Aktualne wyniki 9 kolejki
KZK Białystok - Dragon Białystok 1:13
Jarosław Andrelczyk - Hubert Fechner 0:3 ()
Krzysztof Kulesza - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Wojciech Kozłowski - Adrian Kozaczuk 3:2 ()
Przemysław Ostrowski - Maciej Żęgota 0:3 ()
Jarosław Andrelczyk - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Krzysztof Kulesza - Hubert Fechner 1:3 ()
Przemysław Ostrowski - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Wojciech Kozłowski - Maciej Żęgota 0:3 ()
Jarosław Andrelczyk - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Wojciech Kozłowski - Hubert Fechner 2:3 ()
Krzysztof Kulesza - Maciej Żęgota 0:3 ()
Przemysław Ostrowski - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Jarosław/Kulesza - Kozaczuk/Fechner 0:3 ()
Tichoniuk/Ostrowski - Wakuła/Żęgota 1:3 ()
KTS Wysokie Mazowieckie III - Telesalon 4:10
Mariola Kropiewnicka - Robert Łupiński 0:3 ()
Artur Przeździecki - Julia Filipowicz 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Tomasz Postlep 3:0 ()
Paweł Banasik - Andrzej Konończuk 1:3 ()
Mariola Kropiewnicka - Julia Filipowicz 1:3 ()
Artur Przeździecki - Robert Łupiński 0:3 ()
Paweł Banasik - Tomasz Postlep 3:0 ()
Łukasz Piszczatowski - Andrzej Konończuk 3:2 ()
Mariola Kropiewnicka - Tomasz Postlep 1:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Robert Łupiński 1:3 ()
Artur Przeździecki - Andrzej Konończuk 1:3 ()
Paweł Banasik - Julia Filipowicz 2:3 ()
Banasik/Przeździecki - Łupiński/Postlep 3:2 ()
Kropiewnicka/Piszczatowski - Konończuk/Filipowicz 2:3 ()
Promień Mońki II - Topspin Team 7:7
Grzegorz Głodź - Rafał Misojed 0:3 ()
Radosław Adasiewicz - Mateusz Lewczuk 3:0 ()
Jacek Kacperski - Łukasz Jachołkowski 3:2 ()
Krzysztof Dembowski - Wojciech Kownacki 1:3 ()
Grzegorz Głodź - Mateusz Lewczuk 3:1 ()
Radosław Adasiewicz - Rafał Misojed 1:3 ()
Krzysztof Dembowski - Łukasz Jachołkowski 2:3 ()
Jacek Kacperski - Wojciech Kownacki 3:2 ()
Grzegorz Głodź - Łukasz Jachołkowski 3:2 ()
Jacek Kacperski - Rafał Misojed 1:3 ()
Radosław Adasiewicz - Wojciech Kownacki 2:3 ()
Krzysztof Dembowski - Mateusz Lewczuk 3:2 ()
Dembowski/Głódź - Lewczuk/Jachołkowski 0:3 ()
Kacperski/Adasiewicz - Misojed/Kownacki 3:1 ()
Młode Dojlidy - Benetus 4:10
Konrad Romanowicz - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Hubert Gołaszewski 3:0 ()
Stanisław Komarowski - Adam Mońko 0:3 ()
Filip Perkowski - Arkadiusz Bilkiewicz 3:0 ()
Konrad Romanowicz - Hubert Gołaszewski 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Filip Perkowski - Adam Mońko 2:3 ()
Stanisław Komarowski - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Konrad Romanowicz - Adam Mońko 0:3 ()
Stanisław Komarowski - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Arkadiusz Bilkiewicz 3:1 ()
Filip Perkowski - Hubert Gołaszewski 3:0 ()
Patejczuk/Perkowski - Bilkiewicz/Rutkowski 2:3 ()
Komarowski/Romanowicz - Gołaszewski/Mońko 0:3 ()
Domki - Altanki - RKS Huwdu 12:2
Jarosław Judzewicz - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Marek Jurowiec - Michał Nosorowski 2:3 ()
Jarosław Robakowski - Tomasz Linowski 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Andrzej Romanowicz - Piotr Nosorowski 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Michał Nosorowski 3:1 ()
Marek Jurowiec - Tomasz Linowski 3:0 ()
Jarosław Judzewicz - Michał Nosorowski 3:0 ()
Marek Jurowiec - Piotr Nosorowski 2:3 ()
Andrzej Romanowicz - Tomasz Linowski 3:0 ()
Jarosław Robakowski - Tomasz Szczepański 3:1 ()
Judzewicz/Romanowicz - Nosorowski/Szczepański 3:0 ()
Jurowiec/Robakowski - Maciorowski/Nosorowski 3:0 ()
Wyniki 8 kolejki
Telesalon - RKS Huwdu 9:5
Julia Filipowicz - Michał Nosorowski 3:0 ()
Robert Łupiński - Tomasz Linowski 3:0 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Piotr Nosorowski 0:3 ()
Andrzej Konończuk - Tomasz Szczepański 3:2 ()
Robert Łupiński - Michał Nosorowski 3:0 ()
Julia Filipowicz - Tomasz Linowski 3:0 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Tomasz Szczepański 2:3 ()
Andrzej Konończuk - Piotr Nosorowski 2:3 ()
Grzegorz Małaszkiewicz - Michał Nosorowski 3:2 ()
Julia Filipowicz - Piotr Nosorowski 2:3 ()
Andrzej Konończuk - Tomasz Linowski 3:0 ()
Robert Łupiński - Tomasz Szczepański 3:0 ()
Łupiński/Małaszkiewicz - Nosorowski/Szczepański 2:3 ()
Konończuk/Filipowicz - Linowski/Nosorowski 3:0 ()
Topspin Team - KZK Białystok 13:1
Rafał Misojed - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Adam Kulesza 3:1 ()
Mateusz Lewczuk - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Maciej Szanciło - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Rafał Misojed - Adam Kulesza 3:0 ()
Wojciech Kownacki - Tomasz Tichoniuk 3:0 ()
Maciej Szanciło - Wojciech Kozłowski 3:2 ()
Mateusz Lewczuk - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Rafał Misojed - Wojciech Kozłowski 3:0 ()
Mateusz Lewczuk - Tomasz Tichoniuk 0:3 ()
Wojciech Kownacki - Przemysław Ostrowski 3:0 ()
Maciej Szanciło - Adam Kulesza 3:2 ()
Misojed/Kownacki - Tichoniuk/Ostrowski 3:0 ()
Lewczuk/Szanciło - Kozłowski/Kulesza 3:2 ()
Promień Mońki II - Benetus 6:8
Radosław Adasiewicz - Dominik Rutkowski 3:1 ()
Grzegorz Głodź - Adam Radziejewski 0:3 ()
Jacek Kacperski - Adam Mońko 3:2 ()
Krzysztof Dembowski - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Radosław Adasiewicz - Adam Radziejewski 3:0 ()
Grzegorz Głodź - Dominik Rutkowski 0:3 ()
Krzysztof Dembowski - Adam Mońko 0:3 ()
Jacek Kacperski - Arkadiusz Bilkiewicz 1:3 ()
Radosław Adasiewicz - Adam Mońko 3:2 ()
Jacek Kacperski - Dominik Rutkowski 3:1 ()
Mieczysław Gawieńczyk - Arkadiusz Bilkiewicz 0:3 ()
Krzysztof Dembowski - Adam Radziejewski 0:3 ()
Kacperski/Adasiewicz - Bilkiewicz/Rutkowski 3:2 ()
Dembowski/Głódź - Radziejewski/Mońko 0:3 ()
KTS Wysokie Mazowieckie III - Dragon Białystok 2:12
Lech Szymczyński - Hubert Fechner 0:3 ()
Artur Przeździecki - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Paweł Banasik - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Lech Szymczyński - Adrian Kozaczuk 0:3 ()
Artur Przeździecki - Hubert Fechner 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Dariusz Wakuła 1:3 ()
Paweł Banasik - Jarosław Wasilewski 3:1 ()
Mariola Kropiewnicka - Dariusz Wakuła 0:3 ()
Paweł Banasik - Hubert Fechner 1:3 ()
Artur Przeździecki - Jarosław Wasilewski 0:3 ()
Łukasz Piszczatowski - Adrian Kozaczuk 2:3 ()
Banasik/Przeździecki - Kozaczuk/Fechner 1:3 ()
Kropiewnicka/Piszczatowski - Wakuła/Wasilewski 3:1 ()
Młode Dojlidy - Domki - Altanki 1:13
Szymon Patejczuk - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Filip Perkowski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Konrad Romanowicz - Marek Jurowiec 1:3 ()
Stanisław Komarowski - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Szymon Patejczuk - Andrzej Romanowicz 3:2 ()
Filip Perkowski - Jarosław Judzewicz 2:3 ()
Stanisław Komarowski - Marek Jurowiec 1:3 ()
Konrad Romanowicz - Jarosław Robakowski 1:3 ()
Szymon Patejczuk - Marek Jurowiec 2:3 ()
Konrad Romanowicz - Jarosław Judzewicz 1:3 ()
Filip Perkowski - Jarosław Robakowski 0:3 ()
Stanisław Komarowski - Andrzej Romanowicz 0:3 ()
Patejczuk/Perkowski - Judzewicz/Romanowicz 1:3 ()
Komarowski/Romanowicz - Jurowiec/Robakowski 0:3 ()
Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] kolejka

BLS 2. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1Dragon Białystok91890 0105:21
2Benetus91680 190:36
3Domki - Altanki91361 280:46
4Telesalon81050 356:56
5Topspin Team9832 472:54
6Młode Dojlidy8840 455:57
7Promień Mońki II8731 460:52
8RKS Huwdu9210 834:92
9KTS Wysokie Mazowieckie III9210 831:95
10KZK Białystok8210 719:93

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u