Aktualne wyniki 18 kolejki
Dream Team - Perfekta 8:6
Adam Reucki - Adam Kurlenda 3:0 ()
Tadeusz Zdzienicki - Andrzej Choncer 3:2 ()
Maciej Sieńczyło - Artur Liberacki 2:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Piotr Jończyk 1:3 ()
Adam Reucki - Andrzej Choncer 3:1 ()
Tadeusz Zdzienicki - Adam Kurlenda 1:3 ()
Tadeusz Piotrowski - Artur Liberacki 0:3 ()
Maciej Sieńczyło - Piotr Jończyk 3:2 ()
Adam Reucki - Artur Liberacki 3:1 ()
Maciej Sieńczyło - Adam Kurlenda 3:1 ()
Tadeusz Zdzienicki - Piotr Jończyk 3:1 ()
Tadeusz Piotrowski - Andrzej Choncer 2:3 ()
Piotrowski/Sieńczyło - Jończyk/Liberacki 2:3 ()
Reucki/Zdzienicki - Choncer/Kurlenda 3:0 ()
RODMAR - Słowiki 6:8
Emanuel Lech - Ernest Skowroński 3:0 ()
Adam Sidorowicz - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Marek Rodziewicz - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Paweł Bieńkowski - Marian Zaniewski 2:3 ()
Emanuel Lech - Łukasz Garbacik 3:0 ()
Adam Sidorowicz - Arkadiusz Michalski 1:3 ()
Paweł Bieńkowski - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Marian Zaniewski 3:2 ()
Emanuel Lech - Stanisław Bielawski 3:1 ()
Marek Rodziewicz - Arkadiusz Michalski 3:2 ()
Adam Sidorowicz - Marian Zaniewski 0:3 ()
Paweł Bieńkowski - Łukasz Garbacik 0:3 ()
Sidorowicz/Lech - Garbacik/Łajewski 3:1 ()
Bieńkowski/Rodziewicz - Bielawski/Zaniewski 0:3 ()
KTS Wysokie Mazowieckie II - Promień Mońki 2:12
Jarosław Bielak - Kamil Purta 1:3 ()
Damian Kraszewski - Mariusz Tekień 2:3 ()
Michał Puziński - Jacek Cybulski 2:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Zbigniew Cybulski 2:3 ()
Damian Kraszewski - Kamil Purta 0:3 ()
Jarosław Bielak - Mariusz Tekień 0:3 ()
Michał Puziński - Zbigniew Cybulski 1:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Jacek Cybulski 0:3 ()
Michał Puziński - Kamil Purta 1:3 ()
Jarosław Bielak - Jacek Cybulski 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Mariusz Tekień 3:1 ()
Damian Kraszewski - Zbigniew Cybulski 0:3 ()
Bielak/Kraszewski - Purta/Tekień 0:3 ()
Dąbrowski/Puziński - Cybulski/Cybulski 3:0 ()
KTS Wysokie Mazowieckie I - D.B. 5:9
Maciej Piszczatowski - Jakub Fiedorczuk 0:3 ()
Patrycja Kostro - Damian Szyluk 3:1 ()
Leszek Kostro - Łukasz Wołosowicz 3:0 ()
Michał Ignaczewski - Dariusz Czarnecki 3:0 ()
Maciej Piszczatowski - Damian Szyluk 1:3 ()
Patrycja Kostro - Jakub Fiedorczuk 1:3 ()
Michał Ignaczewski - Łukasz Wołosowicz 3:0 ()
Leszek Kostro - Dariusz Czarnecki 2:3 ()
Maciej Piszczatowski - Łukasz Wołosowicz 1:3 ()
Leszek Kostro - Jakub Fiedorczuk 1:3 ()
Patrycja Kostro - Dariusz Czarnecki 1:3 ()
Michał Ignaczewski - Bartłomiej Baruch 3:0 ()
Kostro/Ignaczewski - Szyluk/Czarnecki 0:3 ()
Kostro/Piszczatowski - Wołosowicz/Fiedorczuk 0:3 ()
AdlerAgro MOAK Wasilków - Leszek Team 11:3
Czesław Morzy - Aleksy Charkiewicz 3:1 ()
Mirosław Łukaszuk - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Krzysztof Walko 3:1 ()
Jerzy Raimczuk - Leszek Korytkowski 1:3 ()
Czesław Morzy - Leszek Tomkiel 3:0 ()
Mirosław Łukaszuk - Aleksy Charkiewicz 3:0 ()
Jerzy Raimczuk - Krzysztof Walko 0:3 ()
Kazimierz Popławski - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Czesław Morzy - Krzysztof Walko 3:0 ()
Kazimierz Popławski - Aleksy Charkiewicz 3:2 ()
Mirosław Łukaszuk - Leszek Korytkowski 3:0 ()
Jerzy Raimczuk - Leszek Tomkiel 1:3 ()
Morzy/Zawadzki - Tomkiel/Walko 3:1 ()
Łukaszuk/Popławski - Charkiewicz/Korytkowski 3:0 ()
Wyniki 17 kolejki
RODMAR - Promień Mońki 3:11
Marek Rodziewicz - Mariusz Tekień 3:2 ()
Cezary Stypułkowski - Jacek Cybulski 2:3 ()
Emanuel Lech - Kamil Purta 1:3 ()
Adam Sidorowicz - Mateusz Purta 0:3 ()
Marek Rodziewicz - Jacek Cybulski 1:3 ()
Cezary Stypułkowski - Mariusz Tekień 0:3 ()
Adam Sidorowicz - Kamil Purta 0:3 ()
Emanuel Lech - Mateusz Purta 1:3 ()
Marek Rodziewicz - Kamil Purta 0:3 ()
Emanuel Lech - Piotr Kolenda 3:0 ()
Cezary Stypułkowski - Mateusz Purta 0:3 ()
Adam Sidorowicz - Jacek Cybulski 0:3 ()
Rodziewicz/Stypułkowski - Purta/Purta 0:3 ()
Sidorowicz/Lech - Cybulski/Kolenda 3:2 ()
D.B. - Dream Team 8:6
Jakub Fiedorczuk - Adam Reucki 3:2 ()
Łukasz Wołosowicz - Andrzej Antoniuk 3:0 ()
Damian Szyluk - Tadeusz Zdzienicki 3:1 ()
Dariusz Czarnecki - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Andrzej Antoniuk 3:0 ()
Łukasz Wołosowicz - Adam Reucki 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Tadeusz Zdzienicki 2:3 ()
Damian Szyluk - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Jakub Fiedorczuk - Tadeusz Zdzienicki 3:0 ()
Damian Szyluk - Adam Reucki 3:2 ()
Łukasz Wołosowicz - Jan Sawoniuk 0:3 ()
Dariusz Czarnecki - Andrzej Antoniuk 3:1 ()
Szyluk/Czarnecki - Reucki/Zdzienicki 1:3 ()
Wołosowicz/Fiedorczuk - Antoniuk/Sawoniuk 3:0 ()
KTS Wysokie Mazowieckie II - Perfekta 7:7
Dariusz Jabłoński - Piotr Jończyk 0:3 ()
Jarosław Bielak - Adam Kurlenda 2:3 ()
Michał Puziński - Artur Liberacki 3:0 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Jerzy Aleksiuk 3:2 ()
Dariusz Jabłoński - Adam Kurlenda 2:3 ()
Jarosław Bielak - Piotr Jończyk 1:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Artur Liberacki 3:2 ()
Michał Puziński - Jerzy Aleksiuk 3:1 ()
Dariusz Jabłoński - Artur Liberacki 3:2 ()
Michał Puziński - Piotr Jończyk 2:3 ()
Jarosław Bielak - Jerzy Aleksiuk 0:3 ()
Arkadiusz Dąbrowski - Adam Kurlenda 3:1 ()
Jabłoński/Bielak - Jończyk/Liberacki 1:3 ()
Dąbrowski/Puziński - Aleksiuk/Kurlenda 3:1 ()
Leszek Team - Słowiki 3:11
Leszek Tomkiel - Łukasz Garbacik 0:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Stanisław Bielawski 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Krzysztof Walko - Marian Zaniewski 1:3 ()
Leszek Tomkiel - Stanisław Bielawski 1:3 ()
Aleksy Charkiewicz - Łukasz Garbacik 3:1 ()
Krzysztof Walko - Jarosław Łajewski 1:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Marian Zaniewski 2:3 ()
Leszek Tomkiel - Jarosław Łajewski 0:3 ()
Mirosław Jaroszuk - Łukasz Garbacik 3:2 ()
Aleksy Charkiewicz - Marian Zaniewski 1:3 ()
Krzysztof Walko - Stanisław Bielawski 2:3 ()
Tomkiel/Walko - Garbacik/Łajewski 3:1 ()
Charkiewicz/Jaroszuk - Bielawski/Zaniewski 0:3 ()
KTS Wysokie Mazowieckie I - AdlerAgro MOAK Wasilków 8:6
Jakub Włostowski - Czesław Morzy 3:2 ()
Artur Biały - Piotr Szeparowicz 2:3 ()
Leszek Kostro - Mirosław Łukaszuk 2:3 ()
Michał Ignaczewski - Kazimierz Popławski 1:3 ()
Jakub Włostowski - Piotr Szeparowicz 3:2 ()
Artur Biały - Czesław Morzy 0:3 ()
Michał Ignaczewski - Mirosław Łukaszuk 3:2 ()
Leszek Kostro - Kazimierz Popławski 3:0 ()
Jakub Włostowski - Mirosław Łukaszuk 3:0 ()
Leszek Kostro - Czesław Morzy 3:1 ()
Artur Biały - Kazimierz Popławski 1:3 ()
Michał Ignaczewski - Piotr Szeparowicz 3:1 ()
Włostowski/Kostro - Łukaszuk/Popławski 2:3 ()
Biały/Ignaczewski - Szeparowicz/Morzy 3:0 ()
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] kolejka

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1D.B. 1832160 2176:76
2KTS Wysokie Mazowieckie I1830150 3189:63
3Dream Team1830150 3182:70
4AdlerAgro MOAK Wasilków1828140 4184:68
5Promień Mońki181672 9114:138
6Perfekta181252 1190:162
7RODMAR181151 12106:146
8Słowiki181151 1292:160
9KTS Wysokie Mazowieckie II18614 1367:185
10Leszek Team18412 1560:192

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u