KTS Wysokie Mazowieckie Mistrzem 2 Turnieju 8 Edycji!

KTS Wysokie Mazowieckie występujący w składzie: Piotr Michalski, Bartosz Niemyjski, Jakub Włostowski, Tomasz Kućmierowski oraz Paweł Piszczatowski został zwycięzcą 2 Turnieju 8 Edycji Białostockiej Ligi Sportu! Podium uzupełniają zespoły Dream Teamu oraz D.B.

Spadkowiczem do II ligi został zespół - Domki i Altanki. Jego miejsce zajmie zwycięzca rozgrywek drugoligowych - Benetus. W spotkaniu barażowym zmierzą się Granat Team oraz Asterm.

W klasyfikacji indywidualnej I ligi najlepszym zawodnikiem został Jan Sawoniuk (D.B.) z bilansem 23-1. Za jego plecami uplasowali się: Paweł Piszczatowski(KTS) - bilans - 22-2, Bartosz Kostro (Dream Team) - bilans 22-2 oraz Jakub Włostowski (KTS) - bilans - 22-2. Najlepszym deblem rozgrywek pierwszoligowych został debel Jakub Włostowski/Paweł Piszczatowski (KTS) z bilansem 8-0.

W drugiej lidze najlepszym deblem została para Arkadiusz Bilkiewicz/Dominik Rutkowski (Benetus), którzy zakończyli sezon z bilansem 7-1. W klasyfikacji indywidualnej wyższość Aleksego Charkiewicza (Asterm, 26-1) musieli uznać Arkadiusz Bilkiewicz i Dominik Rutkowski (obaj Benetus, obaj z bilansem 24-3).

W ostatniej kolejce spotkania zakończyły się następującymi wynikami:

I liga - Słowiki - PRO TAX 7:7, AdlerAgro - KTS 8:6, Dream Team - Domki Altanki 14:0.

II liga - Benetus - Rodmar 9:5, Asterm - Stoczek 10:4, Promień - Telesalon 10:4, Lech Team - Perfekta 6:8.