Aktualne wyniki 9 kolejki
AdlerAgro MOAK Wasilków - KTS Wysokie Mazowieckie 3:8
Mirosław Łukaszuk - Jakub Włostowski 0:3 ()
Piotr Szeparowicz - Piotr Michalski 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Artur Biały 0:3 ()
Krzysztof Drozdowski - Bartosz Niemyjski 0:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Piotr Michalski 3:2 ()
Piotr Szeparowicz - Jakub Włostowski 1:3 ()
Krzysztof Drozdowski - Artur Biały 2:3 ()
Dariusz Czarnecki - Bartosz Niemyjski 1:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Artur Biały 1:3 ()
Czarnecki/Szeparowicz - Biały/Niemyjski 0:3 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Michalski/Włostowski 3:1 ()
ATS Białystok - Kruki 1:8
Kamil Smoluk - Michał Storonowicz 1:3 ()
Rafał Kędyś - Robert Łupiński 0:3 ()
Karol Gryko - Paweł Pośpiech 1:3 ()
Adrian Kozaczuk - Cezary Stypułkowski 1:3 ()
Kamil Smoluk - Adam Kurlenda 3:0 ()
Rafał Kędyś - Michał Storonowicz 0:3 ()
Adrian Kozaczuk - Paweł Pośpiech 0:3 ()
Kozaczuk/Kędyś - Storonowicz/Stypułkowski 1:3 ()
Gryko/Smoluk - Łupiński/Pośpiech 0:3 ()
Dream Team - M7 Club 2:8
Bartosz Kostro - Jakub Dudziński 1:3 ()
Maciej Sieńczyło - Janusz Orłów 3:1 ()
Jacek Sieńczyło - Adam Reucki 2:3 ()
Łukasz Mielnicki - Kazimierz Żyliński 0:3 ()
Bartosz Kostro - Janusz Orłów 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Jakub Dudziński 0:3 ()
Łukasz Mielnicki - Adam Reucki 1:3 ()
Jacek Sieńczyło - Kazimierz Żyliński 0:3 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Orłów/Żyliński 2:3 ()
Kostro/Mielnicki - Dudziński/Wołosowicz 1:3 ()
Słowiki - Nowa Prędkość 8:3
Tadeusz Zdzienicki - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Robert Gwiazdowski - Andrzej Antoniuk 3:1 ()
Jarosław Łajewski - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Marian Zaniewski - Czesław Morzy 0:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Andrzej Antoniuk 3:1 ()
Robert Gwiazdowski - Jarosław Robakowski 3:1 ()
Marian Zaniewski - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Czesław Morzy 2:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Gwiazdowski/Zdzienicki - Popławski/Morzy 3:2 ()
Zaniewski/Łajewski - Antoniuk/Robakowski 1:3 ()
D.B. - Promień Mońki 8:2
Marcin Jarkowski - Mariusz Tekień 3:0 ()
Tomasz Piniewski - Jacek Kacperski 3:0 ()
Damian Szyluk - Piotr Kolenda 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Grzegorz Głodź 0:3 ()
Marcin Jarkowski - Jacek Kacperski 3:0 ()
Tomasz Piniewski - Mariusz Tekień 3:0 ()
Ryszard Woronowicz - Piotr Kolenda 0:3 ()
Damian Szyluk - Grzegorz Głodź 3:1 ()
Jarkowski/Baruch - Kacperski/Tekień 3:0 ()
Szyluk/Piniewski - Cybulski/Kolenda 3:1 ()
Wyniki 8 kolejki
Słowiki - Promień Mońki 8:1
Jarosław Łajewski - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Marian Zaniewski - Mariusz Tekień 3:2 ()
Robert Gwiazdowski - Piotr Kolenda 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Jacek Kacperski 3:1 ()
Jarosław Łajewski - Mariusz Tekień 3:2 ()
Marian Zaniewski - Zbigniew Cybulski 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Piotr Kolenda 3:2 ()
Gwiazdowski/Skowroński - Cybulski/Kolenda 3:2 ()
Bielawski/Zaniewski - Kacperski/Tekień 2:3 ()
Nowa Prędkość - M7 Club 2:8
Andrzej Antoniuk - Jakub Dudziński 0:3 ()
Czesław Morzy - Kazimierz Hancewicz 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Adam Reucki 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Łukasz Wołosowicz 0:3 ()
Andrzej Antoniuk - Kazimierz Hancewicz 0:3 ()
Czesław Morzy - Jakub Dudziński 3:2 ()
Jarosław Robakowski - Adam Reucki 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Łukasz Wołosowicz 0:3 ()
Antoniuk/Robakowski - Reucki/Hancewicz 0:3 ()
Popławski/Morzy - Dudziński/Wołosowicz 1:3 ()
Dream Team - KTS Wysokie Mazowieckie 8:6
Bartosz Kostro - Bartosz Niemyjski 3:0 ()
Łukasz Mielnicki - Piotr Michalski 1:3 ()
Jacek Sieńczyło - Jakub Włostowski 2:3 ()
Maciej Sieńczyło - Tomasz Junior Kućmierowski 1:3 ()
Bartosz Kostro - Piotr Michalski 3:1 ()
Łukasz Mielnicki - Bartosz Niemyjski 0:3 ()
Maciej Sieńczyło - Jakub Włostowski 2:3 ()
Jacek Sieńczyło - Tomasz Junior Kućmierowski 3:0 ()
Bartosz Kostro - Jakub Włostowski 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Bartosz Niemyjski 1:3 ()
Łukasz Mielnicki - Tomasz Junior Kućmierowski 3:2 ()
Maciej Sieńczyło - Piotr Michalski 3:2 ()
Kostro/Mielnicki - Niemyjski/Kućmierowski 3:1 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Michalski/Włostowski 3:1 ()
AdlerAgro MOAK Wasilków - ATS Białystok 8:5
Piotr Szeparowicz - Karol Gryko 2:3 ()
Radosław Połubiński - Marcin Przygodzki 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Kamil Smoluk 2:3 ()
Dariusz Czarnecki - Adrian Kozaczuk 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Marcin Przygodzki 3:0 ()
Radosław Połubiński - Karol Gryko 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Kamil Smoluk 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Adrian Kozaczuk 3:0 ()
Piotr Szeparowicz - Kamil Smoluk 2:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Karol Gryko 0:3 ()
Radosław Połubiński - Adrian Kozaczuk 3:2 ()
Czarnecki/Szeparowicz - Gryko/Smoluk 2:3 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Kozaczuk/Przygodzki 3:0 ()
D.B. - Kruki 8:0
Jan Sawoniuk - Michał Storonowicz 3:1 ()
Dariusz Baruch - Cezary Stypułkowski 3:0 ()
Marcin Jarkowski - Paweł Pośpiech 3:0 ()
Emanuel Lech - Robert Łupiński 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Cezary Stypułkowski 3:1 ()
Dariusz Baruch - Michał Storonowicz 3:0 ()
Jarkowski/Baruch - Kurlenda/Storonowicz 3:0 ()
Lech/Sawoniuk - Łupiński/Pośpiech 3:1 ()
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1Dream Team91680 166:28
2KTS Wysokie Mazowieckie91462 168:32
3D.B. 91462 166:37
4M7 Club91361 264:41
5AdlerAgro MOAK Wasilków91260 358:35
6Słowiki9731 539:57
7Nowa Prędkość9630 637:60
8Kruki9420 735:59
9ATS Białystok9412 641:66
10Promień Mońki9000 913:72

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u