Aktualne wyniki 9 kolejki
AdlerAgro MOAK Wasilków - Słowiki 10:7
Mirosław Łukaszuk - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Piotr Rećko - Marian Zaniewski 0:3 ()
Krzysztof Drozdowski - Ernest Skowroński 3:0 ()
Paweł Bołtruczyk - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Piotr Rećko - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Marian Zaniewski 1:3 ()
Krzysztof Drozdowski - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Paweł Bołtruczyk - Ernest Skowroński 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Ernest Skowroński 2:3 ()
Paweł Bołtruczyk - Marian Zaniewski 3:0 ()
Piotr Rećko - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Paweł Bołtruczyk - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Krzysztof Drozdowski - Marian Zaniewski 3:1 ()
Bołtruczyk/Rećko - Bielawski /Skowroński 2:3 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Zaniewski/Łajewski 3:0 ()
M7 Club - Wodociągi Białystok 9:9
Jakub Dudziński - Daniel Puchalski 0:3 ()
Adam Reucki - Andrzej Romanowicz 3:0 ()
Kazimierz Hancewicz - Piotr Androsiuk 1:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Jan Sawoniuk 1:3 ()
Jakub Dudziński - Andrzej Romanowicz 3:1 ()
Adam Reucki - Daniel Puchalski 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Piotr Androsiuk 3:1 ()
Kazimierz Hancewicz - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Jakub Dudziński - Jacek Skiepko 3:0 ()
Kazimierz Hancewicz - Daniel Puchalski 0:3 ()
Adam Reucki - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Łukasz Wołosowicz - Andrzej Romanowicz 3:2 ()
Jakub Dudziński - Jan Sawoniuk 3:2 ()
Łukasz Wołosowicz - Daniel Puchalski 0:3 ()
Adam Reucki - Jacek Skiepko 3:0 ()
Kazimierz Hancewicz - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Reucki/Hancewicz - Skiepko/Romanowicz 3:0 ()
Dudziński/Wołosowicz - Puchalski/Sawoniuk 3:2 ()
Dream Team - Furia 10:1
Marcin Jarkowski - Weronika Mielnicka 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Krzysztof Kurlenda 0:3 ()
Jacek Sieńczyło - Adam Kurlenda 3:0 ()
Kamil Smoluk - Michał Storonowicz 3:1 ()
Marcin Jarkowski - Krzysztof Kurlenda 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Weronika Mielnicka 3:2 ()
Kamil Smoluk - Adam Kurlenda 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Michał Storonowicz 3:1 ()
Marcin Jarkowski - Adam Kurlenda 3:0 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Adam/Krzysztof 3:0 ()
Jarkowski/Smoluk - Mielnicka/Storonowicz 3:0 ()
D.B. - Nowa Prędkość 10:4
Jakub Fiedorczuk - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Dariusz Baruch - Rafał Misojed 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Łukasz Jachołkowski 0:3 ()
Emanuel Lech - Czesław Morzy 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Rafał Misojed 3:0 ()
Dariusz Baruch - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Emanuel Lech - Łukasz Jachołkowski 3:1 ()
Ryszard Woronowicz - Czesław Morzy 0:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Dariusz Baruch - Czesław Morzy 3:2 ()
Emanuel Lech - Rafał Misojed 3:2 ()
Fiedorczuk /Lech - Jachołkowski/Morzy 3:0 ()
Woronowicz/Baruch - Poplawski/Misojed 0:3 ()
Wyniki 8 kolejki
Dream Team - Słowiki 10:0
Kamil Smoluk - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Tadeusz Piotrowski - Marian Zaniewski 3:1 ()
Szymon Wyszyński - Robert Gwiazdowski 3:0 ()
Kamil Smoluk - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Stanisław Bielawski 3:0 ()
Szymon Wyszyński - Marian Zaniewski 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Robert Gwiazdowski 3:2 ()
Piotrowski/Smoluk - Gwiazdowski /Bielawski 3:0 ()
Antoniuk/Wyszyński - Zaniewski/Łajewski 3:1 ()
Asterm - Wodociągi Białystok 6:10
Marek Jurowiec - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Wiaczesław Anchim - Piotr Androsiuk 3:2 ()
Andrzej Stepanczenko - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Zbigniew Zalewski 1:3 ()
Marek Jurowiec - Piotr Androsiuk 3:1 ()
Wiaczesław Anchim - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Jarosław Judzewicz - Andrzej Romanowicz 2:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Zbigniew Zalewski 0:3 ()
Marek Jurowiec - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Wiaczesław Anchim - Zbigniew Zalewski 2:3 ()
Jarosław Judzewicz - Artur Dołmatow 3:0 ()
Marek Jurowiec - Zbigniew Zalewski 3:1 ()
Jarosław Judzewicz - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Anchim/Jurowiec - Androsiuk/Sawoniuk 3:1 ()
Stepanczenko/Judzewicz - Zalewski/Romanowicz 3:2 ()
M7 Club - AdlerAgro MOAK Wasilków 10:2
Jakub Dudziński - Radosław Połubiński 3:0 ()
Maksymilian RAMBO Kulpa - Piotr Rećko 3:0 ()
Adam Reucki - Krzysztof Drozdowski 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Mirosław Łukaszuk 0:3 ()
Jakub Dudziński - Piotr Rećko 3:1 ()
Maksymilian RAMBO Kulpa - Radosław Połubiński 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Krzysztof Drozdowski 3:0 ()
Adam Reucki - Mirosław Łukaszuk 1:3 ()
Jakub Dudziński - Krzysztof Drozdowski 3:0 ()
Adam Reucki - Radosław Połubiński 3:1 ()
Kulpa/Reucki - Łukaszuk/Drozdowski 3:0 ()
Dudziński/Wołosowicz - Rećko/Połubiński 3:1 ()
D.B. - Furia 10:7
Jakub Fiedorczuk - Krzysztof Kurlenda 3:0 ()
Dariusz Baruch - Adam Kurlenda 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Weronika Mielnicka 0:3 ()
Emanuel Lech - Michał Storonowicz 2:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Adam Kurlenda 3:0 ()
Dariusz Baruch - Krzysztof Kurlenda 2:3 ()
Emanuel Lech - Weronika Mielnicka 1:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Michał Storonowicz 0:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Weronika Mielnicka 3:0 ()
Mirosław Jaroszuk - Krzysztof Kurlenda 1:3 ()
Dariusz Baruch - Michał Storonowicz 3:1 ()
Emanuel Lech - Adam Kurlenda 3:0 ()
Jakub Fiedorczuk - Michał Storonowicz 3:0 ()
Emanuel Lech - Krzysztof Kurlenda 3:1 ()
Dariusz Baruch - Weronika Mielnicka 3:0 ()
Fiedorczuk /Lech - Adam/Krzysztof 3:0 ()
Baruch/Jaroszuk - Mielnicka/Storonowicz 2:3 ()
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1Dream Team81680 080:22
2M7 Club81151 268:41
3Wodociągi Białystok81042 274:59
4AdlerAgro MOAK Wasilków81050 363:50
5D.B. 81050 369:58
6Furia8630 546:60
7Nowa Prędkość8521 543:69
8Słowiki8420 645:68
9Asterm8000 819:80

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u