Aktualne wyniki 9 kolejki
AdlerAgro MOAK Wasilków - KTS Wysokie Mazowieckie 8:6
Jarosław Żołądkowski - Jakub Włostowski 3:2 ()
Krzysztof Drozdowski - Paweł Piszczatowski 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Bartosz Niemyjski 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Piotr Michalski 2:3 ()
Jarosław Żołądkowski - Paweł Piszczatowski 2:3 ()
Krzysztof Drozdowski - Jakub Włostowski 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Bartosz Niemyjski 1:3 ()
Mirosław Łukaszuk - Piotr Michalski 3:0 ()
Jarosław Żołądkowski - Bartosz Niemyjski 3:2 ()
Mirosław Łukaszuk - Jakub Włostowski 1:3 ()
Krzysztof Drozdowski - Piotr Michalski 3:0 ()
Dariusz Czarnecki - Paweł Piszczatowski 1:3 ()
Żołądkowski/Czarnecki - Piszczatowski/Włostowski 3:1 ()
Łukaszuk/Drozdowski - Michalski/Niemyjski 3:0 ()
D.B. - Benetus 10:4
Damian Szyluk - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Adam Mońko 3:1 ()
Ryszard Woronowicz - Adam Radziejewski 0:3 ()
Damian Szyluk - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Dominik Rutkowski 3:0 ()
Dariusz Baruch - Adam Mońko 3:2 ()
Bartłomiej Baruch - Adam Radziejewski 3:1 ()
Damian Szyluk - Adam Mońko 3:1 ()
Bartłomiej Baruch - Dominik Rutkowski 1:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Adam Radziejewski 3:0 ()
Dariusz Baruch - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Baruch/Woronowicz - Radziejewski/Mońko 2:3 ()
Szyluk/Zdzienicki - Bilkiewicz/Rutkowski 3:1 ()
Nowa Prędkość - Słowiki 8:6
Andrzej Stepanczenko - Jarosław Łajewski 2:3 ()
Kazimierz Popławski - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Czesław Morzy - Robert Gwiazdowski 3:0 ()
Paweł Żukowski - Marian Zaniewski 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Czesław Morzy - Marian Zaniewski 3:0 ()
Paweł Żukowski - Robert Gwiazdowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Jarosław Łajewski 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Robert Gwiazdowski 3:1 ()
Paweł Żukowski - Stanisław Bielawski 2:3 ()
Kazimierz Popławski - Marian Zaniewski 1:3 ()
Morzy/Popławski - Łajewski/Gwiazdowski 3:0 ()
Stepanczenko/Żukowski - Bielawski/Zaniewski 2:3 ()
Dream Team - Domki - Altanki 13:1
Bartosz Kostro - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Adam Reucki - Henryk Wijas 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Adam Kurlenda 3:1 ()
Bartosz Kostro - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Henryk Wijas 3:2 ()
Tadeusz Piotrowski - Adam Kurlenda 1:3 ()
Bartosz Kostro - Henryk Wijas 3:0 ()
Tadeusz Piotrowski - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Adam Kurlenda 3:0 ()
Andrzej Antoniuk - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Kostro/Reucki - Judzewicz/Robakowski 3:0 ()
Piotrowski/Sawoniuk - Wijas/Kurlenda 3:0 ()
Wyniki 8 kolejki
D.B. - Kruki 9:5
Tadeusz Zdzienicki - Michał Storonowicz 2:3 ()
Emanuel Lech - Maciej Piszczatowski 3:2 ()
Damian Szyluk - Paweł Pośpiech 3:1 ()
Bartłomiej Baruch - Robert Łupiński 2:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Maciej Piszczatowski 3:1 ()
Emanuel Lech - Michał Storonowicz 3:0 ()
Bartłomiej Baruch - Paweł Pośpiech 1:3 ()
Damian Szyluk - Robert Łupiński 1:3 ()
Tadeusz Zdzienicki - Łukasz Jachołkowski 3:0 ()
Damian Szyluk - Michał Storonowicz 2:3 ()
Emanuel Lech - Robert Łupiński 3:1 ()
Bartłomiej Baruch - Maciej Piszczatowski 3:1 ()
Szyluk/Zdzienicki - Storonowicz/Piszczatowski 3:0 ()
Baruch/Lech - Łupiński/Pośpiech 3:1 ()
Słowiki - Benetus 11:3
Jarosław Łajewski - Dominik Rutkowski 3:0 ()
Stanisław Bielawski - Adam Radziejewski 3:0 ()
Robert Gwiazdowski - Adam Mońko 0:3 ()
Marian Zaniewski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Stanisław Bielawski - Dominik Rutkowski 3:1 ()
Jarosław Łajewski - Adam Radziejewski 3:1 ()
Robert Gwiazdowski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:2 ()
Marian Zaniewski - Adam Mońko 0:3 ()
Robert Gwiazdowski - Dominik Rutkowski 3:0 ()
Jarosław Łajewski - Adam Mońko 2:3 ()
Marian Zaniewski - Adam Radziejewski 3:1 ()
Stanisław Bielawski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Łajewski/Gwiazdowski - Radziejewski/Mońko 3:0 ()
Bielawski/Zaniewski - Bilkiewicz/Rutkowski 3:0 ()
Nowa Prędkość - Domki - Altanki 8:6
Czesław Morzy - Henryk Wijas 3:0 ()
Paweł Żukowski - Adam Kurlenda 1:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Adam Kurlenda 3:1 ()
Paweł Żukowski - Henryk Wijas 3:1 ()
Kazimierz Popławski - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Andrzej Stepanczenko - Jarosław Robakowski 2:3 ()
Czesław Morzy - Jarosław Judzewicz 3:0 ()
Andrzej Stepanczenko - Henryk Wijas 2:3 ()
Paweł Żukowski - Jarosław Robakowski 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Adam Kurlenda 3:2 ()
Morzy/Popławski - Wijas/Kurlenda 3:1 ()
Stepanczenko/Żukowski - Judzewicz/Robakowski 2:3 ()
Dream Team - AdlerAgro MOAK Wasilków 13:1
Bartosz Kostro - Jarosław Żołądkowski 3:0 ()
Adam Reucki - Kamil Małyszko 3:0 ()
Jan Sawoniuk - Mirosław Łukaszuk 3:2 ()
Maciej Sieńczyło - Dariusz Czarnecki 3:2 ()
Bartosz Kostro - Kamil Małyszko 3:0 ()
Adam Reucki - Jarosław Żołądkowski 0:3 ()
Maciej Sieńczyło - Mirosław Łukaszuk 3:1 ()
Jan Sawoniuk - Dariusz Czarnecki 3:0 ()
Bartosz Kostro - Mirosław Łukaszuk 3:2 ()
Jan Sawoniuk - Jarosław Żołądkowski 3:1 ()
Adam Reucki - Dariusz Czarnecki 3:0 ()
Maciej Sieńczyło - Kamil Małyszko 3:2 ()
Kostro/Reucki - Małyszko/Żołądkowski 3:0 ()
Sawoniuk/Sieńczyło - Łukaszuk/Drozdowski 3:2 ()
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1Dream Team81680 097:15
2AdlerAgro MOAK Wasilków81470 175:37
3KTS Wysokie Mazowieckie81260 279:33
4D.B. 81050 357:55
5Kruki8840 453:59
6Nowa Prędkość8630 544:68
7Słowiki8420 645:67
8Domki - Altanki8210 731:81
9Benetus8000 823:89

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u