Aktualne wyniki 2 kolejki
AdlerAgro MOAK Wasilków - RODMAR 8:6
Jan Sawoniuk - Adam Reucki 1:3 ()
Czesław Morzy - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Marek Ogrodnik 1:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Adam Reucki 0:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Marek Ogrodnik 0:3 ()
Piotr Szeparowicz - Marek Rodziewicz 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Marek Ogrodnik 3:2 ()
Piotr Szeparowicz - Adam Reucki 1:3 ()
Czesław Morzy - Marek Rodziewicz 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Szeparowicz/Morzy - Ogrodnik/Sidorowicz 3:0 ()
Łukaszuk/Sawoniuk - Rodziewicz/Reucki 2:3 ()
Dream Team - Promień Mońki 5:9
Szymon Patejczuk - Mariusz Tekień 3:1 ()
Maciej Perkowski - Jacek Cybulski 3:2 ()
Filip Perkowski - Kamil Purta 0:3 ()
Julia Łącka - Mateusz Purta 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Jacek Cybulski 3:0 ()
Maciej Perkowski - Mariusz Tekień 3:2 ()
Julia Łącka - Kamil Purta 0:3 ()
Filip Perkowski - Mateusz Purta 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Kamil Purta 0:3 ()
Filip Perkowski - Mariusz Tekień 2:3 ()
Maciej Perkowski - Mateusz Purta 0:3 ()
Alicja Jarkowska - Jacek Cybulski 0:3 ()
Patejczuk/Perkowski - Purta/Tekień 3:2 ()
Jarokowska/Łącka - Cybulski/Purta 0:3 ()
KTS Wysokie Mazowieckie II - Słowiki 4:10
Michał Puziński - Arkadiusz Michalski 3:0 ()
Sławomir Kostrzyński - Łukasz Garbacik 2:3 ()
Jarosław Bielak - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Marian Zaniewski 1:3 ()
Michał Puziński - Łukasz Garbacik 1:3 ()
Sławomir Kostrzyński - Arkadiusz Michalski 3:1 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Jarosław Bielak - Marian Zaniewski 2:3 ()
Michał Puziński - Jarosław Łajewski 3:1 ()
Jarosław Bielak - Arkadiusz Michalski 3:0 ()
Sławomir Kostrzyński - Marian Zaniewski 2:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Łukasz Garbacik 0:3 ()
Kostrzyński/Puziński - Michalski/Zaniewski 1:3 ()
Bielak/Dąbrowski - Garbacik/Łajewski 2:3 ()
D.B. - Perfekta 10:4
Jakub Fiedorczuk - Andrzej Choncer 3:0 ()
Damian Szyluk - Adam Kurlenda 3:1 ()
Łukasz Wołosowicz - Jerzy Aleksiuk 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Jończyk 0:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Adam Kurlenda 3:2 ()
Damian Szyluk - Andrzej Choncer 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Piotr Jończyk 1:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Andrzej Choncer 3:1 ()
Damian Szyluk - Piotr Jończyk 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Adam Kurlenda 3:2 ()
Szyluk/Czarnecki - Jończyk/Kurlenda 3:2 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Aleksiuk/Choncer 3:1 ()
Wyniki 1 kolejki
KTS Wysokie Mazowieckie I - KTS Wysokie Mazowieckie II 14:0
Jakub Włostowski - Arkadiusz Dąbrowski 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Michał Puziński 3:1 ()
Leszek Kostro - Jarosław Bielak 3:0 ()
Maciej Piszczatowski - Sławomir Kostrzyński 3:1 ()
Jakub Włostowski - Michał Puziński 3:1 ()
Michał Ignaczewski - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Maciej Piszczatowski - Jarosław Bielak 3:0 ()
Leszek Kostro - Sławomir Kostrzyński 3:0 ()
Jakub Włostowski - Jarosław Bielak 3:2 ()
Leszek Kostro - Arkadiusz Dąbrowski 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Sławomir Kostrzyński 3:1 ()
Maciej Piszczatowski - Michał Puziński 3:0 ()
Włostowski/Kostro - Dąbrowski/Puziński 3:0 ()
Ignaczewski/Piszczatowski - Bielak/Kostrzyński 3:0 ()
AdlerAgro MOAK Wasilków - Perfekta 14:0
Czesław Morzy - Andrzej Choncer 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Adam Kurlenda 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Piotr Jończyk 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Czesław Morzy - Adam Kurlenda 3:1 ()
Piotr Szeparowicz - Andrzej Choncer 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Piotr Jończyk 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Jerzy Aleksiuk 3:0 ()
Czesław Morzy - Piotr Jończyk 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Andrzej Choncer 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Jerzy Aleksiuk 3:2 ()
Kazimierz Popławski - Adam Kurlenda 3:2 ()
Szeparowicz/Morzy - Aleksiuk/Choncer 3:0 ()
Łukaszuk/Popławski - Jończyk/Kurlenda 3:1 ()
RODMAR - Dream Team 13:1
Adam Reucki - Julia Łącka 3:0 ()
Marek Ogrodnik - Szymon Patejczuk 3:0 ()
Marek Rodziewicz - Filip Perkowski 3:1 ()
Emanuel Lech - Alicja Jarkowska 3:0 ()
Adam Reucki - Szymon Patejczuk 3:1 ()
Marek Ogrodnik - Julia Łącka 3:1 ()
Emanuel Lech - Filip Perkowski 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Alicja Jarkowska 3:0 ()
Adam Reucki - Filip Perkowski 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Julia Łącka 1:3 ()
Marek Ogrodnik - Alicja Jarkowska 3:0 ()
Emanuel Lech - Szymon Patejczuk 3:2 ()
Rodziewicz/Reucki - Jarokowska/Łącka 3:0 ()
Sidorowicz/Lech - Patejczuk/Perkowski 3:1 ()
Dragon Białystok - D.B. 2:12
Jarosław Wasilewski - Jakub Fiedorczuk 0:3 ()
Maciej Żęgota - Łukasz Wołosowicz 3:0 ()
Hubert Fechner - Damian Szyluk 0:3 ()
Dariusz Wakuła - Dariusz Czarnecki 0:3 ()
Jarosław Wasilewski - Łukasz Wołosowicz 0:3 ()
Maciej Żęgota - Jakub Fiedorczuk 1:3 ()
Dariusz Wakuła - Damian Szyluk 3:1 ()
Hubert Fechner - Dariusz Czarnecki 0:3 ()
Jarosław Wasilewski - Damian Szyluk 0:3 ()
Hubert Fechner - Jakub Fiedorczuk 0:3 ()
Maciej Żęgota - Dariusz Czarnecki 1:3 ()
Dariusz Wakuła - Łukasz Wołosowicz 0:3 ()
Fechner/Wasilewski - Szyluk/Czarnecki 0:3 ()
Wakuła/Żęgota - Wołosowicz/Fiedorczuk 1:3 ()
Promień Mońki - Słowiki 10:4
Kamil Purta - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Mariusz Tekień - Jarosław Łajewski 3:2 ()
Piotr Kolenda - Arkadiusz Michalski 3:0 ()
Jacek Cybulski - Marian Zaniewski 2:3 ()
Kamil Purta - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Mariusz Tekień - Łukasz Garbacik 3:2 ()
Jacek Cybulski - Arkadiusz Michalski 3:2 ()
Piotr Kolenda - Marian Zaniewski 1:3 ()
Kamil Purta - Arkadiusz Michalski 3:0 ()
Piotr Kolenda - Łukasz Garbacik 1:3 ()
Mariusz Tekień - Marian Zaniewski 3:2 ()
Jacek Cybulski - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Purta/Tekień - Garbacik/Łajewski 3:2 ()
Cybulski/Kolenda - Michalski/Zaniewski 3:0 ()
Archiwum wyników: [1] [2] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1D.B. 2420 022:6
2AdlerAgro MOAK Wasilków2420 022:6
3Promień Mońki2420 019:9
4KTS Wysokie Mazowieckie I1210 014:0
5RODMAR2210 119:9
6Słowiki2210 114:14
7Dragon Białystok1000 12:12
8Dream Team2000 26:22
9Perfekta2000 24:24
10KTS Wysokie Mazowieckie II2000 24:24

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u