3 Kolejka zakończona!

Po dłuższej przerwie zawodnicy powrócili do zmagań o ligowe punkty w Białostockiej Lidze Sportu.
Pomimo przerwy w treningach pokazali, że są w stanie dalej rywalizować na wysokim poziomie o czym świadczą zacięte spotkania minionej kolejki.

Meczem otwierającym 3 kolejkę było spotkanie pomiędzy ekipami D.B. oraz Promień Mońki, zakończone niespodziewanie podziałem punktów. Przed spotkaniem zdecydowanym faworytem wydawał się zespół prowadzony przez Ryszarda Woronowicza, który w tym meczu musiał wystąpić również w roli zawodnika. Drużyna z Moniek postawiła wysoko poprzeczkę aktualnym mistrzom BLS i zdołała wywalczyć 1 pkt.

Kolejnym starciem w 1 lidze był pojedynek zespołu Perfekty z KTS I Wysokie Mazowieckie, które również zakończyło się podziałem punktów. Oba zespoły od początku dobrze rozpoczęły spotkanie i nie pozwoliły na zbudowanie przewagi rywalowi. Blisko zwycięstwa był zespół Perfekty, ponieważ aż 3 pojedynki zakończyły się na korzyść drużyny z Wysokiego Mazowieckiego dopiero w 5 secie.

W następnym pojedynku spotkały się Dragon Białystok i ekipa RODMAR-u. Mecz zakończył się zwycięstwem 9:5 na korzyść drużyny Marka Rodziewicza. Początek spotkania zwiastował wyrównaną walkę do końca meczu jednak od początku gier pojedynczych zawodnicy RODMAR zdołali wypracować przewagę, której nie wypuścili do końca spotkania.

W ostatnim meczu 1 ligi Dream Team mierzył się z ekipą Słowików. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 9:5 na korzyść drużyny Słowików. Odmłodzony zespół Dream Team-u bardzo dobrze wypadł na tle doświadczonych ligowców z zespołu rywali. Pomimo porażki drużyna Dream Team-u pokazała, iż ma potencjał aby w przyszłości ponownie rywalizować o najwyższe cele.

Spotkaniem otwierającym zmagania 3 kolejki w 2 lidze, był pojedynek Benetus – Telesalon zakończony wysokim zwycięstwem  13:1, na korzyść drużyny Adama Radziejewskiego. Ekipa Benetusu po 3 kolejce zajmuje 2 miejsce  w tabeli z dorobkiem 4 pkt. Telesalon zanotował jak na razie drugą porażkę z rzędu, jednak patrząc na skład ich drużyny, możemy śmiało stwierdzić, że są w stanie sprawić niespodziankę i namieszać w  ligowej tabeli.

W kolejnym starciu Topspin Team podejmował beniaminka rozgrywek – zespół Jaronati. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 9:5 na korzyść drużyny Topspinu. Można jednak stwierdzić, iż ten wynik jest sporą niespodzianką, ponieważ w szeregach zespołu Jaronati występują doświadczeni zawodnicy, którzy wielokrotnie występowali w rozgrywkach BLS.

Następnym spotkaniem było starcie Sportowa Pułkowa – RKS Huwdu. Drużyna Huwdu nie dała szans beniaminkowi i zwyciężyła nad nim 14:0. Doświadczeni zawodnicy RKS od początku przejeli inicjatywę i kontrolowali przebieg spotkania. Zespół Sportowej Pułkowej miał swoje szanse na zdobycie honorowego punktu w tym spotkaniu, jednak zarówno pojedynki Jaromira Koziaka i Krzystofa Piekarskiego zakończyły się dopiero w 5 secie, kolejno na korzyść  Piotra Nosorowskiego i Krzysztofa Cymbora.

W ostatnim starciu zamykającym 3 kolejkę Leszek Team zremisował z KTS III Wysokie Mazowieckie.
Na początku spotkania drużyna Leszek Team wyszła na prowadzenie 4:0 i wydawało się, że to oni zdominują rywala i sięgną po komplet punktów w tym meczu. Jednak zespół z Wysokiego Mazowieckiego podniósł się i doprowadził do wyrównania. W efekcie obie ekipy muszą zadowolić się z jednego oczka.