Aktualne wyniki 9 kolejki
AdlerAgro MOAK Wasilków - KTS Wysokie Mazowieckie 8:6
Mirosław Łukaszuk - Jakub Włostowski 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Paweł Piszczatowski 0:3 ()
Piotr Szeparowicz - Tomasz Junior Kućmierowski 0:3 ()
Krzysztof Drozdowski - Piotr Michalski 3:2 ()
Mirosław Łukaszuk - Paweł Piszczatowski 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Jakub Włostowski 1:3 ()
Krzysztof Drozdowski - Tomasz Junior Kućmierowski 3:1 ()
Piotr Szeparowicz - Piotr Michalski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Tomasz Junior Kućmierowski 3:1 ()
Piotr Szeparowicz - Jakub Włostowski 1:3 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Michalski 3:0 ()
Krzysztof Drozdowski - Paweł Piszczatowski 3:1 ()
Czarnecki/Szeparowicz - Piszczatowski/Włostowski 0:3 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Kućmierowski/Niemyjski 3:1 ()
Słowiki - Nowa Prędkość 7:7
Stanisław Bielawski - Paweł Żukowski 3:0 ()
Marian Zaniewski - Czesław Morzy 1:3 ()
Marek Słowik - Rafał Misojed 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Kazimierz Popławski 0:3 ()
Stanisław Bielawski - Czesław Morzy 3:2 ()
Marian Zaniewski - Paweł Żukowski 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Rafał Misojed 2:3 ()
Marek Słowik - Kazimierz Popławski 1:3 ()
Stanisław Bielawski - Rafał Misojed 3:0 ()
Marek Słowik - Paweł Żukowski 3:0 ()
Marian Zaniewski - Kazimierz Popławski 2:3 ()
Jarosław Łajewski - Czesław Morzy 0:3 ()
Bielawski/Zaniewski - Misojed/Żukowski 3:0 ()
Słowik/Łajewski - Popławski/Morzy 0:3 ()
Dream Team - Domki - Altanki 14:0
Bartosz Kostro - Henryk Wijas 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Adam Kurlenda 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Jacek Sieńczyło - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Bartosz Kostro - Adam Kurlenda 3:2 ()
Andrzej Antoniuk - Henryk Wijas 3:1 ()
Jacek Sieńczyło - Jarosław Robakowski 3:2 ()
Maciej Sieńczyło - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Bartosz Kostro - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Henryk Wijas 3:1 ()
Andrzej Antoniuk - Jarosław Judzewicz 3:2 ()
Jacek Sieńczyło - Adam Kurlenda 3:0 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Wijas/Kurlenda 3:0 ()
Antoniuk/Kostro - Judzewicz/Robakowski 3:0 ()
D.B. - Granat Team 12:2
Emanuel Lech - Mirosław Jaroszuk 1:3 ()
Jan Sawoniuk - Robert Fechner 3:1 ()
Dariusz Baruch - Jarosław Wasilewski 3:0 ()
Damian Szyluk - Dariusz Wakuła 2:3 ()
Emanuel Lech - Robert Fechner 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Damian Szyluk - Jarosław Wasilewski 3:1 ()
Dariusz Baruch - Dariusz Wakuła 3:1 ()
Emanuel Lech - Jarosław Wasilewski 3:1 ()
Dariusz Baruch - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Dariusz Wakuła 3:1 ()
Damian Szyluk - Robert Fechner 3:0 ()
Baruch/Szyluk - Fechner/Jaroszuk 3:0 ()
Lech/Sawoniuk - Wakuła/Wasilewski 3:1 ()
Wyniki 8 kolejki
Dream Team - KTS Wysokie Mazowieckie 2:12
Maciej Sieńczyło - Jakub Włostowski 2:3 ()
Adam Reucki - Paweł Piszczatowski 0:3 ()
Bartosz Kostro - Bartosz Niemyjski 3:2 ()
Jacek Sieńczyło - Piotr Michalski 2:3 ()
Maciej Sieńczyło - Paweł Piszczatowski 1:3 ()
Adam Reucki - Jakub Włostowski 0:3 ()
Jacek Sieńczyło - Bartosz Niemyjski 0:3 ()
Bartosz Kostro - Piotr Michalski 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Bartosz Niemyjski 1:3 ()
Bartosz Kostro - Jakub Włostowski 0:3 ()
Adam Reucki - Piotr Michalski 2:3 ()
Andrzej Antoniuk - Paweł Piszczatowski 0:3 ()
Reucki/Kostro - Piszczatowski/Włostowski 2:3 ()
Sieńczyło/Sieńczyło - Michalski/Niemyjski 1:3 ()
Nowa Prędkość - Domki - Altanki 7:7
Czesław Morzy - Henryk Wijas 3:0 ()
Paweł Żukowski - Adam Kurlenda 2:3 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Rafał Misojed - Jarosław Judzewicz 0:3 ()
Czesław Morzy - Adam Kurlenda 3:1 ()
Paweł Żukowski - Henryk Wijas 0:3 ()
Rafał Misojed - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Czesław Morzy - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Henryk Wijas 3:0 ()
Paweł Żukowski - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Rafał Misojed - Adam Kurlenda 0:3 ()
Popławski/Morzy - Wijas/Kurlenda 3:1 ()
Misojed/Żukowski - Judzewicz/Robakowski 0:3 ()
Słowiki - Granat Team 10:4
Stanisław Bielawski - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Marian Zaniewski - Robert Fechner 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Jarosław Wasilewski 3:2 ()
Marek Słowik - Dariusz Wakuła 3:1 ()
Stanisław Bielawski - Robert Fechner 3:1 ()
Marian Zaniewski - Mirosław Jaroszuk 3:0 ()
Marek Słowik - Jarosław Wasilewski 2:3 ()
Jarosław Łajewski - Dariusz Wakuła 2:3 ()
Stanisław Bielawski - Jarosław Wasilewski 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Mirosław Jaroszuk 3:2 ()
Marian Zaniewski - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Marek Słowik - Robert Fechner 1:3 ()
Słowik/Łajewski - Fechner/Jaroszuk 3:2 ()
Bielawski/Zaniewski - Wakuła/Wasilewski 3:2 ()
D.B. - Kruki 13:1
Emanuel Lech - Marcin Karwowski 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Dariusz Baruch - Paweł Pośpiech 1:3 ()
Damian Szyluk - Robert Łupiński 3:2 ()
Emanuel Lech - Łukasz Jachołkowski 3:2 ()
Jan Sawoniuk - Marcin Karwowski 3:2 ()
Damian Szyluk - Paweł Pośpiech 3:1 ()
Dariusz Baruch - Robert Łupiński 3:0 ()
Emanuel Lech - Paweł Pośpiech 3:1 ()
Dariusz Baruch - Marcin Karwowski 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Robert Łupiński 3:1 ()
Damian Szyluk - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Baruch/Szyluk - Karwowski/Jachołkowski 3:1 ()
Lech/Sawoniuk - Łupiński/Pośpiech 3:1 ()
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1KTS Wysokie Mazowieckie81470 194:18
2Dream Team81470 186:26
3D.B. 81260 280:32
4AdlerAgro MOAK Wasilków81260 279:33
5Słowiki8731 443:69
6Kruki8630 542:70
7Nowa Prędkość8412 540:72
8Granat Team8210 721:91
9Domki - Altanki8101 719:93

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u