Dzisiaj kolejny mecz Lotto Superligi . Dojlidy grają z AZS AWFiS Gdańsk !
Po porażce 1:3 z Dekorglassem Działdowo jesteśmy w ponurych nastrojach. Ale szybko możemy je sobie nieco poprawić, bo już dzisiaj Dojlidy Wschodzący Białystok grają u siebie w meczu 18. kolejki z Unią-AZS AWFiS Gdańsk.
 
 
 
 
 
- W tym krótkim czasie między meczami chcemy utrzymać dyspozycję Yongyina Li oraz poprawić Pawła Platonowa i w szczególności Wandżiego - mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim
 
Trudno się dziwić tym słowom, bo w spotkaniu z Dekorglassem nasz kapitan nie podjął walki i przegrał z kretesem z Pawłem Fertikowskim.
 
- Rozmawiałem z Wandżim o tym, co się stało i powiedziałem, co myślę. Obiecał walkę, jednak oczekujemy czynów, nie słów. Ale pamiętajmy, że jesteśmy drużyną, razem przegrywamy i razem wygrywamy. Zamykamy temat Działdowa i skupiamy się na Gdańsku - zaznacza menadżer Dojlid.
 
Drużyna z Gdańska przyjechała do Białegostoku  w takim samym składzie, w jakim grała we wtorek w przegranym 1:3 meczu przeciwko Morlinom Ostróda: Marek Badowski, Chińczyk Geng Zihao i Rosjanin Michaił Pajkow.
 
- Nasi rywale nie  mają już raczej szans na play-off, a i degradacja im nie grozi. Nie znaczy to jednak, że liczymy na jakieś lżejsze podejście z ich strony do spotkania z nami. Skupiamy sie na sobie i na tym, by zaprezentować się z dobrej strony przed naszymi kibicami, których serdecznie zapraszamy na ten mecz. Liczę, że stworzą tak świetną atmosferę, jak z Dekorglassem - kończy Piotr Anchim.
 
A dzisiejszy mecz rozpocznie się o godz. 18, w hali przy ul. Suchowolca. Wstęp wolny.
 
Fot. Robert Kruk (Na zdjęciu Wandżi).
 
 
źródło: www.uksdojlidy.pl
 
 
 
Opublikowano 2018 Apr 13 przez admin
Powered by CuteNews

BLS 1. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1KTS Wysokie Mazowieckie II0000 00:0
2KTS Wysokie Mazowieckie I0000 00:0
3Leszek Team0000 00:0

BLS 2. Liga

MNazwaL.gPktZRPBilans
1Młode Dojlidy0000 00:0
2Promień Mońki0000 00:0
3Telesalon0000 00:0

Organizator rozgrywek

Sponsorzy

  • Biaostocki Orodek Sportu i Rekreacji
  • Miasto Biaystok

Partnerzy

  • UKS Dojlidy

Media

  • Portal miejskoaktywni.pl
stat4u