwojko 0:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Sadowski/Zdzienicki - Sidorowicz/Żołądkowski 3:0 ()
Czarnecki/Piotrowski - Rodziewicz/Reucki 3:2 ()
Dragon Białystok - Słowiki 3:11
Maciej Żęgota - Łukasz Garbacik 2:3 ()
Hubert Fechner - Marian Zaniewski 1:3 ()
Robert Fechner - Piotr Jończyk 0:3 ()
Filip Perkowski - Marian Zaniewski 3:0 ()
Maciej Żęgota - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Hubert Fechner - Łukasz Garbacik 0:3 ()
Filip Perkowski - Piotr Jończyk 3:1 ()
Robert Fechner - Marian Zaniewski 0:3 ()
Maciej Żęgota - Piotr Jończyk 1:3 ()
Robert Fechner - Łukasz Garbacik 0:3 ()
Filip Perkowski - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Hubert Fechner - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Fechner/Żęgota - Jończyk/Zaniewski 3:1 ()
Fechner/Perkowski - Garbacik/Łajewski 0:3 ()
Benetus - KTS Wysokie Mazowieckie 4:10
Hubert Gołaszewski - Michał Ignaczewski 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Leszek Kostro 0:3 ()
Adam Mońko - Arkadiusz Dąbrowski 1:3 ()
Dominik Rutkowski - Sławomir Kostrzyński 3:0 ()
Hubert Gołaszewski - Leszek Kostro 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Michał Ignaczewski 0:3 ()
Dominik Rutkowski - Arkadiusz Dąbrowski 3:2 ()
Adam Mońko - Sławomir Kostrzyński 3:2 ()
Hubert Gołaszewski - Arkadiusz Dąbrowski 0:3 ()
Adam Mońko - Michał Ignaczewski 0:3 ()
Arkadiusz Bilkiewicz - Sławomir Kostrzyński 3:1 ()
Dominik Rutkowski - Leszek Kostro 2:3 ()
Gołaszewski/Mońko - Ignaczewski/Kostro 1:3 ()
Bilkiewicz/Rutkowski - Dąbrowski/Kostrzyński 2:3 ()
Archiwum wyników: [1] [2] [3] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1AdlerAgro MOAK Wasilków3420 127:15
2Rodmar2420 018:10
3Słowiki3420 125:17
4KTS Wysokie Mazowieckie3420 125:17
5Domki - Altanki1210 08:6
6Benetus3210 222:20
7Promień Mońki3210 216:26
8Dream Team2000 210:18
9Dragon Białystok2000 23:25

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u